Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 159 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 наурызда № 3-11-117 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 749 964" сандары "3 787 899" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 408 579" сандары "3 446 514" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 749 964" сандары "3 792 707,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті)
"-20 873" сандары "-25 681,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру
"20 873" сандары "25 681,2" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
бесінші абзацта
"8 748" сандары "18 748" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта
"119 451" сандары "135 951" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
мынадай мазмұндағы он алтыншы және он жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"білім беру объектілерін жөндеуге – 5 835 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 5 марта 2018 года № 159. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 27 марта 2018 года № 3-11-117. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5806, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 749 964" заменить цифрами "3 787 899";
поступления трансфертов
цифры "3 408 579" заменить цифрами "3 446 514";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 749 964" заменить цифрами "3 792 707,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-20 873" заменить цифрами "-25 681,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "20 873" заменить цифрами "25 681,2";
в пункте 8:
в абзаце пятом
цифры "8 748" заменить цифрами "18 748";
в абзаце шестом
цифры "119 451" заменить цифрами "135 951";
в пункте 9:
дополнить шестнадцатым и семнадцатым абзацем следующего содержания:
"5 835 тысяч тенге – на ремонт объектов образования;

жалпы білім беруге – 5 600 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Е. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы: Б.Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 5 наурыздағы № 159 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 шешіміне № 1 қосымша
2018 жылға арналған Ойыл аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

5 600 тысяч тенге – на общеобразовательное обучение.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата: Е. Жиеналин
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 5 марта 2018 года № 159
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141
Бюджет Уилского района на 2018 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

9631
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4105
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11075
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11075
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11075
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26060
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26060
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26060
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10664
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15396
12
Көлiк және коммуникация
9224
1
Автомобиль көлiгi
9224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9224
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9224
13
Басқалар
44941
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
7552
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7552
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7232
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
320
9
Басқалар
37389
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7220
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7220
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22731
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
22731
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6087
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6087
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

9631
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4105
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11075
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11075
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11075
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26060
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26060
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26060
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10664
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
15396
12
Транспорт и коммуникации
9224
1
Автомобильный транспорт
9224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9224
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9224
13
Прочие
44941
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
7552
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7552
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7232
003
Поддержка предпринимательской деятельности
320
9
Прочие
37389
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7220
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7220
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
22731
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
22731
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6087
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
6087
464
Отдел образования района (города областного значения)