Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 163 "2018 -2020 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 196 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылдың 4 сәуірде № 3-13-182 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 163 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5812 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
кірістер – "648714,0" сандары "712695,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша - "1213,0" сандары "41082,6" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша – "553101,0" сандары "577213,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "648714,0" сандары "712695,6" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"40097,0" сандары "20274,0" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақтың екінші абзацында:
"84771,0" сандары "39281,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетке аудандық бюджеттен мынадай көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін:
қалалық стандионды ағымдағы жөндеуден өткізуге – 84425,0 мың теңге;
"Воркаут" спорт алаңдарын сатып алуға – 5000,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 163 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 27 марта 2018 года № 196. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 4 апреля 2018 года № 3-13-182. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 163 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5812, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнение:
в подпункте 1) пункта 1:
доходы – цифры "648714,0" заменить цифрами "712695,6";
в том числе по:
неналоговым поступлениям – цифры "1213,0" заменить цифрами "41082,6";
поступлениям трансфертов – цифры "553101,0" заменить цифрами "577213,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "648714,0" заменить цифрами "712695,6";
в пункте 5:
цифры "40097,0" заменить цифрами "20274,0";
в абзаце втором пункта 6:
цифры "84771,0" заменить цифрами "39281,0";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета в следующих объемах:
на текущий ремонт городского стадиона – 84425,0 тысяч тенге;
на приобретение спортивных площадок "Воркаут" - 5000,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;