Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 233 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 қыркүйекте № 3-9-209 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 142 "2018-2020 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5844 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "66 250,0" сандары "66 490,0" сандарына ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "63 738,0" сандары "63 978,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "66 250,0" сандары "66 490,0" сандарына ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
"3 839,0" сандары "4 079,0" сандарына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета города Жем на 2018-2020 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 11 сентября 2018 года № 233. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 26 сентября 2018 года № 3-9-209. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 142 "Об утверждении бюджета города Жем на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5844, опубликованное 25 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "66 250,0" заменить цифрами "66 490,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "63 738,0" заменить цифрами "63 978,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "66 250,0" заменить цифрами "66 490,0";
в пункте 5-1:
цифры "3 839,0" заменить цифрами "4 079,0".
2. Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.