Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 165 "2018-2020 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 240 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 шілдеде № 3-13-202 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 165 "2018-2020 жылдарға арналған Біршоғыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5815 санымен тіркелген, 2018 жылғы 16 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "60943,9" сандары "61443,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі бойынша – "58810,8" сандары "59310,8" сандарымен
ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "60943,9" сандары "61443,9" сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
бірінші абзацында:
"563,8" сандары "1063,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 165 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 21 июня 2018 года № 240. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 4 июля 2018 года № 3-13-202. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 165 "Об утверждении бюджета Биршогырского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5815, опубликованное 16 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "60943,9" заменить цифрами "61443,9";
в том числе по:
поступлениям трансфертов – цифры "58810,8" заменить цифрами "59310,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "60943,9" заменить цифрами "61443,9";
в пункте 6-1:
в абзаце первом:
цифры "563,8" заменить цифрами "1063,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.