Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 170 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының Әділет басқармасында 2018 жылдың 27 наурызда № 3-9-187 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 наурыздағы № 159 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 29.03.2022 № 159 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 509 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы мәслихатының хатшысы
Н. Сарсенов Н. Қалиева

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 27 марта 2018 года № 3-9-187. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2022 года № 159
Сноска. Утратило силу решением Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29.03.2022 № 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направления настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
Мугалжарского районного Мугалжарского районного
Маслихата маслихата
Н. Сарсенов Н. Калиева