Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 197 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 17 мамырда № 3-9-198 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5796 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "12 549 879,0" сандары "13 049 879,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "8 875 916,0" сандары "9 375 916,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "12 936 662,8" сандары "13 436 662,8" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "-921 222,7" сандары "-921 229,8" сандарына ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "921 222,7" сандары "921 229,8" сандарына ауыстырылсын;
11 тармақта:
"143 402,0" сандары "500,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 4 мая 2018 года № 197. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 17 мая 2018 года № 3-9-198. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5796, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "12 549 879,0" заменить цифрами "13 049 879,0";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "8 875 916,0" заменить цифрами "9 375 916,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "12 936 662,8" заменить цифрами "13 436 662,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "-921 222,7" заменить цифрами "-921 229,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицит (использование профицита) бюджета - цифры "921 222,7" заменить цифрами "921 229,8";
в пункте 11:
цифры "143 402,0" заменить цифрами "500,0".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

517 348,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
286 338,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 412,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 400,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41 195,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
34 573,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 430,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
47 048,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 048,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 203,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2 925,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының күрделі шығыстары
6 220,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
2 648 435,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 522 811,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
383 038,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 000,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
380 038,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 139 773,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
129 435,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 010 338,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 080 584,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 073 526,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
239 000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
743,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

517 348,0
002
Программа занятости
286 338,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 412,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 400,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 195,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 573,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 430,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
47 048,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
47 048,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 203,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
2 925,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 220,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 648 435,0
1
Жилищное хозяйство
1 522 811,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
383 038,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
380 038,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 139 773,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
129 435,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1010338,0
2
Коммунальное хозяйство
1 080 584,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 073 526,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
239 000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
743,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)