Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 қарашада № 3-10-221 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018 – 2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "№ 95" және "№ 148" нөмірлері алынып тасталсын;
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "5 245 394,5" сандары "5 206 352,1" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "3 297 322" сандары "3 092 333" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "10 000" сандары "10 103,1" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "15 000" сандары "19 989" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "1 923 072,5" сандары "2 083 927" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 266 751,6" сандары "5 227 709,2" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"49 800" сандары "39 800" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"30 251" сандары "33 251" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"5 270" сандары "10 646" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"114 369" сандары "115 769" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"11 929" сандары "9 600" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"235 590" сандары "233 435" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзацта:
"106 060" сандары "88 642" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"33 216" сандары "30 414" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"20 171" сандары "13 416" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацта:
"93 178" сандары "92 587" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацта:
"19 664,5" сандары "19 459" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"4 500" сандары "3 357" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 23 ноября 2018 года № 272. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 27 ноября 2018 года № 3-10-221. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5783, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в преамбуле указанного решения номера "№ 95" и "№ 148" исключить;
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 245 394,5" заменить цифрами "5 206 352,1";
налоговые поступления – цифры "3 297 322" заменить цифрами "3 092 333";
неналоговые поступления – цифры "10 000" заменить цифрами "10 103,1";
поступления от продажи основного капитала – цифры "15 000" заменить цифрами "19 989";
поступления трансфертов – цифры "1 923 072,5" заменить цифрами "2 083 927";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 266 751,6" заменить цифрами "5 227 709,2";
в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры "49 800" заменить цифрами "39 800";
в седьмом абзаце:
цифры "30 251" заменить цифрами "33 251";
в восьмом абзаце:
цифры "5 270" заменить цифрами "10 646";
в девятом абзаце:
цифры "114 369" заменить цифрами "115 769";
в десятом абзаце:
цифры "11 929" заменить цифрами "9 600";
в пункте 8:
во втором абзаце:
цифры "235 590" заменить цифрами "233 435";
в пункте 10:
в третьем абзаце:
цифры "106 060" заменить цифрами "88 642";
в четвертом абзаце:
цифры "33 216" заменить цифрами "30 414";
в пятом абзаце:
цифры "20 171" заменить цифрами "13 416";
в десятом абзаце:
цифры "93 178" заменить цифрами "92 587";
в одиннадцатом абзаце:
цифры "19 664,5" заменить цифрами "19 459";
в двенадцатом абзаце:
цифры "4 500" заменить цифрами "3 357";
в тринадцатом абзаце:

"5 600" сандары "204 737" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
үшінші абзацта:
"30 942" сандары "26 657" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 – қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;

цифры "5 600" заменить цифрами "204 737";
в пункте 11:
в третьем абзаце:
цифры "30 942" заменить цифрами "26 657".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;