Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 179 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 9 сәуірде № 3-9-189 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсанындағы № 140 "2018-2020 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5842 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "446 891,0" сандары "513 295,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер - "0,0" сандары "2 476,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "326 601,0" сандары "390 529,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "446 891,0" сандары "513 295,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджетіне аудандық бюджеттен 63 928,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу қала әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-9-189. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 140 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5842, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "446 891,0" заменить цифрами "513 295,0";
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "0,0" заменить цифрами "2 476,0";
поступления трансфертов - цифры "326 601,0" заменить цифрами "390 529,0".
в подпункте 2)
затраты - цифры "446 891,0" заменить цифрами "513 295,0";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в бюджете города Кандыагаш на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета 63 928,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.