Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 наурызда № 3-10-177 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тарамағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018 – 2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Темір" газетінде және 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "5 066 856" сандары "5 120 071" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша "3 282 642" сандары "3 297 322" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "829 214" сандары "1 797 749" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "5 066 856" сандары "5 142 032,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы "– 26 971" сандары "– 48 932,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру "26 971" сандары "48 932,1" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"162 105" сандары "165 545" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"50 655" сандары "52 655" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"29 033" сандары "32 473" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
бесінші абзацта:
"13500" сандары "19335" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
дала өрттерін сондай–ақ елді мекендердегі өрттерді сөндіру үшін өрт сөндіру бөлімшелерін ұйымдастыруға – 4500 мың теңге;
жалпы білім беруге – 5600 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуіне – 5600 мың теңге;
11 тармақта:
төртінші абзацта:
"53 898" сандары "70 898" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 марта 2018 года № 190. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 26 марта 2018 года № 3-10-177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5783, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Темір" и 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "5 066 856" заменить цифрами "5 120 071", в том числе по:
налоговым поступлениям цифры "3 282 642" заменить цифрами "3 297 322";
поступлениям трансфертов цифры "829 214" заменить цифрами "1 797 749";
в подпункте 2):
затраты цифры "5 066 856" заменить цифрами "5 142 032,1";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры "– 26 971" заменить цифрами "– 48 932,1";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры "26 971" заменить цифрами "48 932,1";
в пункте 6:
в третьем абзаце:
цифры "162 105" заменить цифрами "165 545";
в пятом абзаце:
цифры "50 655" заменить цифрами "52 655";
в шестом абзаце:
цифры "29 033" заменить цифрами "32 473";
в пункте 10:
в пятом абзаце:
цифры "13 500" заменить цифрами "19 335";
и дополнить абзацем следующего содержания:
на организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров в населенных пунктах – 4500 тысяч тенге;
на общеобразовательное обучение – 5600 тысяч тенге;
на функционирование системы водоснабжения и водоотведения – 5600 тысяч тенге;
в пункте 11:
в четвертом абзаце:
цифры "53 898" заменить цифрами "70 898".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы
Б. АБДЫҒАЛИ
Темір аудандық мәслихатының хатшысы
Б. ІЗБАСОВ
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 2 наурыздағы
№ 190 шешіміне 1–қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата
Б. АБДЫГАЛИ
Секретарь Темирского районного маслихата
Б. ИЗБАСОВ
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 2 марта 2018 года № 190
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 175
Темирский районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы