Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 283 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Темір аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 3-10-228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 175 "2018–2020 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5783 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "5 206 352,1" сандары "5 205 079,1" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "3 092 333" сандары "2 959 977" сандарымен
ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "10 103,1" сандары "2 603,1" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "19 989" сандары "15 845" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "2 083 927" сандары "2 226 654" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "5 227 709,2" сандары "5 226 436 ,2" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
алтыншы абзацта:
"22 914" сандары "24 552" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"10 646" сандары "11 507" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта:
"115 769" сандары "118 769" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзацта:
"88 642" сандары "86 068" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"30 414" сандары "30 216" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"204 737" сандары "348 737" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
"4 280" сандары "3 080" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
төртінші абзацта:
"66 820" сандары "64 020" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімге 1 – қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2018 года № 283. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Департамента юстиции Актюбинской области 20 декабря 2018 года № 3-10-228. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 175 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2018–2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5783, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Темір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "5 206 352,1" заменить цифрами "5 205 079,1";
налоговые поступления – цифры "3 092 333" заменить цифрами "2 959 977";
неналоговые поступления – цифры "10 103,1" заменить цифрами "2 603,1";
поступления от продажи основного капитала – цифры "19 989" заменить цифрами "15 845";
поступления трансфертов – цифры "2 083 927" заменить цифрами "2 226 654";
в подпункте 2):
затраты – цифры "5 227 709,2" заменить цифрами "5 226 436 ,2";
в пункте 7:
в шестом абзаце:
цифры "22 914" заменить цифрами "24 552";
в восьмом абзаце:
цифры "10 646" заменить цифрами "11 507";
в девятом абзаце:
цифры "115 769" заменить цифрами "118 769";
в пункте 10:
в третьем абзаце:
цифры "88 642" заменить цифрами "86 068";
в четвертом абзаце:
цифры "30 414" заменить цифрами "30 216";
в тринадцатом абзаце:
цифры "204 737" заменить цифрами "348 737";
в четырнадцатом абзаце:
цифры "4 280" заменить цифрами "3 080";
в пункте 11:
в четвертом абзаце:
цифры "66 820" заменить цифрами "64 020".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Темір аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Темір аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Қалиева
Темір аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ізбасов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 175 шешіміне1 – қосымша
2018 жылға арналған Темір аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Темирского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Темирского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Темирского районного маслихата Г. Калиева
Секретарь Темирского районного маслихата Б. Избасов
Приложение
к решению районного маслихата
от 19 декабря 2018 года № 283
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 175
Темирский районный бюджет на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы