Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 215 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 8 қазанда № 3-11-142 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 106, 109-1 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 153 "2018-2020 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5858 тіркелген, 2018 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кiрiстер
"258 067" сандары "262 217" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсiмі:
"244 450" сандары "248 600" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"258 067" сандары "262 217" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ойыл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы:
А. Мамбетова
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 215 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 153 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Ойыл ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 12 сентября 2018 года № 215. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 октября 2018 года № 3-11-142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 9-1, статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153 "Об утверждении бюджета Уилского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5858, опубликованное 31 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "258 067" заменить цифрами "262 217";
поступления трансфертов
цифры "244 450" заменить цифрами "248 600";
в подпункте 2):
затраты
цифры "258 067" заменить цифрами "262 217".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Уилского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
А. Мамбетова
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение к решению районного маслихата от 12 сентября 2018 года № 215
Приложение 1 к решению районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 153
Бюджет Уилского сельского округа на 2018 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
Наименование