Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 "2018-2020 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 9 сәуірде № 3-9-193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 144 "2018-2020 жылдарға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5847 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер – "58 316,0" сандары "67 280,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер – "0,0" сандары "14,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "57 560,0" сандары "66 510,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар – "583 16,0" сандары "67 280,0" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мындай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған Батпақкөл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 8 950,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің соммасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-9-193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 144 "Об утверждении бюджета Батпаккольского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5847, опубликованное 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы - цифры "58 316,0" заменить цифрами "67 280,0";
в том числе:
неналоговые поступления - цифры "0,0" заменить цифрами "14,0";
поступления трансфертов - цифры "57 560,0" заменить цифрами "66 510,0";
в подпункте 2)
затраты - цифры "58 316,0" заменить цифрами "67 280,0";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, в бюджете Батпаккольского сельского округа на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета 8 950,0 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.