Шектеу іс-шараларын алу және Хазірет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 наурызда № 3-8-164 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 2-11-3/40 ұсынысы негізінде, Хазірет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы Хазірет ауылдық округінің Хазірет және Жездібай ауылдары тұрғындарының ірі қара малдары табынының арасында бруцеллез ауруы бойынша шектеу шаралары алынсын.
2. Хазірет ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 шілдедегі № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5612 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 тамыздағы "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хазірет ауылдық округінің әкімі М. Дүйсенов

О снятии ограничительных мероприятий и признаний утратившим силу решение акима Хазретовского сельского округа от 13 июля 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Хазретовского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 13 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 29 марта 2018 года № 3-8-164
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 января 2018 года № 2-11-3/40, аким Хазретовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота жителей сел Хазретовка и Жездибай Хазретовского сельского округа Мартукского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Хазретовского сельского округа от 13 июля 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственных регистраций нормативных правовых актов за № 5612, опубликованное 10 августа 2017 года в газете "Мәртөк тынысы").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Хазретовского сельского округа Дуйсенов М.