Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 102 "Шалқар ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 262 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 29 қазанда № 3-13-209 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 қыркүйектегі № 102 "Шалқар ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3650 тіркелген, 2013 жылғы 24 қазанда "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Ж. Сейтмағанбетова
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев

О признании утратившим силу решения Шалкарского районного маслихата от 24 сентября 2013 года № 102 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шалкарского района"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19 октября 2018 года № 262. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 29 октября 2018 года № 3-13-209
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шалкарского районного маслихата от 24 сентября 2013 года № 102 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных огранизаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шалкарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3650, опубликованное 24 октября 2013 года в газете "Шалқар").
2. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Шалкарского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Шалкарского
районного маслихата
Ж. Сейтмағанбетова
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев