Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 248 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 3-13-205 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7673370,5" сандары "7630784,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – "2726187,0" сандары "2731486,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша – "4931433,5" сандары "4883548,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8102302,5" сандары "8059716,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "3142,0" сандары "1053,9" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер бойынша – "7284,0" сандары "5195,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы – "-432074,0" сандары "-429985,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "432074,0" сандары "429985,9" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
жетінші абзацында:
"44351,0" сандары "38888,0" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацында:
"7284,0" сандары "5195,9" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацында:
"90577,0" сандары "87577,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"13888,0" сандары "13887,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацында:
"1000,0" сандары "996,1" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацында:
"1600,0" сандары "1875,0" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацында:
"37314,0" сандары "19278,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацында:
"3420,5" сандары "2957,5" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацында:
"4992,0" сандары "4160,0" сандарымен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацында:
"49665,0" сандары "29798,0" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацында:

О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 28 августа 2018 года № 248. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 11 сентября 2018 года № 3-13-205. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7673370,5" заменить цифрами "7630784,1";
в том числе:
по налоговым поступлениям – цифры "2726187,0" заменить цифрами "2731486,0";
по поступлениям трансфертов – цифры "4931433,5" заменить цифрами "4883548,1";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8102302,5" заменить цифрами "8059716,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "3142,0" заменить цифрами "1053,9";
в том числе:
по бюджетным кредитам – цифры "7284,0" заменить цифрами "5195,9";
в подпункте 5):
дефицит бюджета – цифры "-432074,0" заменить цифрами "-429985,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "432074,0" заменить цифрами "429985,9";
в пункте 7:
в абзаце седьмом:
цифры "44351,0" заменить цифрами "38888,0";
в абзаце десятом:
цифры "7284,0" заменить цифрами "5195,9";
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "90577,0" заменить цифрами "87577,0";
в абзаце седьмом:
цифры "13888,0" заменить цифрами "13887,0";
в абзаце одинадцатом:
цифры "1000,0" заменить цифрами "996,1";
в абзаце двенадцатом:
цифры "1600,0" заменить цифрами "1875,0";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "37314,0" заменить цифрами "19278,0";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "3420,5" заменить цифрами "2957,5";
в абзаце семнадцатом:
цифры "4992,0" заменить цифрами "4160,0";
в абзаце девятнадцатом:
цифры "49665,0" заменить цифрами "29798,0";
в абзаце двадцатом:

"2325,0" сандары "412,5" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Шалқар ауданы, Бозой ауылының даму аймағына электрмен қамту желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 1418,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ж. Утегенов
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 248 шешіміне
1 қосымша

цифры "2325,0" заменить цифрами "412,5";
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"на разработку проектно-сметной документации на строительство сетей электроснабжения в зоне развития села Бозой Шалкарского района – 1418,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Шалкарского районного маслихата
Ж. Утегенов
Секретарь
Шалкарского районного маслихата
С. Бигеев
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 28 августа 2018 года № 248

23159,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
630,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3120,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3120,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
445653,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
121303,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2218,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2218,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3932,0
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
2078,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
354,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29798,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
29798,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
85355,0
003
Коммуналдық тұрғын ұй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
59895,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
25460,0
2
Коммуналдық шаруашылық
288827,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36683,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
6600,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
10083,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
20000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
252144,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
45608,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
206536,0
3
Елді-мекендерді көркейту
35523,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

23159,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
630,0
021
Капитальные расходы государственного органа
460,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3120,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3120,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
445653,0
1
Жилищное хозяйство
121303,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2218,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2218,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3932,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2078,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
354,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
29798,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
29798,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
85355,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
59895,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
25460,0
2
Коммунальное хозяйство
288827,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36683,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
6600,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10083,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
20000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения
252144,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
45608,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
206536,0
3
Благоустройство населенных пунктов
35523,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа