Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарши ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 208 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 9 сәуірде № 3-10-188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына, 109–1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2–7 тармағына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 182 "2018–2020 жылдарға арналған Шұбарши ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5852 тіркелген, 2018 жылғы 22 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "37 598" сандары "30 498" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "8 866" сандары "7 306" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "28 674" сандары "23 134" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "37 598" сандары "30 498" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"5 540" сандары "0" санымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 182 "Об утверждении бюджета Шубаршийского сельского округа на 2018–2020 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 19 марта 2018 года № 208. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 9 апреля 2018 года № 3-10-188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1, пунктом 4 статьи 109–1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 182 "Об утверждении бюджета Шубаршийского сельского округа на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5852, опубликованное 22 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "37 598" заменить цифрами "30 498";
налоговые поступления – цифры "8 866" заменить цифрами "7 306";
поступления трансфертов – цифры "28 674" заменить цифрами "23 134";
в подпункте 2):
расходы – цифры "37 598" заменить цифрами "30 498";
в пункте 5:
цифры "5 540" заменить цифрой "0".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;