Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 226 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 қыркүйекте № 3-9-206 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129 "2018-2020 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтың актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5796 тіркелген, 2018 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "13 698 487,5" сандары "13 935 626,8" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "9 375 916,0" сандары "9 575 916,0" сандарына ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "3 791 311,5" сандары "3 828 450,8" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "14 085 271,3" сандары "14 319 888,6" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "534 446,0" сандары "536 968,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "543 669,0" сандары "546 191,0" сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
төртінші абзацта:
"7 718,0" сандары "6 118,0" сандарына ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"15 275,0" сандары "18 275,0" сандарына ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта:
"254 312,0" сандары "246 568,0" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"12 664,0" сандары " 9 261,0" сандарына ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"2 000,0" сандары "1 998,0" сандарына ауыстырылсын;
он жетінші абзацта:
"5 600,0" сандары "4 928,0" сандарына ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацта:
"3 300,0" сандары "412,5" сандарына ауыстырылсын;
9 тармақта:
бесінші абзацта:
"70 269,0" сандары "69 615,0" сандарына ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"3 294,0" сандары "0,0" сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Сағашилі ауылындағы сумен жабдықтау жүйелері мен нысандарының құрылысына - 22 357,0 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2018 года № 226. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 13 сентября 2018 года № 3-9-206. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 129 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5796, опубликованное 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "13 698 487,5" заменить цифрами "13 935 626,8";
в том числе:
налоговые поступления - цифры "9 375 916,0" заменить цифрами "9 575 916,0";
поступления трансфертов - цифры "3 791 311,5" заменить цифрами "3 828 450,8";
в подпункте 2):
затраты – цифры "14 085 271,3" заменить цифрами "14 319 888,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "534 446,0" заменить цифрами "536 968,0";
в том числе:
бюджетные кредиты - цифры " 543 669,0" заменить цифрами "546 191,0";
в пункте 6:
в абзаце четвертом:
цифры "7 718,0" заменить цифрами "6 118,0";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "15 275,0" заменить цифрами "18 275,0";
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "254 312,0" заменить цифрами "246 568,0";
в абзаце шестом:
цифры "12 664,0" заменить цифрами "9 261,0";
в абзаце двенадцатом:
цифры "2 000,0" заменить цифрами "1 998,0";
в абзаце семнадцатом:
цифры "5 600,0" заменить цифрами "4 928,0";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "3 300,0" заменить цифрами "412,5";
в пункте 9:
в абзаце пятом:
цифры "70 269,0" заменить цифрами "69 615,0";
в абзаце шестом:
цифры "3 294,0" заменить цифрами "0,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на строительство объектов и системы водоснабжения в селе Сагашили - 22 357,0 тысяч тенге;";

"Ақсу ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына - 29 038,0 мың теңге;";
"Жарық ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 1 000,0 мың теңге;";
"Елек ауылындағы су жүйелері мен имараттарының құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 1 000,0 мың теңге;";
"Құмсай ауылындағы сумен жабдықтау нысандарының құрылысына сметалық-жобалау құжаттамаларын әзірлеуге - 1 000,0 мың теңге;";
11 тармақта:
"500,0" сандары "0,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

"на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Аксу - 29 038,0 тысяч тенге;";
"на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Жарык -1 000,0 тысяч тенге;";
"на разработку проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Елек - 1 000,0 тысяч тенге;";
"на разработку проектно-сметной документации на строительство объектов водоснабжения в селе Кумсай - 1 000,0 тысяч тенге;";
в пункте 11:
цифры "500,0" заменить цифрами "0,0".
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:

1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихаты хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы, сессия төрағасы Н. Сарсенов
Мұғалжар аудандық мәслихатының

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, временно осуществляющий полномочия секретаря Мугалжарского районного маслихата Н. Сарсенов
Приложение 1
к решению Мугалжарского
районного маслихата

51 382,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 724,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 724,0
2
Әлеуметтiк көмек
517 134,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
517 134,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
292 900,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12 412,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
96 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41 395,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
27 997,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 430,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 487,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 487,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 503,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
700,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 429,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7 635,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
6 220,0
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық
3 198 143,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 882 342,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
403 038,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3 000,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
400 038,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 479 304,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
148 409,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 330 895,0
2
Коммуналдық шаруашылық

51382,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 724,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 724,0
2
Социальная помощь
517 134,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
517 134,5
002
Программа занятости
292 900,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12 412,0
006
Оказание жилищной помощи
6 000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
96 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 395,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 997,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 430,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 487,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 487,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 503,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
700,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 429,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7 635,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 220,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 198 143,2
1
Жилищное хозяйство
1 882 342,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
403 038,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
400 038,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 479 304,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
148 409,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 330 895,0
2
Коммунальное хозяйство

18 819,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 819,0
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 000,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 577,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
9 577,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 577,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 109,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 109,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 109,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 655,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
1 610,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
844,0
12
Көлiк және коммуникация
768 313,5
1
Автомобиль көлiгi
768 313,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 857,3
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
16 857,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
751 456,2
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
65 014,3
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
26 286,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
660 155,9
13
Басқалар
25 533,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
12 979,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
12 979,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 979,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000,0
9
Басқалар
12 554,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 089,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

18 819,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 819,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 000,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 577,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
9 577,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 577,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 109,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 109,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 109,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 655,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
1 610,0
015
Капитальные расходы государственного органа
844,0
12
Транспорт и коммуникации
768 313,5
1
Автомобильный транспорт
768 313,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 857,3
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
16 857,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
751 456,2
022
Развитие транспортной инфраструктуры
65 014,3
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
26 286,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
660 155,9
13
Прочие
25 533,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
12 979,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
12 979,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
10 979,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000,0
9
Прочие
12 554,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 089,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программа развитие регионов до 2020 года

2018 жылғы 27 тамыздағы № 226
шешіміне 2 қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының
2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 129
шешіміне 5 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімдері аппараттарының 2018 жылға бюджеттік бағдарламалары
№ р/н
қалалық, ауылдық округтер атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
1
Ащысай ауылдық округі

от 27 августа 2018 года № 226
Приложение 5
к решению Мугалжарского
районного маслихата
от 12 декабря 2017 года № 129
Бюджетные программы аппаратов акимов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
№ п/н
наименование городских, сельских округов
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
1
Ащесайский сельский округ