Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 207 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 қыркүйекте № 3-11-140 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106, 109 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 141 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5806 тіркелген, 2018 жылғы 11 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 189 762,9" сандары "4 181 141,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"3 848 377,9" сандары "3 839 756,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 194 571,1" сандары "4 185 949,6" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
сегізінші абзацта:
"34 441" сандары "34 449" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
алтыншы абзацта:
"135 802" сандары "135 993" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
сегізінші абзацта:
"9 920" сандары "5 932" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"17 097" сандары "14 977,5" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"10 000" сандары "8 000" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"3 421" сандары "2 708" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 29 августа 2018 года № 207. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 24 сентября 2018 года № 3-11-140. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9, статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 141 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5806, опубликованное 11 января 2018 года в газете "Ойыл") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 189 762,9" заменить цифрами "4 181 141,4";
поступления трансфертов
цифры "3 848 377,9" заменить цифрами "3 839 756,4";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 194 571,1" заменить цифрами "4 185 949,6";
в пункте 7:
в абзаце восьмом:
цифры "34 441" заменить цифрами "34 449";
в пункте 8:
в абзаце шестом:
цифры "135 802" заменить цифрами "135 993";
в пункте 9:
в абзаце восьмом:
цифры "9 920" заменить цифрами "5 932";
в абзаце двенадцатом:
цифры "17 097" заменить цифрами "14 977,5";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "10 000" заменить цифрами "8 000";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "3 421" заменить цифрами "2 708";
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы:
Б. Бисекенов

3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата:
Б. Бисекенов