Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 191 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 22 маусымда № 3-11-133 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 787 899" сандары "4 189 762,9" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 446 514" сандары "3 848 377,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 792 707,2" сандары "4 194 571,1" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:
екінші абзацта
"184 726" сандары "492 807" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
үшінші абзацта
"7 418" сандары "7 346" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта
"3 626" сандары "3 047" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта
"27 895" сандары "34 441" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге - 78 686 мың теңге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге - 15 757 мың теңге.".
8 тармақта:
үшінші абзацта
"73 923" сандары "57 134" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта
"24 471" сандары "18 701" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта
"18 748" сандары "18 363,9" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта
"135 951" сандары "135 802" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
бесінші абзацта
"7 492" сандары "5 591" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 1 июня 2018 года № 191. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 22 июня 2018 года № 3-11-133. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5806, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 787 899" заменить цифрами "4 189 762,9";
поступления трансфертов
цифры "3 446 514" заменить цифрами "3 848 377,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 792 707,2" заменить цифрами "4 194 571,1";
в пункте 6:
в абзаце втором:
цифры "184 726" заменить цифрами "492 807";
в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "7 418" заменить цифрами "7 346";
в абзаце четвертом:
цифры "3 626" заменить цифрами "3 047";
в абзаце восьмом:
цифры "27 895" заменить цифрами "34 441";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"78 686 тысяч тенге - на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов;
15 757 тысяч тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования.".
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "73 923" заменить цифрами "57134";
в абзаце четвертом:
цифры "24 471" заменить цифрами "18 701";
в абзаце пятом:
цифры "18 748" заменить цифрами "18 363,9";
в абзаце шестом:
цифры "135 951" заменить цифрами "135 802";
в пункте 9:
в абзаце пятом:
цифры "7 492" заменить цифрами "5 591";
в абзаце шестом:

"2 855" сандары "5 136" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта
"6 107" сандары "8 857" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта
"14 772" сандары "17 097" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта
"7 303" сандары "7 503" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта
"5 835" сандары "3 421" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың білім нысандарын жөндеуге - 13 296 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

цифры "2 855" заменить цифрами "5 136";
в абзаце девятом:
цифры "6 107" заменить цифрами "8 857";
в абзаце двенадцатом:
цифры "14 772" заменить цифрами "17 097";
в абзаце тринадцатом:
цифры "7 303" заменить цифрами "7 503";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "5 835" заменить цифрами "3 421";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства на ремонт обьектов образования - 13 296 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.