Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 қарашада № 3-9-216 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3514 тіркелген, 2013 жылғы 6 ақпанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұғалжар аудандық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________ Ғ. Асқаров
20 қараша 2018 жыл
Мұғалжар ауданы әкімінің
2018 жылғы 30 қарашадағы № 11
шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданының сайлау учаскелері № 305 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы № 2, "СНПС-Ақтөбе МұнайГаз" Акционерлік қоғамының, "Октябрьск Нефть" мұнай газ өндіру басқармасы ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 1, 1"Б", 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б", 16;
Жумагалиев Атлаш Адилмуханович көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13"А", 14;
Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов көшесі: № 5"А", 11, 12, 13, 14"А", 16"А", 18"А", 18"Б", 20.
№ 306 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы № 47"В" Халыққа қызмет көрсету орталығының ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
Нұрахмет Қаржаубаев көшесі: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2"А" , 3/1, 3/2;
Болашақ шағын ауданы: № 1/1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 194, 197, 198, 198"А";
"Самал" шағын ауданы, кварталдар:

О внесении изменений в решение акима Мугалжарского района от 01 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе"
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 30 ноября 2018 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Департамента юстиции Актюбинской области 30 ноября 2018 года № 3-9-216
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3514, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 6 февраля 2013 года) следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мугалжарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управление юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Данагулов Е.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель районной территориальной
избирательной комиссии
________________Аскаров Г
20 ноябрь 2018 год
Приложение
к решению акима
Мугалжарского района
от 30 ноября 2018 года № 11
Избирательные участки Мугалжарского района Избирательный участок № 305 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 2, здание "Нефтегазодобывающее управление "Октябрьск Нефть" Акционерного общества "СНПС-АктобеМунайГаз"
микрорайон "Жастык": № 1, 1"Б", 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б", 16;
улица Жумагалиева Атлаша Адилмухановича: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13"А", 14;
улица Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов: № 5"А", 11, 12, 13, 14"А", 16"А", 18"А", 18"Б", 20.
Избирательный участок № 306 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 47 "В", здание Центра обслуживания населения
микрорайон "Жастык": № 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
улица Нұрахмет Қаржаубаев: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2"А", 3/1, 3/2;
микрорайон Болашак: № 1/1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 54, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 188, 190, 192, 194, 197, 198, 198"А";
микрорайон "Самал", кварталы:

1 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 13/2, 15,2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 43"А", 47, 48, 51, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 43, 45, 48, 54;
3 квартал: № 1, 2, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
4 квартал: № 21, 31, 33, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
5 квартал: № 2, 3, 5, 10, 12, 16, 21, 22, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 62, 64, 65;
6 квартал: № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 38, 42, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 64, 72;
7 квартал: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 40, 56, 63, 66, 69;
8 квартал: № 1, 2, 6, 15, 17, 23, 25, 36, 39, 41, 74, 90.
№ 307 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы, № 2 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" шағын ауданы: № 7"А", 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 38"А", 38"Б".
№ 308 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" шағын ауданы, № 4 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81;
"Достық" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 14.
№ 309 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Достық" шағын ауданы, № 3 гимназия-мектебінің ғимараты
"Достық" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 13, 19"Б", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"А", 11"Б", 12"А", 13, 13"Б", 13"В", 14, 15, 16, 17, 19, 19"А", 19"Г", 20, 21, 22"Б", 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 49"А", 51, 51"А", 55, 56, 57, 59, 60, 60"А";
Газовиков кенті: № 2"А", 3"А", 6, 7"А", 8, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 20"А", 20"Б", 21, 21"А", 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 27"А", 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 32"А", 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 58"А", 59, 60, 60"А", 60"Б", 61, 61"А", 64, 64"А", 67, 67"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 71"А", 71"Б", 72, 72/1, 72"А", 73, 74, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91"А", 92, 93, 94, 94"А", 94"Б", 95, 95"А", 96, 96"А", 97, 98, 98"А", 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113, 113"А", 114, 114"А", 121, 123, 124;

1 квартал: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 13/2, 15,2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 41, 42, 43, 43"А", 47, 48, 51, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 43, 45, 48, 54;
3 квартал: № 1, 2, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71;
4 квартал: № 21, 31, 33, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
5 квартал: № 2, 3, 5, 10, 12, 16, 21, 22, 25, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 59, 62, 64, 65;
6 квартал: № 1, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 18, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 34, 35, 38, 42, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 64, 72;
7 квартал: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 40, 56, 63, 66, 69;
8 квартал: № 1, 2, 6, 15, 17, 23, 25, 36, 39, 41, 74, 90.
Избирательный участок № 307 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 2
микрорайон "Жастык": № 7"А", 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А", 38"А", 38"Б".
Избирательный участок № 308 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 4
микрорайон "Жастык", многоэтажные дома: № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81;
микрорайон "Достык", многоэтажные дома: № 14.
Избирательный участок № 309 город Кандыагаш, микрорайон "Достык", здание школы-гимназии № 3
микрорайон "Достык", многоэтажные дома: № 13, 19"Б", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"А", 11"Б", 12"А", 13, 13"Б", 13"В", 14, 15, 16, 17, 19, 19"А", 19"Г", 20, 21, 22"Б", 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 49"А", 51, 51"А", 55, 56, 57, 59, 60, 60"А";
поселок Газовиков: № 2"А", 3"А", 6, 7"А", 8, 11, 15, 16, 16/1, 16/2, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 20"А", 20"Б", 21, 21"А", 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 27"А", 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 32"А", 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 58"А", 59, 60, 60"А", 60"Б", 61, 61"А", 64, 64"А", 67, 67"А", 68, 68"А", 68"Б", 69, 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 71"А", 71"Б", 72, 72/1, 72"А", 73, 74, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 88, 90, 91"А", 92, 93, 94, 94"А", 94"Б", 95, 95"А", 96, 96"А", 97, 98, 98"А", 100, 102, 104, 106, 108, 110, 113, 113"А", 114, 114"А", 121, 123, 124;

"Самал" шағын ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 26"А", 49;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 20/2, 22"А", 25, 29"А", 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 55, 56, 57, 59, 60, 63, 68, 128.
№ 310 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Нұрқожа Орынбасаров көшесіндегі № 46 "Рауан" спорттық клуб ғимараты (жалдамалы)
Рахымжан Қошқарбаев көшесі: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 44"А", 47, 48, 49, 50, 51, 56, 56/1, 57/2, 70, 76;
Нұрқожа Орынбасаров көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 1"Г", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 18"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 25"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 32"Б", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 66"В", 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
Ілияс Жансүгиров көшесі: № 1, 1"Б", 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"А"/2, 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29"Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33"А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 99, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148, 150;
Пионерная көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"В", 16, 16"А", 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 21"А", 29, 49, 50, 54;
Полевая көшесі: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
Бейімбет Майлин көшесі: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
Нефтяников кенті: № 1/1, 1"А", 1"Б", 2"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24"А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120, 121, 128;
Достық көшесі: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 103, 116;

микрорайон "Самал", многоэтажные дома: № 26"А", 49;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 20/2, 22"А", 25, 29"А", 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 55, 56, 57, 59, 60, 63, 68, 128.
Избирательный участок № 310 город Кандыагаш, улица Нуркажы Урынбасарова, №46, здание спортивного клуба "Рауан" (арендный)
улица Рахымжан Қошкарбаев: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23"А", 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 44"А", 47, 48, 49, 50, 51, 56, 56/1, 57/2, 70, 76;
улица Нуркажы Урынбасарова: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 1"Г", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"В", 18, 18"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 25"А", 26, 26"А", 26"Б", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 32"Б", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 66"В", 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
улица Ілияс Жансүгирова: № 1, 1"Б", 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"А"/2, 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29"Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33"А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 99, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148, 150;
улица Пионерная: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15"А", 15"В", 16, 16"А", 17/1, 17/2, 18, 19, 21, 21"А", 29, 49, 50, 54;
улица Полевая: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Бейімбет Майлин: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
поселок Нефтяников: № 1/1, 1"А", 1"Б", 2"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24"А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120, 121, 128;
улица Достык: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53, 55, 56, 57, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 103, 116;

Жеңіс даңғылы: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
Көбеген Ахметұлы Ахметов көшесі: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
Омаш Өмірбаев көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26"А", 28;
Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов көшесі: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
№ 311 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Трансформаторная тұйық көшесі № 2, Қандыағаш өнеркәсіптік - экономикалық колледжінің ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"В", 2, 2"А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А", 10"Б", 10"В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15,4, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
Көп қабатты тұрғын үй: № 10;
Есет батыр көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"А", 14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 , 51, 52, 53, 54, 54"А", 55, 55"А", 56.
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15"А", 17, 18, 19, 19"Б", 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 22"А", 22/2, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 30"Б", 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;

проспект Жеңіс: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 40, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Көбеген Ахметұлы Ахметова: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
улица Омаша Өмирбаева: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 26"А", 28;
улица Ереван Баязитұлы Баймұхамбетов: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
улица Желтоқсан: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
Избирательный участок № 311 город Кандыагаш, переулок Трансформаторная №2, здание Кандыагашского политехническо-экономического колледжа
улица Жамбыл Жабаева, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"В", 2, 2"А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А", 10"Б", 10"В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15,4, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 15/11, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 , 42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
многоэтажный дом: № 10;
улица Есет батыра, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"А", 14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 , 51, 52, 53, 54, 54"А", 55, 55"А", 56.
улица Сұлтанмахмут Торайғыров, частные дома: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15"А", 17, 18, 19, 19"Б", 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 22"А", 22/2, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 30"Б", 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
многоэтажные дома: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;

Ахмет Жұбанов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4/4, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 16/2, 16"А", 17, 17/1, 17/2, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 45"А", 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59, 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 66"А", 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 6, 16, 19;
Амангелды Иманов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 12"А"/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 15"Д", 16, 17, 17"А",17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 29"Г", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41"А", 42, 44, 45"Б", 46, 47"А", 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А", 76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
Көп қабатты тұрғын үй: № 15;
Нұрпейіс Байғанин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 8, 8"А", 8"Б", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19"А", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
Степная көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7"А", 7/1, 7/2, 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20"В"/1, 20"В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 69"В", 69"В"/1, 69"В"/2, 71, 74;
Бейімбет Майлин көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5"А", 5/1, 5/2, 9, 9"А", 10"А", 11"А", 17, 17"Б"/1, 18"А", 19"А", 19"Б", 20, 21, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;

улица Ахмет Жұбанов, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4/4, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 16/2, 16"А", 17, 17/1, 17/2, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 45"А", 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59, 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 66"А", 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
многоэтажные дома: № 6, 16, 19;
улица Амангелды Иманова, частные дома: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 12"А"/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 15"Д", 16, 17, 17"А",17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 29"Г", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41"А", 42, 44, 45"Б", 46, 47"А", 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А",76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
многоэтажный дом: № 15;
улица Нурпеис Байганина, частные дома: № 8, 8"А", 8"Б", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 19"А", 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
многоэтажные дома: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
улица Степная: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7"А", 7/1, 7/2, 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20"В"/1, 20"В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 69"В", 69"В"/1, 69"В"/2, 71, 74;
улица Бейімбет Майлин: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2 , 4/2, 5, 5"А", 5/1, 5/2, 9, 9"А", 10"А", 11"А", 17, 17"Б"/1, 18"А", 19"А", 19"Б", 20, 21, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;

Теміржолшылар көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
Базарный тұйық көшесі: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
Мұса Әнешов тұйық көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
Асанхан Калиев көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10"А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
Школьный тұйық көшесі: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
Строительная тұйық көшесі: № 17;
Трансформаторная тұйық көшесі: № 16.
№ 312 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі № 54, Аудандық мәдениет үйінің ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 68"А", 68"Б", 69, 70, 72, 72"А",72"Б", 72"В", 74, 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 19, 21;
Есет батыр көшесі: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 100;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 12, 16, 18, 20;
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 62, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85"А", 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 , 99, 118;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 71"Б", 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108;
Амангелды Иманов көшесі: № 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"Б"/1, 41"А"/1, 41"А"/2, 41"В"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 105"Б", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123"А", 124, 126,127, 129, 130, 131;
Нұрпейіс Байғанин көшесі: № 52"А", 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 120"А";
Степная көшесі: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 73"В", 74, 74"А", 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/1, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

улица Теміржолшылар: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
переулок Базарный: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
переулок Мұса Әнешов: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
улица Асанхана Калиева: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10"А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
переулок Школьный: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
переулок Строительная: № 17;
переулок Трансформаторная: № 16.
Избирательный участок № 312 город Кандыагаш, улица Жамбыл Жабаев № 54, здание районного Дома культуры
улица Жамбыл Жабаева, частные дома: № 68"А", 68"Б", 69, 70, 72, 72"А",72"Б", 72"В", 74, 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80;
многоэтажные дома: № 19, 21;
улица Есет батыра: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 100;
многоэтажные дома: № 12, 16, 18, 20;
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 62, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 85"А", 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 , 99, 118;
улица Ахмет Жұбанов: № 71"Б", 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108;
улица Амангелды Иманова: № 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"Б"/1, 41"А"/1, 41"А"/2, 41"В"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 105"Б", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123"А", 124, 126, 127, 129, 130, 131;
улица Нурпеис Байганина: № 52"А", 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 120"А";
улица Степная: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 73"В", 74, 74"А", 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/1, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

Сәкен Сейфуллин көшесі: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
Почтовый тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
Рабочий тұйық көшесі: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
Тупиковый тұйық көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20;
Вокзальный тұйық көшесі: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
№ 313 сайлау учаскесі Кандыағаш қаласы, Есет батыр көшесі № 139, Ақтөбе электрмен жабдықтау дистанциясының Қандыағаш электрмен жабдықтау мекемесінің әкімшілік ғимараты
Жамбыл Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105"А", 106, 108, 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 112"Б", 114, 114"А", 115, 116, 116"А", 118, 118"А", 120, 121, 122, 122"А", 122"Б", 124, 125, 125"А", 126, 126"Б", 127, 128, 131, 132, 132"А", 133, 134, 135, 137, 137"А", 138, 140, 142;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
Есет батыр көшесі: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 114, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134, 136, 137"Б";
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 100, 100"А", 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А", 119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A", 140, 142"A";
Ахмет Жұбанов көшесі: № 64, 101, 102, 103, 105, 107"А", 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
Амангелды Иманов көшесі: № 83"А", 93"А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
Нұрпейіс Байғанин көшесі: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120"А", 120/1, 120/2, 120"А", 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129"А", 133, 135, 137, 148;
Степная көшесі: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108, 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122, 124/1;

улица Сакен Сейфуллина: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
переулок Почтовый: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
переулок Рабочий: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
переулок Тупиковый: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20;
переулок Вокзальный: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
Избирательный участок № 313 город Кандыагаш, улица Есет батыр №139, административное здание Кандыагашского электроснабжения Актюбинской дистанции электроснабжения
улица Жамбыл Жабаева, частные дома: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105"А", 106, 108, 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"А", 112"Б", 114, 114"А", 115, 116, 116"А", 118, 118"А", 120, 121, 122, 122"А", 122"Б", 124, 125, 125"А", 126, 126"Б", 127, 128, 131, 132, 132"А", 133, 134, 135, 137, 137"А", 138, 140, 142;
многоэтажные дома: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
улица Есет батыра: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 114, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134, 136, 137"Б";
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 100, 100"А", 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А", 119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A", 140, 142"A";
улица Ахмет Жұбанов: № 64, 101, 102, 103, 105, 107"А", 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
улица Амангелды Иманова: № 83"А", 93"А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
улица Нурпеис Байганина: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120"А", 120/1, 120/2, 120"А", 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129"А", 133, 135, 137, 148;
улица Степная: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108, 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122, 124/1;

Өтеген Қалыбаев көшесі: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 44"А", 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;
Западный городок көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31.
№ 314 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Юрий Гагарин көшесі №8, №1 орта мектебінің ғимараты
Елубай Кодаров көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14;
Гриненко Иван Николаевич көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18;
Юрий Гагарин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30"А";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Мира көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
Тулеген Байкунов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
Салим Шынтасов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22"А", 26, 29, 29"А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35"Б";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
Актюбинский тұйығы: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8"А";
Ахмет Байтұрсынов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
Көп қабатты үйлер: № 4, 6, 10, 12;
Сұлтанмахмут Торайғыров көшесі: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144"В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8;
Воздушная көшесі: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
№ 47 разъезд.
№ 315 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Бауыржан Момышұлы көшесі №5, № 4 орта мектебінің ғимараты
Бауыржан Момышұлы көшесі: № 45, 45"А", 45"Б", 45"В", 46, 46"В", 47, 49, 49"А", 53, 55, 59;

улица Утеген Калыбаева: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Бейбітшілік: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 44"А", 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;
улица Западный городок: № 1, 1/1, 1/2, 2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31.
Избирательный участок № 314 город Кандыагаш, улица Юрий Гагарина № 8, здание средней школы № 1
улица Елубай Кодаров: № 2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14;
улица Гриненко Ивана Николаевича: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18;
улица Юрий Гагарина, частные дома: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30"А";
многоэтажные дома: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Мира: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
улица Тулегена Байкунова, частные дома: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
многоэтажные дома: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
улица Салима Шынтасова, частные дома: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22"А", 26, 29, 29"А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35"Б";
многоэтажные дома: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
переулок Актюбинский: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8"А";
улица Ахмет Байтұрсынов, частные дома: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
многоэтажные дома: № 4, 6, 10, 12;
улица Сұлтанмахмут Торайғыров: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144"В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8;
улица Воздушная: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
Разъезд № 47.
Избирательный участок № 315 город Эмба, улица Бауыржан Момышулы №5, здание средней школы №4
улица Бауыржан Момышулы: № 45, 45"А", 45"Б", 45"В", 46, 46"В", 47, 49, 49"А", 53, 55, 59;

Жағыпар Әміров көшесі: № 26"Б", 26"Г" 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А",48, 48"А", 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 56, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Есет - Батыр көшесі: № 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 215"А", 217, 223, 227, 229 ;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70,71, 72, 72"А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
Талғат Бигельдинов көшесі: № 21, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
Амангелды Иманов көшесі: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Қазыбек Би көшесі: № 15, 19, 21, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
Төле би көшесі: № 51, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 25"А", 26, 27, 28, 29, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39 43, 45;
Шоқан Уәлиханов көшесі: № 46, 50, 52, 54, 56, 58, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 66, 68;
Зинеш Бралов тұйығы: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12 "А", 14, 16, 17;
Мөңке Би көшесі: № 2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
Локомотив тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
ПМС-3 үйлері: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;

улица Жағыпар Әміров: № 26"Б", 26"Г" 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А",48, 48"А", 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 56, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Есет - Батыра: № 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 215"А", 217, 223, 227, 229;
улица Ахмет Жубанова: № 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70,71, 72, 72"А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
улица Талгат Бигельдинова: № 21, 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
улица Амангелды Иманова: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
улица Казыбек би: № 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
улица Толе би: № 51, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица Ибрай Алтынсарина: № 25"А", 26, 27, 28, 29, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39, 43, 45;
улица Шокан Валиханова; № 46, 50, 52, 54, 56, 58, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 66, 68;
Переулок Зинеш Бралов; № 1, 1"А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12 "А", 14, 16, 17;
улица Мөңке Би: № 2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
тупик Локомотив: № 1, 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
дома ПМС-3: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;

Метеостанция көшесі: № 1, 2;
Қырғыз бекеті;
№56 разъезд.
№ 316 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Жиенгали Тілепбергенов көшесі №5, № 2 орта мектебінің ғимараты
Төкеш Жездібаев көшесі: № 2, 8, 12, 14, 14"А", 16, 18, 19,22, 26, 30, 32, 36, 40;
Забиқұлла Елубаев көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22"А", 23, 24, 25, 25"А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102,103, 105, 107;
Жамбыл Жабаев тұйық көшесі: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
Серғазы Мамбетов көшесі: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 10"А", 13, 15, 17, 18, 18"А", 20, 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
Көккөз Алпанов көшесі: № 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 37, 38"А", 40, 41, 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;
Сәкен Сейфуллин көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
Ермағамбет Алдаберген тұйығы: № 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12, 16, 20, 20"А", 21"Б";
Қабанбай батыр көшесі: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
Ілияс Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
Центральный тұйық көше: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
Әбілхайыр хан көшесі: № 4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
Сапа Жездібаев көшесі: № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 32, 34, 36;
Достық тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 23, 23"А", 25, 27, 29, 33;
Жиенгали Тілепбергенов көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 20, 20"А", 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38"А", 40, 40"Б", 41, 42, 44, 46, 46"А", 50, 50"А", 52, 56;
Әйтеке би көшесі: № 1, 1"Б", 2, 3"А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 28, 29, 30, 32, 34, 36, 40, 40"Б", 40"В", 50"А";

улица Метеостанция: № 1, 2;
станция Киргизский;
разъезд №56.
Избирательный участок № 316 город Эмба, улица Ж.Тулепбергенова № 5, здание средней школы № 2
улица Төкеш Жездібаев; № 2, 8, 12, 14, 14"А", 16, 18, 19,22, 26, 30, 32, 36, 40;
улица Забиқұлла Елубаева: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22"А", 23, 24, 25, 25"А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 107;
переулок Жамбыл Жабаева: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
улица Сергазы Мамбетова: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 10"А", 13, 15, 17, 18, 18"А", 20, 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
улица Көккөз Алпанов: № 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 37, 38"А", 40, 41, 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;
улица Сәкен Сейфуллин: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
переулок Ермағамбет Алдаберген: № 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12, 16, 20, 20"А", 21"Б";
улица Кабанбай батыр: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
улица Илияс Жансүгіров: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
переулок Центральный: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
улица Әбілхайыр хан: № 4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
улица Сапа Жездібаев: № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 32, 34, 36;
переулок Достық: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
улица Әлия Молдағұлова: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 23, 23"А", 25, 27, 29, 33;
улица Жиенгали Тілепбергенова: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 20, 20"А", 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38"А", 40, 40"Б", 41, 42, 44, 46, 46"А", 50, 50"А", 52, 56;
улица Айтеке Би: № 1, 1"Б", 2, 3"А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 28, 29, 30, 32, 34, 36, 40, 40"Б", 40"В", 50"А";

Ртс көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Нефтебаза көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
Жем көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
Первомайский тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";
СМП-614 кенті: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29"А", 37, 39;
Құдық разъезі.
№ 317 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Әйтеке Би көшесі №21, № 7 Орта мектебінің ғимараты
Төкеш Жездібаев көшесі: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
Деповская тұйық көшесі: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Мугалжар тұйық көшесі: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
Дальный тұйық көшесі: № 11, 12;
Жиенгали Тілепбергенов көшесі: № 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
Әйтеке Би көшесі: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
Мәншүк Маметова көшесі: № 3, 3"А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 38, 54, 55;
Елеу Сағинов көшесі: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 62, 65, 66, 67, 68, 68"А",69,71,73,75;
Забиқұлла Елубаев көшесі: № 104, 106, 108, 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197"А", 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
Достық тұйық көшесі: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
Сапа Жездібаев көшесі: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 41, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 116;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 35, 37, 41, 42, 43, 45, 45"А", 49, 49"А", 55, 55"А", 59, 61, 61"А", 62"А", 63, 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 95, 99, 105, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173;

улица Ртс: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Нефтебаза : № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
улица Жем: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
переулок Первомайский : № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";
поселок СМП-614: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29"А", 37, 39;
разъезд Кудук.
Избирательный участок № 317 город Эмба, улица Айтеке би № 21, здание средней школы № 7
улица Төкеш Жездібаев: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
переулок Деповская: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
переулок Мугалжар: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
переулок Дальный: № 11, 12;
улица Жиенгали Тілепбергенов: № 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
улица Айтеке би: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;
улица Мәншүк Маметова: № 3, 3"А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 38, 54, 55;
улица Елеу Сагинова: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61,62, 65, 66, 67, 68, 68"А", 69, 71, 73, 75;
улица Забиқұлла Елубаев: № 104, 106, 108, 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197"А", 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
переулок Достық: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
улица Сапа Жездібаев: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 41, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 116;
улица Әлия Молдағұлова: № 35, 37, 41, 42, 43, 45, 45"А", 49, 49"А", 55, 55"А", 59, 61, 61"А", 62"А", 63, 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 95, 99, 105, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173;

№ 320 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Шоқан Уәлиханов көшесі №3, № 3 орта мектебінің ғимараты
Нәби Бекенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17"В", 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 65;
Сатыбалды Жалбасов көшесі: № 1, 1"Б" 2, 3"А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 34, 36;
Ахмет Байтұрсынов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 31;
Қобланды батыр көшесі: № 3, 4, 5, 6;
Бейімбет Майлин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 4, 4"А", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 18"А", 20, 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"Б", 28, 28"Б", 29, 29"Б", 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 34, 34"А", 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 37, 38, 38"А", 38"Б", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56"A".
№ 321 сайлау учаскесі Жем қаласы, Әйтеке Би көшесі № 5, қалалық Мәдениет үйінің ғимараты
Жем қаласының шекарасында
№ 322 сайлау учаскесі Ақкемер ауылы, Есет батыр Көкіұлы көшесі №35, орта мектебінің ғимараты
Ақкемер ауылының шекарасында
№ 323 сайлау учаскесі Елек ауылы, Әли Жұмабаев көшесі № 16, мектеп ғимараты
Елек ауылының шекарасында
№ 324 сайлау учаскесі Көтібар ауылы, Достық көшесі №25, мектеп ғимараты
Көтібар ауылының шекарасында
№ 325 сайлау учаскесі Көктебе ауылы, Садовая көшесі № 2, мектеп ғимараты
Көктебе ауылының шекараларында
№ 326 сайлау учаскесі Жарық ауылы, Ахмет Байтұрсынұлы көшесі № 3, мектеп ғимараты
Жарық ауылының шекарасында
№ 327 сайлау учаскесі Ащысай ауылы, Өтеген Қалыбаев көшесі № 15, Мәдениет үйінің ғимараты
Ащысай ауылының шекарасында
№ 328 сайлау учаскесі Ақсу ауылы, Науан Досмағамбетов көшесі № 41, мектеп ғимараты
Ақсу ауылының шекарасында
№ 329 сайлау учаскесі Сабындыкөл ауылы, Тапақ Тілегенұлы Тлегенов көшесі № 12, мектеп ғимараты
Сабындыкөл ауылының шекарасында
№ 330 сайлау учаскесі Жағабұлақ ауылы, Нұрахмет Қаржаубаев көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты
Жағабұлақ ауылының шекарасында
№ 331 сайлау учаскесі Жаркемер ауылы, Жем көшесі № 17, мектеп ғимараты
Жаркемер ауылының шекарасында
№ 332 сайлау учаскесі Саға ауылы, Саға көшесі №12, мектеп ғимараты
Саға ауылының шекарасында
№ 333 сайлау учаскесі Қожасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі №1, мектеп ғимараты
Қожасай ауылының шекарасында
№ 334 сайлау учаскесі Жұрын ауылы, Ахмет Жұбанов көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Хайрулла Құрманалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 34, 36;
Сейдулла Батпенов көшесі: № 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 50,
51, 53, 54, 55,59, 60, 63, 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81;

Избирательный участок № 320 город Эмба, улица Шокан Валиханова № 3, здание средней школы № 3
улица Нәби Бекенбаев: № 1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17"В", 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 34, 65;
улица Сатыбалды Жалбасов: № 1, 1"Б" 2, 3"А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 26, 34, 36;
улица Ахмет Байтұрсынов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 31;
улица Кобланды батыр: № 3, 4, 5, 6;
улица Бейімбет Майлин: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Желтоксан: № 1, 2, 4, 4"А", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 18"А", 20, 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"Б", 28, 28"Б", 29, 29"Б", 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 34, 34"А", 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 37, 38, 38"А", 38"Б", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56"A".
Избирательный участок № 321 город Жем, улица Айтеке Би № 5, здание городского Дома культуры
в границах города Жем
Избирательный участок № 322 село Аккемер, улица Есет батыр Көкіұлы № 35, здание средней школы Аккемер
в границах села Аккемер
Избирательный участок № 323 село Елек, улица Әли Жұмабаев № 16, здание основной школы
в границах села Елек
Избирательный участок № 324 село Котибар, улица Достық №25, здание школы
в границах села Котибар
Избирательный участок № 325 село Коктобе, улица Садовая № 2, здание школы
в границах села Коктобе
Избирательный участок № 326 село Жарык, улица Ахмет Байтұрсынұлы № 3, здание школы
в границах села Жарык
Избирательный участок № 327 село Ащысай, улица Утеген Калыбаева № 15, здание Дома культуры
в границах села Ащысай
Избирательный участок № 328 село Аксу, улица Науан Досмағамбетов № 41, здание школы
в границах села Аксу
Избирательный участок № 329 село Сабындыкол, улица Тапақ Тілегенұлы Тлегенов № 12, здание школы
в границах села Сабындыкол
Избирательный участок № 330 село Жагабулак, улица Нұрахмет Қаржаубаева № 6, здание Дома культуры
в границах села Жагабулак
Избирательный участок № 331 село Жаркемер, улица Жем № 17, здание школы
в границах села Жаркемер
Избирательный участок № 332 село Сага, улица Саға № 12, здание школы
в границах села Сага
Избирательный участок № 333 село Кожасай, улица Тәуелсіздік № 1, здание школы
в границах села Кожасай
Избирательный участок № 334 село Журын, улица Ахмет Жұбанов № 6, здание Дома культуры
улица Желтоксан: № 1, 2, 3, 4, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Хайрулл Курманалы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 34, 36;
улица Сейдулла Батпенов: № 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 54, 55,59, 60, 63, 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81;

Жанқожа Батыра көшесі: № 28, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 47/1, 47/2, 48/2, 50, 52, 57/1, 57/2, 59, 63, 65;
Мәлкеждар Бөкенбаев көшесі: № 20, 21, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2,
39, 40/1,40/2, 41,42, 43, 44, 45, 47;
Ахмет Жұбанов көшесі: № 8, 9, 11, 13;
Шегебай Ибраев көшесі: № 7, 17, 19;
Ұзақбай Қонратбаев көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 26, 28, 32, 36;
Клубный тұйық көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6;
Диірмен тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ғарифулла Құрманғалиев көшесі: № 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
№ 335 сайлау учаскесі Жұрын ауылы, Абай Құнанбаев көшесі № 12,
Қ.Жұбанов атындағы орта мектебінің ғимараты
Мәншүк Маметова көшесі: № 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 23, 23"А", 24, 25, 27, 28, 29,
30, 32, 34, 36/1,36/2, 39, 43, 45;
Молдаш Жаңабергенов көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1,
12/2, 14/1,14/2,16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/2,
34/3, 36/1, 36/2, 38/1,38/2,40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2;
Наурыз көшесі: № 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/ 1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12,
13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Сейдулла Батпенов көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19,
20, 21, 23, 25, 27,27"А", 29;
Жанқожа Батыра көшесі: № 1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23;
Мәлкеждар Бөкенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Мира көшесі: № 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
Шегебай Ибраев көшесі: № 18, 20;
Абай Құнанбаев көшесі: № 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 8;
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 16, 18.
№ 336 сайлау учаскесі Көлденең Темір ауылы, Достық көшесі № 30, мектеп ғимараты
Көлденең Темір ауылының шекарасында
№ 337 сайлау учаскесі Опытное бекеті, Жастар көшесі № 4/2
Опытное бекетінің шекарасында
№ 338 сайлау учаскесі Көбелей ауылы, Астана көшесі № 4, мектеп ғимараты
Көбелей ауылының шекарасында
№ 339 сайлау учаскесі Қаракөл ауылы, Мектеп көшесі № 5, А.Жұбанов атындағы
орта мектебінің ғимараты
Қаракөл ауылының шекарасында
№ 340 сайлау учаскесі Жанатұрмыс ауылы, мектеп ғимараты
Жанатұрмыс ауылының шекарасында
№ 341 сайлау учаскесі Сағашилі ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №1, Абай атындағы
орта мектебінің ғимараты
Сағашилі ауылының шекарасында
№ 342 сайлау учаскесі Басшилі ауылы, Орталық көшесі №40, Ы.Мұхамбетжанов атындағы
негізгі мектебінің ғимараты
Басшилі ауылының шекарасында

улица Жанкожа Батыра: № 28, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 47/1, 47/2, 48/2, 50, 52, 57/1, 57/2, 59, 63,65;
улица Малкеждар Букенбаева: № 20, 21, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41,42, 43, 44, 45, 47;
улица Ахмет Жұбанов: № 8, 9, 11, 13;
улица Шегебай Ибраева: № 7, 17, 19;
улица Узакбай Конратбаев: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 26, 28, 32, 36;
переулок Клубный: № 1, 3, 4, 5, 6;
переулок Диірмен: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Гарифулла Курмангалиев: № 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
Избирательный участок № 335 село Журын, улица Абай Құнанбаев № 12, здание средней школы имени К.Жубанова
улица Маншук Маметова: № 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 23, 23"А", 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36/1,36/2, 39, 43, 45;
улица Молдаш Жанабергенов: № 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2,16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2;
улица Наурыз: № 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/ 1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Сейдулла Батпенов: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27,27 "А", 29;
улица Жанкожа Батыра: №1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23;
улица Малкеждар Букенбаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Мира: № 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
улица Шегебай Ибраева: № 18, 20;
улица Абай Құнанбаев: № 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 8;
улица Алия Молдагулова: №1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 16, 18.
Избирательный участок № 336 село Колденен-Темир, улица Достык № 30, здание школы
в границах села Колденен-Темир
Избирательный участок № 337 станция Опытное, улица Жастар № 4/2
в границах станции Опытное
Избирательный участок № 338 село Көбелей, улица Астана № 4, здание школы
в границах села Көбелей
Избирательный участок № 339 село Караколь, улица Мектеп № 5, здание средней школы имени А.Жубанова
в границах села Караколь
Избирательный участок № 340 село Жанатурмыс, здание школы
в границах села Жанатурмыс
Избирательный участок № 341 село Сагашили, улица Абай Құнанбаев № 1, здание средней школы имени Абая
в границах села Сагашили
Избирательный участок № 342 село Басшили, улица Орталық № 40, здание школы имени Ы. Мухамбетжанова
в границах села Басшили

№ 343 сайлау учаскесі Тепсең-Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі №47,
Сергеевка негізгі мектебінің ғимараты
Тепсең-Қарабұлак ауылының шекарасында
№ 344 сайлау учаскесі Темір бекеті, Наурыз көшесі № 27/2, Теміржол вокзалының ғимараты
Темір бекеті шекарасында
№ 345 сайлау учаскесі Бұлақты ауылы, Төлеу Алдабергенов көшесі №12, орта мектебінің ғимараты
Бұлақты ауылының шекарасында
№ 346 сайлау учаскесі Миялыкөл ауылы, Ынтымақ көшесі, мектеп ғимараты
Миялыкөл ауылының шекарасында
№ 347 сайлау учаскесі Қайынды ауылы, Жылқышылар көшесі №11, Мәдениет үйінің ғимараты
Қайынды ауылының шекарасында
№ 348 сайлау учаскесі Алтынды ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі №15, орта мектебінің ғимараты
Алтынды ауылының шекарасында
№ 349 сайлау учаскесі Бірлік ауылы, Достық көшесі №1, Мәдениет үйінің ғимараты
Бірлік ауылының шекарасында
№ 350 сайлау учаскесі Құмсай ауылы, Еңбекші көшесі, орта мектебінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 351 сайлау учаскесі Құмжарған ауылы, Мақсат Мамытов көшесі №5, мектеп ғимараты
Құмжарған ауылының шекарасында
№ 352 сайлау учаскесі Шеңгелши ауылы, Құрманиязова Шакиза № 11, мектеп ғимараты
Шенгелши ауылының шекарасында
№ 353 сайлау учаскесі Құмсай ауылы, Нұралы Қаниев көшесі №3, Мәдениет үйінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 354 сайлау учаскесі Жамбыл ауылы, кітапхана ғимараты
Жамбыл ауылының шекарасында
№ 355 сайлау учаскесі Талдысай ауылы, Атлаш Жұмағалиев көшесі №6, Мәдениет үйінің ғимараты
Талдысай ауылының шекарасында
№ 356 сайлау учаскесі Еңбек ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі №15, клуб ғимараты
Еңбек ауылының шекарасында
№ 357 сайлау учаскесі Мұғалжар ауылы, Наурыз көшесі № 1"А", орта мектебінің ғимараты
Мұғалжар ауылы, № 57 "Тас" разъезді шекарасында

Избирательный участок № 343 село Тепсен –Карабулак, улица Тәуелсіздік № 47, здание школы Сергеевка
в границах села Тепсен- Карабулак
Избирательный участок № 344 станция Темир, улица Наурыз № 27/2, здание железнодорожного вокзала
в границах станции Темир
Избирательный участок № 345 село Булакты, улица Төлеу Алдабергенов № 12, здание средней школы
в границах села Булакты
Избирательный участок № 346 село Миялыкол, улица Ынтымак, здание школы
в границах села Миялыкол
Избирательный участок № 347 село Кайынды, улица Жылкышылар № 11, здание Дома культуры
в границах села Кайынды
Избирательный участок № 348 село Алтынды, улица Мәншүк Мәметова № 15, здание средней школы
в границах села Алтынды
Избирательный участок № 349 село Бирлик, улица Достық № 1, здание Дома культуры
в границах села Бирлик
Избирательный участок № 350 село Кумсай, улица Еңбекші, здание школы
в границах села Кумсай
Избирательный участок № 351 село Кумжарган, улица Мақсат Мамытов № 5, здание средней школы
в границах села Кумжарган
Избирательный участок № 352 село Шенгелши, улица Курманиязова Шакиза № 11, здание школы
в границах села Шенгелши
Избирательный участок № 353 село Кумсай, улица Нуралы Каниев № 3, здание Дома культуры
в границах села Кумсай
Избирательный участок № 354 село Жамбыл, здание библиотеки
в границах села Жамбыл
Избирательный участок № 355 село Талдысай, улица Атлаш Жумагалиев № 6, здание Дома культуры
в границах села Талдысай
Избирательный участок № 356 село Енбек, улица Маншук Маметова № 15, здание клуба
в границах села Енбек
Избирательный участок № 357 село Мугалжар, улица Наурыз № 1 "А", здание средней школы
в границах села Мугалжар, разъезда № 57 "Тас".