Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 165 "2018 - 2020 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 214 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 15 мамырда № 3-13-196 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 165 "2018-2020 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5815 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60943,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1919,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 214,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58810,8 мың теңге;
2) шығындар – 60943,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 165 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 5 мая 2018 года № 214. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 15 мая 2018 года № 3-13-196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 165 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5815, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Биршогырского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 60943,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1919,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 214,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58810,8 тысяч тенге;
2) затраты - 60943,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы,
Шалқар аудандық мәслихатының
хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 мамырдағы № 214 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 165 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджеті
Санаты
сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата .
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата,
секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата № 214 от 5 мая 2018 года
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата № 165 от 21 декабря 2017 года
Бюджет Биршогыркого сельского округа на 2018 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ