Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 207 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 сәуірде № 3-10-187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109–1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5853 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "274 958" сандары "262 360" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "61 387" сандары "56 387" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "207 980" сандары "200 382" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "274 958" сандары "262 360" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"162 105" сандары "165 545" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"11 038" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 181 "Об утверждении бюджета Шубаркудукского сельского округа на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-10-187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109–1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2–7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 181 "Об утверждении бюджета Шубаркудукского сельского округа на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5853, опубликованное 22 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "274 958" заменить цифрами "262 360";
налоговые поступления – цифры "61 387" заменить цифрами "56 387";
поступления трансфертов – цифры "207 980" заменить цифрами "200 382";
в подпункте 2):
расходы – цифры "274 958" заменить цифрами "262 360";
в пункте 4:
цифры "162 105" заменить цифрами "165 545";
в пункте 5:
цифры "11 038" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;