Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 184 "2018–2020 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 210 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 сәуірде № 3-10-185 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109–1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 184 "2018–2020 жылдарға арналған Кеңқияқ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 тіркелген, 2018 жылғы 29 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "124 311" сандары "113 954" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "37 800" сандары "33 086" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "296" сандары "10" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "86 215" сандары "80 858" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "124 311" сандары "113 954" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"29 033" сандары "32 473" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"8 797" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 184 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 210. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-10-185. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109–1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 184 "Об утверждении бюджета Кенкиякского сельского округа на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5854, опубликованное 29 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры " 124 311" заменить цифрами "113 954";
налоговые поступления – цифры "37 800" заменить цифрами "33 086";
неналоговые поступления – цифры "296" заменить цифрами "10";
поступления трансфертов – цифры "86 215" заменить цифрами "80 858";
в подпункте 2):
расходы – цифры "124 311" заменить цифрами "113 954";
в пункте 4:
цифры "29 033" заменить цифрами "32 473";
в пункте 5:
цифры "8 797" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить: