Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 266 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 қарашада № 3-13-212 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 150 "2018-2020 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5788 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы"Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7630784,1" сандары "7618089,9" сандарымен ауыстырылсын; оның ішінде:
салықтық түсімдер – "2731486,0" сандары "2799447,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "5050," сандары "6008,2" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – "10700,0" сандары "12696,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "4883548,1" сандары "4799938,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "8059716,1" сандары "8047021,9" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу – "1053,9" сандары "-1608,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – "5195,9" сандары "2534,0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы – "-429985,9" сандары "-427324,0" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру – "429985,9" сандары "427324,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацында:
"49009,0" сандары "44000,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацында:
"15378,0" сандары "10435,0" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацында:
"38888,0" сандары "35888,0" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацында:
"5502,0" сандары "13714,0" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацында:
"5195,9" сандары "2534,0" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацында:
"124750,0" сандары "125750,0" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацында:
"16443,0" сандары "10305,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацында:
"87577,0" сандары "57001,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацында:

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 ноября 2018 года № 266. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 27 ноября 2018 года № 3-13-212. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 12 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5788, опубликованное 4 января 2018 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "7630784,1" заменить цифрами "7618089,9";
в том числе:
налоговые поступления – цифры "2731486,0" заменить цифрами "2799447,0";
неналоговые поступления – цифры "5050,0" заменить цифрами "6008,2";
поступления от продажи основного капитала – цифры "10700,0" заменить цифрами "12696,0";
поступления трансфертов – цифры "4883548,1" заменить цифрами "4799938,7";
в подпункте 2):
затраты - цифры "8059716,1" заменить цифрами "8047021,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование – цифры "1053,9" заменить цифрами "-1608,0";
в том числе:
бюджетные кредиты – цифры "5195,9" заменить цифрами "2534,0";
в подпункте 5):
дефицит бюджета – цифры "-429985,9" заменить цифрами "-427324,0";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета - цифры "429985,9" заменить цифрами "427324,0";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "49009,0" заменить цифрами "44000,0";
в абзаце третьем:
цифры "15378,0" заменить цифрами "10435,0";
в абзаце седьмом:
цифры "38888,0" заменить цифрами "35888,0";
в абзаце восьмом:
цифры "5502,0" заменить цифрами "13714,0";
в абзаце девятом:
цифры "5195,9" заменить цифрами "2534,0";
в абзаце десятом:
цифры "124750,0" заменить цифрами "125750,0";
в абзаце одинадцатом:
цифры "16443,0" заменить цифрами "10305,0";
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "87577,0" заменить цифрами "57001,0";
в абзаце двенадцатом:

267571,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15226,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54056,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
389,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5340,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26014,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29424,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
34352,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31235,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24615,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
660,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
460,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5500,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3117,9
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3117,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
413018,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
110062,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2084,2
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2084,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3889,5
002
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
2078,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
311,5
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1500,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29798,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

267571,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15226,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54056,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
389,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5340,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26014,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29424,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
34352,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31235,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24615,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
660,0
021
Капитальные расходы государственного орагана
460,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5500,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3117,9
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
3117,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
413018,5
1
Жилищное хозяйство
110062,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2084,2
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2084,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3889,5
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
2078,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
311,5
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1500,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
29798,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства