Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 "Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 3-13-213 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Шалқар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 "Шалқар ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 наурыздағы "Шалқар" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шалқар аудандық әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шалқар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Қаниев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
27 қараша 2018 жыл
С. Кунтлеуова
Шалқар ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 7 шешіміне қосымша
Шалқар ауданы әкімінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 06 шешіміне қосымша
Шалқар ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 485 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Карагулин көшесі, № 19, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "І.Үргенішбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-3-27.
МПС көшесі: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
Карагулин көшесі: №1, la, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;

О внесении изменения в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района"
Решение акима Шалкарского района Актюбинской области от 27 ноября 2018 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 28 ноября 2018 года № 3-13-213
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков на территории Шалкарского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3786, опубликованное 13 марта 2014 года в районной газете "Шалқар"), следующие изменения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шалкарского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Шалкарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шалкарского района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Каниев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель районной
территориальной
избирательной комиссии
27 ноября 2018 года
С. Кунтлеуова
Приложение к решению акима Шалкарского района от 27 ноября 2018 года № 7
Приложение к решению акима Шалкарского района от 7 февраля 2014 года № 06
Избирательные участки на территории Шалкарского района
Избирательный участок № 485
город Шалкар, улица Карагулина, № 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени И. Ургенишбаева" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 27-3-27.
Улица МПС: №2 , 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 98, 100;
улица Карагулина: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74;

Е.Ерімбетов көшесі: №1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
О.Құлетов көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Жилкооперация көшеci: №4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3, 7/5, 7/8, 8/2, 8/3, 8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 11/2, 11/3, 11/6, 11/7,
Ж.Таушанов көшесі: №1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
1 май көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Батақтың Сарысы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,47, 48, 50, 52, 54, 56;
Жамбыл көшеci: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
Абай көшеci: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Алтынсарин көшеci: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,22, 24, 26, 28, 32;
С.Маманов көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,11;
Жылқаман батыр көшеci: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10,
Достан би көшеci: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
С.Жаманқұлов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
№ 486 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Кәсіпкерлік көшеci, №12, "Шалқар аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны, телефон: 27-3-78.
М.Әуезов көшеci: №28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60, 71;
Т.Ахтанов көшеci: №24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
Байқазақ батыр көшесі: №1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21.
Амангелді көшеci: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 59, 62, 63, 64, 65, 66;
Достан би көшесі: №31, 32, 34, 36, 40;
Е.Ерімбетов көшесі: №13, 15;
№ 487 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ә.Жангелдин көшесі, № 93, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-2-12.

улица Е.Еримбетова: № 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица О.Кулетова: №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Жилкооперация: № 4/2, 4/4, 4/6, 4/7, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/5, 6/6, 7/1, 7/3, 7/5, 7/8, 8/2, 8 /3, 8/6, 8/7, 9/1, 9/3, 9/6, 9/8, 10/1, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 11/2, 11/3, 11/6, 11/7;
улица Ж.Таушанова: №1, 1а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60;
улица 1 мая: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Батактын Сарысы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 52, 54, 56;
улица Жамбыла: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52;
улица Абая: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Алтынсарина: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 32;
улица С.Маманова: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11;
улица Жылкаман батыра: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Достан би: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица С.Жаманкулова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12.
Избирательный участок № 486
город Шалкар, улица Касипкерлик, № 12, Коммунальное государственное казенное предприятие "Шалкарский аграрно-технический колледж", телефон: 27-3-78.
Улица М.Ауезова: №28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 49, 52, 53, 60, 71;
улица Т.Ахтанова: №24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Байказак батыра: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21;
улица Амангелди, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49а, 51, 53, 59, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Достан би: №31, 32, 34; 36, 40;
улица Е.Еримбетова: №13,15.
Избирательный участок № 487
город Шалкар, улица А.Жангелдина, № 93, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №6" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 27-2-12.

В.Цеханович көшесі: №54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81;
Е.Батырғарин көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
И.Доценко көшесі: №60, 62, 64, 66, 67, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 93, 95, 97
Ә.Жангелдин көшесі: №55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;
М.Достанұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
Завод көшесі, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
Жаңа құрылыс тұйық көшесі: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Мөңке би көшесі: №46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 88, 88а, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107;
Т.Жалмағанбетов көшесі: №40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5, 55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/2, 85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/2, 93/3,;
Қарашоқат көшесі: №1, 1а, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
Шілікті көшесі: №4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
Тұмалыкөл көшесі: №1, 3, 5;
Шуақ көшесі: №14а.
№ 488 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Карагулин көшесі, № 9, "Ақтөбе облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "В.Н. Цеханович атындағы мамандандырылған № 1 балалар – жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 49-1-56.
Карагулин көшесі: №11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15, 11/15а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/5а, 13/7, 13/9б, 13/9в, 13/10, 13/11, 13/11а, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
В.Цеханович көшесі: №1, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
МПС көшесі: №106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6, 108/8, 108/9, 108/10, 108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
З.Мұстафин көшесі: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;

улица В.Цехановича: №54а, 54/1, 54/2, 56, 58, 60, 64, 81;
улица Е.Батыргарина: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2;
улица И.Доценко: №60, 62, 64, 66, 67, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 89/1, 89/2, 93, 95, 97;
улица А.Жангелдина: №55, 57, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2, 73, 74/1, 74/2, 75, 76/1а, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 89, 91, 93;
улица М.Достанулы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18;
улица Заводская: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8б, 10, 12, 14;
переулок Жана курылыс: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Монке би: №46, 48, 50, 52, 56, 58, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 88, 88а, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 103, 105а, 107;
улица Т.Жалмаганбетова: №40, 42, 44, 46, 48, 53, 53/5, 55, 55а, 57, 59, 63/1, 63/2, 63/3, 63/4, 63/5, 63/6, 63/8, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 73, 75, 77, 78, 83/1, 83/2, 85, 85/1, 85/2, 85/9, 87, 89/1, 89/2, 91/2, 91/3, 93/2, 93/3,;
улица Карашокат: №1, 1а, 2, 3, 3/2, 4, 5, 5а, 7, 8, 9,10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 25, 33, 36, 38, 39, 40, 43, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54;
улица Шиликти: №4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/7, 4/8, 4/9, 4/11, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18;
улица Тумалыкол: №1, 3, 5;
улица Шуак: №14а.
Избирательный участок № 488
город Шалкар, улица Карагулина, № 9, Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская спортивная школа № 1 имени В.Н. Цехановича" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Актюбинской области", телефон: 49-1-56.
улица Карагулина: №11/2, 11/4, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/12, 11/13, 11/13б, 11/14, 11/14а, 11/15, 11/15а, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/5а, 13/7, 13/9б, 13/9в, 13/10, 13/11, 13/11а, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15а, 13/16, 13/17а, 13/17б, 13/19, 13/20, 13/21, 13/22, 13/22б, 13/23, 13/24, 78/1, 78/3, 80, 84, 88, 90;
улица В.Цехановича: №1, 3, 4, 7, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 128/1, 130/1, 130/2, 132/1, 132/2, 132/2а;
улица МПС: №106/1, 106/2, 106/3, 106/4, 106/5, 106/6, 106/7, 106/8, 106/9, 106/10, 106/11, 106/12, 106/13, 106/14, 106/15, 106/16, 108/1, 108/3, 108/4, 108/5, 108/6,108/8, 108/9, 108/10, 108/11, 108/12, 108/13, 108/14, 108/15, 108/16;
улица З.Мустафина: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18;

Питомник тұйық көшесі: №26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 129/1;
И.Доценко көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 63, 65
Т.Ахтанов көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
Арал көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
Ә.Жангелдин көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58,
Мөңке би көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65
Т.Жалмағанбетов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49, 49б, 49/1, 49/2, 51, 53а;
С.Жаманқұлов көшесі: №11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
Жылқаман батыр көшесі: №9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
С.Маманов көшесі: №10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
Шоқысу тұйық көшесі: №4, 5, 7, 7/1;
Достан би көшесі: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28.
№ 489 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ю.А.Гагарин көшесі, № 27, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-1-45.
Г.Резванов көшесі: №1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;

переулок Питомник: №26/1, 26/2, 26/3, 28/1, 28/3, 30/2, 32/1, 32/3, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 36/3, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 42/3, 42/2а, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 122/1, 122/2, 124/1, 124/2, 129/1;
улица И.Доценко: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 63, 65
улица Т.Ахтанова: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23;
улица Арал: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
улица А.Жангелдина: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58;
улица Монке би: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Т.Жалмаганбетова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 35/6, 35/7, 35/8, 35/9, 35/10, 35/11, 35/12, 35/14, 35/15, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 41, 43, 44а, 44/2, 45, 47, 49, 49б, 49/1, 49/2, 51, 53а;
улица С.Жаманкулова: №11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62;
улица Жылкаман батыра: №9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 58, 60;
улица С.Маманова: №10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 39, 39а, 39б, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52;
переулок Шокысу: №4, 5, 7, 7/1;
улица Достан би. №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 489
город Шалкар, улица Ю.Гагарина, № 27, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени А. Жангелдина" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-1-45.
Улица Г.Резванова: №1а, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/16, 1/17, 1/18, 1/19, 1/20, 1/21, 1/22, 2, 3, 5, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,31, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 50/1, 50/2, 54/1, 54/2, 56/1, 58/1, 58/2, 58/2а, 60/1, 60/1а, 60/2, 61, 62/1, 62/3, 62/4;

Т.Алдияров көшесі: №1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
Ә.Биекенов көшесі: №1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7,7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18,19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18, 29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46,47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70, 72;
Ю.Гагарин көшесі: №2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
Ә.Мұңайтбасұлы көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
Москва көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Д.Үмбетжанұлы көшесі: №1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
Ақтөбе көшесі: №1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41;
Жаңа көшесі, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
И.Тұрғанбаев көшесі: №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
Құлқай ата көшесі: №1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
Қ.Едігеұлы көшесі: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
Тәжірибе көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 41, 42, 44;
Е.Ниязов көшесі: №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Ұлы Борсық көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а;
Мұзбел көшесі: №7.
№ 490 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Вокзал маңы көшесі, № 65, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№5 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 22-2-99.

улица Т.Алдиярова: №1, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 61а;
улица А.Биекенова: №1, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 29/1, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/9, 29/10, 29/11, 29/12, 29/14, 29/15, 29/16, 29/17, 29/18, 29/19, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 45/1, 45/2, 45/4, 45/5, 45/6, 45б, 45г, 46, 47, 48, 49, 50, 51/1, 51/2, 51/4, 52, 53/1, 54, 55/1, 55/2, 56, 56а, 58, 64, 66, 68, 70,72;
улица Ю.Гагарина: №2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34;
улица А.Мунайтбасулы: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 30, 32, 34;
улица Москва: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Д.Умбетжанулы: №1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47;
улица Актобе: №1, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 35, 37, 39, 41;
улица Жана: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица И.Турганбаева: №1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Кулкай ата: №1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 10а,11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23а, 25, 27;
улица К.Едигеулы: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 57а, 59, 63;
улица Тажирибе: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 36, 38, 40, 41, 42, 44;
улица Е.Ниязова: №1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Улы Борсык: №1/1, 1 /2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5а, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 55а;
улица Музбел: №7.
Избирательный участок № 490
город Шалкар, улица Вокзал маңы № 65, Коммунальное государственное учреждение "Школа- лицей №5" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 22-2-99.

Г.Резванов көшесі: № 1, 1/1, 1/1а, 1/2, 1а/2, 2а, 4, 5а, 11а, 39а, 101/1, 101/2;
Жаңа құрылыс көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8,8/1, 8/2;
МПС көшесі: №1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
Өртшілер көшесі: №1, 1а, 3, 4, 5;
Тоқымашылар тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 10а, 12а, 13, 14;
Желтоқсан көшесі: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 30/12, 31, 75, 79;
М.Шыманұлы көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
Титов көшесі: №1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
Электр тұйық көшесі: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
Ульянов тұйық көшесі: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
Қ.Қонақбайұлы көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
І.Үргенішбаев көшесі: №1, 3, 5;
А.Ақайұлы көшесі: №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Достық тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4;
Борсық тұйық көшесі: №6.
№ 491 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ө.Сейітов көшесі, № 34, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-3-73.
Т.Шойғарин көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
Рафиков көшесі: №32;
Н.Қобландин көшесі: №1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2, 65/3;
Ө.Сейітов көшесі. №1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 30, 31;
Ө.Бисенов тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46;
Қара өткел көшесі: №1, 2, 2а, 3, 3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2;
МПС көшесі: №83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
№ 492 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, М. Шыманұлы көшесі, № 23, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазанғап Тлепбергенұлы атындағы Шалқар ауданының саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны , телефон: 21-7-71.
Т.Басенов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5 , 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 39, 41, 43;

Улица Г.Резванова: №1, 1/1, 1/1а, 1/2, 1а/2, 2а, 4, 5а, 11а, 39а, 101/1, 101/2;
улица Жана курылыс: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2;
улица МПС: №1/1, 1/2, 1/4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/7, 7/2, 7/3, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 41, 43, 45, 49, 49а, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69а/1, 69а/4, 69д/2, 69д/3, 69д/4, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Ортшилер: №1, 1а, 3, 4, 5;
переулок Токымашылар: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 9, 10, 10а,12а,13, 14;
улица Желтоксан: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 30/12, 31, 75, 79;
улица М.Шыманулы: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 21;
улица Титова: №1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок Электр: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12;
переулок Ульянова: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 6, 7, 8, 9;
улица К.Конакбайулы: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
улица И.Ургенишбаева: №1, 3, 5;
улица А.Акайулы:, №1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10,12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27,
переулок Достык: №1, 2, 3, 4;
переулок Борсык: №6.
Избирательный участок № 491
город Шалкар, улица О.Сейитова, № 34, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №4" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-3-73.
Улица Т.Шойгарина: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 19, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 33;
улица Рафикова: №32;
улица Н.Кобландина: №1, 3, 4, 4а, 5, 6/1, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 41а, 42/1, 42/2, 43, 45, 47, 53, 53/2, 53/3, 57, 59/1, 59/2, 63, 63/1, 65/1, 65/2, 65/3;
улица О.Сейтова: №1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 29, 30, 31;
переулок О.Бисенова: №1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 46;
улица Кара откел: №1, 2, 2а, 3, 3а, 4/1, 4/3, 6, 83/2, 83/3, 83/4, 85/1, 85/2;
Улица МПС: №83, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99.
Избирательный участок № 492
город Шалкар, улица М.Шыманулы, № 23, Государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальная школа имени Қазанғап Тілепбергенұлы Шалкарского района" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-7-71.
Улица Т.Басенова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 26, 28, 30, 31, 33, 35 ,39, 41, 43;

Б.Сүлейменов көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 17д, 19, 21, 21д, 23, 24, 24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
Е.Көтібарұлы көшесі: №1, 2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
Әйтеке би көшесі: №1, 2/2, 2/3, 2/4, 3,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5, 53/1, 53/2, 54/7, 55, 57, 57а, 59;
М.Шыманұлы көшесі: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
Қ.Ақшолақов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
Ұран Бақтыбай көшесі: №1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
Қ.Қонақбайұлы көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55;
Мәуміт батыр көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
Желтоқсан көшесі: №12, 14, 16, 22;
Ж.Жармағанбетов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
Достық тұйық көшесі: №8, 10, 12;
Көл тұйық көшесі: №1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
Клуб тұйық көшесі: №6, 8;
І.Үргенішбаев көшесі: №7, 9, 11, 13/1, 13/2, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2;
Ә.Молдағұлова көшесі: №35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Алшын Қаражігіт би көшесі: №29.
№ 493 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Е. Көтібарұлы көшесі, № 130, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-4-44.
Қ.Қонақбайұлы көшесі: №57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1, 120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;
А.Ақайұлы көшесі: №14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;

улица Б.Сулейменова: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 17д, 19, 21, 21д, 23, 24, 24д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;
улица Е.Котибарулы: №1, 2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37/1, 37а, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 82;
улица Айтеке би: №1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 31/9, 31/10, 31/12, 31/13, 31/14, 31/15, 31/16, 32, 33/1, 33/2, 35, 37, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52/1, 52/4, 52/5, 53/1, 53/2, 54/7, 55, 57, 57а, 59;
улица М.Шыманулы: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84;
улица К.Акшолакова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14;
улица Уран Бактыбая: №1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33;
улица К.Конакбайулы: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 53, 53а, 55;
улица Маумит батыра: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 28, 30;
улица Желтоксана: №12, 14, 16, 22;
улица Ж.Жармаганбетова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 15;
переулок Достық: №8, 10, 12;
переулок Кол: №1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17;
переулок Клуб: №6, 8;
улица И.Ургенишбаева: №7, 9, 11, 13/1, 13/2, 13/7, 13/15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2,
улица А.Молдагуловой: №35, 37, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Алшын Каражигит би: №29.
Избирательный участок № 493
город Шалкар, улица Е.Котибарулы, № 130, Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия №2" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-4-44.
Улица К.Конакбайулы: №57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 119/1, 120, 121/1, 121/2, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134а, 135, 136/1, 136/2, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 150, 151, 152/1, 152/2, 153, 154, 155, 157, 159, 165, 169, 171;
улица А.Акайулы: №14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 59;

І.Үргенішбаев көшесі: №2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
Бейбітшілік көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
Ә.Молдағұлова көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
Е.Көтібарұлы көшесі: №49, 51, 51а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 94, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 97/4, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1, 117/2, 117/3, 117/4, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а, 134/1, 134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
Әйтеке би көшесі: №56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 152а, 154а, 154б, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
М.Шыманұлы көшесі: №73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 106/2, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
Алшын Қаражігіт би көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30;
Көл жағалауы көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қазанғап көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
Н.Юсупов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
Ж.Дүйісов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
Бақ тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
М.Мамедова көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
А.Жұбанов көшесі: №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
Олимпиада көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;

улица И.Ургенишбаева: №2, 4, 6, 8, 10, 16, 20;
улица Бейбитшилик: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46;
улица А.Молдагуловой: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
улица Е.Котибарулы: №49, 51, 51а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 71, 73, 75, 77/1, 77/2, 77/3, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 92/5, 92/6, 92/7, 92/8, 93/1, 93/2, 93/3, 93/4, 94, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 97/4, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 99/5, 99/6, 101, 102, 103, 104, 107, 108/1, 108/2, 111, 112, 113/1, 113/2, 115, 116, 117/1, 117/2, 117/3, 117/4, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 134а, 134/1, 134/2, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182;
улица Айтеке би: №56/1, 58, 60, 62, 64, 67, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 90, 91, 92, 93, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149а, 150, 152, 152а, 154а, 154б, 156, 158, 160, 162, 164, 166;
улица М.Шыманулы: №73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 106/1, 1 06/2, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 124, 124а, 126а, 128, 128а, 130, 132, 134, 136;
улица Алшын Каражигит би: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26/1, 27, 28, 30;
улица Кол жагалауы: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Казангапа: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а;
улица Н.Юсупова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24;
улица Ж.Дуйисова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62;
переулок Бак: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица М.Мамедовой: №1, 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 18;
улица А.Жубанова: №1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 14/1, 14/2;
улица Олимпиады: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 28, 30, 32;

Оңтүстік тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
№ 494 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, М.Мамедова көшесі, № 36, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 21-4-48.
Ә.Молдағұлова көшесі: №61;
І.Үргенішбаев көшесі: №33, 34, 35, 36, 37а, 39;
М.Шыманұлы көшесі: №68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
Ұран Бақтыбай көшесі: №28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
Т.Басенов көшесі: №32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Алшын Қаражігіт би көшесі: №31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41;
Б.Сүлейменов көшесі: №31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45 , 47, 49, 51, 53, 55;
М.Сыдықұлы көшесі: №3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
Ж.Мекебаев көшесі: №3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
Н.Жақсыбаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
Е.Жанбыршин көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
Ә.Төлегенов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;

переулок Онтустик: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Избирательный участок № 494
город Шалкар, улица М.Мамедовой, № 36, Коммунальное государственное учреждение "Школа- гимназия №1" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 21-4-48.
улица А.Молдагуловой: 61;
улица И.Ургенишбаева: №33, 34, 35, 36, 37а, 39;
Улица М.Шыманулы: №68а, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133;
улица Уран Бактыбая: №28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 57, 58/1, 58/2, 58/3, 59, 60, 60а, 60б, 62, 62а, 63, 64, 64а, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
улица Т.Басенова: №32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Алшын Каражигит би: №31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41;
улица Б.Сулейменова: №31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
улица М.Сыдыкулы: №3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74;
улица Ж.Мекебаева: №3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79;
улица Н.Жаксыбаева: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 87;
улица Е.Жанбыршина: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 98;
улица А.Толегенова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34,35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 69;

Ә.Құрманов көшесі: №1, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23,24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
Мектеп көшесі: №1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 26, 28, 30, 31; 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
Космонавт көшесі: №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
М.Мамедова көшесі: №20, 22, 26;
А.Жұбанов көшесі: №13б, 15, 15а, 16/1, 16/2, 17а,18, 18а, 18/1, 18/2, 19, 21, 23;
Қазанғап көшесі: №26;
№ 495 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Ы. Нұртаев көшесі, № 1, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 27-6-23
А.Тихонов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 41а;
Кәсіпкерлік көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 14, 16, 18;
Дала көшесі: №1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
Шетырғыз көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 12а,14, 15, 16, 17;
Өнер тұйық көшесі: №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
Талдықұм көшесі: №1, 2, 4, 6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
Ә.Байсалбаев көшесі: №1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6,7, 7/1, 8,9, 10, 11, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/15, 17, 18,19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40а, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1, 46/2, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/2, 51/1, 51/2;
Жастар көшесі: №3, 11;
Өндіріс көшесі: №1, 2, 3;
Солтүстік шоссе көшесі: №1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1,46/2
Ы.Нұртаев тұйық көшесі: №1, 1а, 1/4, 2, 2/5, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
Құрманғазы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25;
Елтезер көшесі: №43, 45;
Жәлімбет көшесі: №7, 9/1, 13, 16;
М.Әуезов көшесі, №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

улица А.Курманова: №1, 1б, 1в, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Мектеп: №1, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 26, 28, 30, 31; 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,43, 61, 63, 65, 69, 73, 75, 75а, 77;
улица Космонавта: №1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица М.Мамедовой: №20, 22, 26;
улица А.Жубанова: №13Б, 15, 15а, 16/1, 16/2, 17а,18, 18а, 18/1, 18/2, 19, 21, 23,
улица Казангап: №26;
Избирательный участок № 495
город Шалкар, улица Ы.Нуртаева, № 1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №3" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 27-6-23.
Улица А.Тихонова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 41а;
улица Касипкерлик: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, , 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 13/7, 13/8, 13/9, 13/10, 13/11, 13/12, 13/13, 13/14, 13/15, 13/16, 13/17, 13/18, 14, 16, 18;
улица Дала: №1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 14, 16, 18;
улица Шетыргыз: №1, 2, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 14, 15, 16, 17;
переулок Онер: №1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 8, 9, 11, 12,13, 15, 17, 19, 21, 22;
улица Талдыкум: №1, 2, 4, 6а, 6, 9, 10, 10а, 12, 13, 14, 16;
улица А.Байсалбаева: №1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6,7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 11а, 11в, 11/1, 11/2, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/8, 16/9, 16/10, 16/11, 16/12, 16/13, 16/15, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40а, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 44, 44/1, 46/1, 46/2, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/2, 51/1, 51/2;
улица Жастар: №3, 11;
улица Ондирис: №1, 2, 3;
улица Солтустик шоссе: №1, 1а, 1б, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/2, 8, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 18, 20, 22, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 45, 46/1, 46/2,
переулок Ы.Нуртаева: №1, 1а, 1/4, 2, 2/5, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 24, 25/1, 25/2, 26;
улица Курмангазы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25;
улица Елтезера: №43, 45;
улица Жалимбета: №7, 9/1, 13, 16;
улица М.Ауезова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;

Х.Есбосынов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
Энергетиктер көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Кіші тұйық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Н.Кенжебаев көшесі: №16, 18, 20, 24, 25, 26, 27;
Ж.Тәжібаев көшесі: №1/2, 2/1, 5, 9, 11, 13, 14, 17, 19;
Сазтөбе көшесі: №1, 1а, 5, 7, 9, №10, 11, 15, 22;
№ 496 сайлау учаскесі
М.Шыманұлы ауылы, Сарықамыс көшесі №16, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарықамыс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 77-0-71.
Көкжиде көшесі: №1/1, 1/2, 2/2, 3, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 8, 9/2, 12/1,12/2, 15, 16, 19;
Сарықамыс көшесі: №1, 2а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19;
М.Шыманұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5.
№ 497 сайлау учаскесі
Қопасор ауылы, Қопасор көшесі №25, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылту негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 77-0-72
Қопасор көшесі: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Жаңабаз қыстағы: №1;
Жомарт қыстағы: №1;
Тұз-2 қыстағы: №1.
№ 498 сайлау учаскесі
Аққайтым ауылы, Достық көшесі №1, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жаңақоныс жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (713-49) 26-1-17.
Ардагерлер көшесі: №2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Бейбітшілік көшесі: №1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8;
Достық көшесі: №3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6а, 6/1, 6/2, 7, 8б, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2;
Жаңақоныс көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Интернационалистер көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 13а;
Мұздайқұдық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17;
Шалқар көшесі: №1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7;
Ақши қыстағы: №1, №2;
Астауши қыстағы: №1;
Тәжіқоныр қыстағы: №1;
Сартабан-8 қыстағы: №1;
Сартабан-10 қыстағы: №1/1, 1/2;
Қонақбай қыстағы: №1;
Мешіттіқора қыстағы: №1;
Жиделікүзек қыстағы: №1;
Жүндіқұдық қыстағы: №1;
Күйгелең қыстағы: №1;
Қарабұлақ қыстағы: №1.
№ 499 сайлау учаскесі
Алақозы ауылы, Тәуілсіздік көшесіндегі №2 тұрғын үй, телефон: 75-0-44
Тәуелсіздік көшесі: №1, 1а, 2, 3, 7, 8, 10, 12, 13;
Үштаған қыстағы: №1
Қызылбұрыш қыстағы: №1
Қарабұлақ қыстағы: №1
№ 500 сайлау учаскесі
Байқадам ауылы, Есет Көтібарұлы көшесі №33, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қорғантұз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (713-49) 24-3-94.

улица Х.Есбосынова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21;
улица Энергетика: №1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Киши: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
улица Н.Кенжебаева: №16, 18, 20, 24, 25, 26, 27;
улица Ж.Тажибаева: №1/2, 2/1, 5, 9, 11, 13, 14, 17, 19;
улица Сазтобе: №1, 1а, 5, 7, 9, 10, 11, 15, 22;
Избирательный участок № 496
село М.Шыманулы, улица Сарыкамыс №16, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Сарыкамыс" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 77-0-71.
улица Кокжиде: №1/1, 1/2, 2/2, 3, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 8, 9/2, 12/1,12/2, 15, 16, 19;
улица Сарыкамыс: №1, 2а, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 9, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 19;
улица М.Шыманулы: №1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 497
село Копасор, улица Копасор №25, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Кызылту" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 77-0-72.
улица Копасор: №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
зимовка Жанабаз: №1;
зимовка Жомарт: №1;
зимовка Туз-2: №1.
Избирательный участок № 498
село Аккайтым, улица Достык №1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Жанаконыс" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8 (713-49) 26-1-17.
улица Ардагерлер: №2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Бейбитшилик: №1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8;
улица Достык: №3/1, 3/2, 4а, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6а, 6/1, 6/2, 7, 8б, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2
улица Жанаконыс: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Интернационалистер: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 13а;
улица Муздайкудык: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17;
улица Шалкар: №1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7;
зимовка Акши: №1, №2;
зимовка Астауши: №1;
зимовка Тажиконыр: №1;
зимовка Сартабан-8: №1;
зимовка Сартабан-10: №1/1, 1/2;
зимовка Конакбай: №1;
зимовка Мешиттикора: №1;
зимовка Жиделикузек: №1;
зимовка Жүндикудык: №1;
зимовка Куйгелен: №1;
зимовка Карабулак: №1.
Избирательный участок № 499
село Алакозы, жилой дом по улице Тауелсиздик, №2, телефон: 75-0-44.
улица Тауелсиздик: №1, 1а, 2, 3, 7, 8, 10, 12, 13;
зимовка Уштаган: №1
зимовка Кызылбурыш: №1
зимовка Карабулак: №1
Избирательный участок № 500
село Байкадам, улица Есет Котибарулы №33, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Коргантуз" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8 (713-49) 24-3-94.

Т.Бәсенов көшесі: №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13
Абай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14
І.Үргенішбаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20
Е.Көтібарұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27а, 29, 31, 33, 34, 35, 37
Ұран Бақтыбай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16
Қайдауыл көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Қазақай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
Ә.Молдағұлова көшесі: №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15,
Итжемес қыстағы: №1
Құлтай қыстағы: №1
Мойынқұм қыстағы: №1
№ 501 сайлау учаскесі
Есет ауылы, Ордақонған көшесі №48, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 75-0-34.
Ордақонған көшесі: №1, 4/1, 4/2, 5, 9, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 44, 45, 49, 50, 53, 56, 57, 58, 59/1, 59/2
Бүйрек қыстағы: №1
№ 502 сайлау учаскесі
Бегімбет ауылы, Қарағұл батыр көшесі №16, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Б.Сүлейменов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (713-49) 28-1-46.
Амангелді көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22
А.Мұратұлы көшесі: №1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
Ә.Молдағұлова көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27
С.Қарағұлов көшесі: №1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Абай көшесі: №1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
С.Сейфуллин көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14
Ж.Жабаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6
Қ.Аманбаев көшесі: №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13
Әйтеке би көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 45
Ж.Сарнияз көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8
Желтоқсан көшесі: №1, 2, 3, 4
І.Үргенішбаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16
Е.Көтібарұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28
Т.Бәсенов көшесі: №4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 15

улица Т.Басенова: №1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13
улица Абая: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 14
улица И.Ургенишбаева: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20
улица Е.Котибарулы: №1, 2, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27а, 29, 31, 33, 34, 35, 37
улица Уран Бактыбая №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16
улица Кайдауыл: №1, 2, 3, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33
улица Казакай: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31
улица А.Молдагуловой: №1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15,
зимовка Итжемес: №1
зимовка Култай: №1
зимовка Мойынкум: №1
Избирательный участок № 501
село Есет, улица Ордаконган №48, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Сарыбулак" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 75-0-34.
улица Ордаконган: №1, 4/1, 4/2, 5, 9, 11, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 44, 45, 49, 50, 53, 56, 57, 58, 59/1, 59/2
зимовка Буйрек: №1
Избирательный участок № 502
село Бегимбет, улица Карагул батыра №16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Б. Сулейменова" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8(713-49) 28-1-46.
улица Амангелди: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22
улица А.Муратулы: №1, 2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14
улица А.Молдагуловой: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27
улица С.Карагулова: №1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
улица Абая: №1, 2, 3, 4, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
улица С.Сейфуллина: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14
улица Ж.Жабаева: №1, 2, 3, 4, 5, 6
улица К.Аманбаева: №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13
улица Айтеке би: №1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 45
улица Ж.Сарнияза: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8
улица Желтоксан: №1, 2, 3, 4
улица И.Ургенишбаева: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16
улица Е.Котибарулы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28
улица Т.Басенова: №4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11а, 13, 15

Ә.Алдашұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3
Нияз би көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2
Қарағұл батыр көшесі: №1/1, 1/2, 3/1, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 15/1, 15/2
Ә.Жангелдин көшесі: №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 14/1, 14/2, 16/2
Қошабай би көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 10
Қосқақ қыстағы: №1,№2
№ 503 сайлау учаскесі
Бозой ауылдық округі, "Құланды" шекара заставасы ғимараты.
Құланды шекара заставасы.
№ 504 сайлау учаскесі
Қаңбақты ауылы, Желтоқсан көшесі №3, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аяққұм негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (713-59) 41-9-10
Алты құдық көшесі: №2
Аяққұм көшесі: №2, 3, 4, 7
Желтоқсан көшесі: №1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20
Қалыбек қыстағы: №1, 2
Кекірелі қыстағы: №1, 2
№ 505 сайлау учаскесі
Бозой ауылы, Ұран Бақтыбай көшесі №21, "Сары Батақұлы атындағы Шалқар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Бозой ауылдық "Арай" мәдениет үйі, телефон: 62-5-21
Бозой ауылы:
Абай көшесі: №1/1, 1/2, 3,4, 6
Әйтеке би көшесі: №1, 3, 5
Аманғали Ахун Итесұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1 ,22/2, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Амангелді көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1,6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Арал көшесі: №1/1, 1/2 , 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2
Б.Басығараев көшесі: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 45/1, 45/2
Бозой көшесі: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2 ,3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26
Есет-Дәрібай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13
Жанқожа батыр көшесі: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 18
Жетес би көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 31, 37
Жылқаман батыр көшесі: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 43, 47
Қошқар ата көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17
Қоянқұлақ көшесі: №4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 37

улица А.Алдашулы: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3
улица Нияз би: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2
улица Карагул батыра: №1/1, 1/2, 3/1, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 15/1, 15/2
улица А.Жангелдина: №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12/1, 14/1, 14/2, 16/2
улица Кошабай би: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 10
зимовка Коскак: №1,№2
Избирательный участок № 503
Бозойский сельский округ, здание пограничной заставы "Куланды".
Пограничная застава Куланды.
Избирательный участок № 504
село Канбакты, улица Желтоксан №3, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Аяккум" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8(713-59) 41-9-10.
улица Алты кудык: №2
улица Аяккум: №2, 3, 4, 7
улица Желтоусан: №1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20
зимовка Калыбек: №1, 2
зимовка Кекирели: №1, 2
Избирательный участок № 505
село Бозой, улица Уран Бактыбая №21, Дом культура "Арай" село Бозой государственного коммунального казенного предприятия "Шалкарский районный дом культуры имени Сары Батакулы", телефон: 62-5-21.
улица Абай: №1/1, 1/2, 3,4, 6
улица Айтеке би: №1, 3, 5
улица Амангали Ахун Итесулы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22/1 ,22/2, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
улица Амангелди: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1,6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
улица Арал: №1/1, 1/2 , 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2
улица Б.Басыгараева: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 45/1, 45/2
улица Бозой: № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2 ,3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 26
улица Есет-Дарибай: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13
улица Жанкожа батыра: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 18
улица Жетес би: №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 31, 37
улица Жылкаман батыра: №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 43, 47
улица Кошкар ата: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17
улица Коянкулак: №4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 37

Мөңке би көшесі: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 25
Наурыз көшесі: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
Нұртуған көшесі: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
Прохоренко көшесі: №1/1, 1/3, 2/1,2/2, 3,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1,8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2
Тәуелсіздік көшесі: №1,2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16,18,20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23,26,34,36,42,44
С.Торайғыров көшесі: №2, 38, 82, 92
Ұран Бақтыбай көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9,10,12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24,26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59
М.Өтемісұлы көшесі: №1/1, 2, 3/1, 3/3, 4, 8
Қоянқұлақ қонысы:
Үстірт көшесі: №2, 3, 4,10
Шаштыбай көшесі: №1
Қаңбақты қыстағы: №1
Бақанды қыстағы: №1
Қаратөбе қыстағы: №1
Нарегей қыстағы: №1
Сағымбай қыстағы: №1
Смагул қыстағы: №1
Тасқора қыстағы: №1
Хан қыстағы: №1
Әлібек қыстағы: №1
Жақсыбай қыстағы: №1
Жолқұдық қыстағы: №1
Қараноғай қыстағы: №1
Күйгенбаз қыстағы: №1
Ләтипшеріп қыстағы: №1
Тұмарқұдық қыстағы: №1
№ 506 сайлау учаскесі
Қауылжыр ауылы, Есет Көтібарұлы көшесі №2, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "ГКС-12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 26-2-25.
Қауылжыр ауылы:
Абай көшесі: №1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19
Газшылар көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2
Дала көшесі: №1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/15,4/13, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18
Е.Көтібарұлы көшесі: №1, 2, 4, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9а, 11, 11а, 12, 15, 20
Желтоқсан көшесі: №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2
Үстірт көшесі: №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8а, 16, 25, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 45

улица Монке би: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 25
улица Наурыз: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50
улица Нуртуган: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
улица Прохоренко: №1/1, 1/3, 2/1,2/2, 3,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1,8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2
улица Тауелсиздик: №1,2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16,18,20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23,26,34,36,42,44
улица С.Торайгырова: №2, 38, 82, 92
улица Уран Бактыбая: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9,10,12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24,26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59
улица М.Утемисулы: №1/1, 2, 3/1, 3/3, 4, 8
поселение Коянкулак:
улица Устирт: №2, 3, 4, 10
улица Шаштыбай: №1
зимовка Канбакты: №1
зимовка Баканды: №1
зимовка Каратобе: №1
зимовка Нарегей: №1
зимовка Сагымбай: №1
зимовка Смагул: №1
зимовка Таскора: №1
зимовка Хан: №1
зимовка Алибек: №1
зимовка Жаксыбай: №1
зимовка Жолкудык: №1
зимовка Караногай: №1
зимовка Куйгенбаз: №1
зимовка Латипшерип: №1
зимовка Тумаркудык: №1
Избирательный участок № 506
село Кауылжыр, улица Есет Котибарулы №2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа ГКС-12" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 26-2-25.
село Кауылжыр:
улица Абая: №1, 3, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19
улица Газшылар: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2
улица Дала: №1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8, 3/1, 3/2, 3/3, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/5, 4/6, 4/8, 4/9, 4/10, 4/11, 4/12, 4/15,4/13, 4/14, 4/16, 4/17, 4/18
улица Е.Котибарулы: №1, 2, 4, 5, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9а, 11, 11а, 12, 15, 20
улица Желтоксан: №2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2
улица Устирт: №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4/1, 4/2, 4а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 8/3, 8а, 16, 25, 27, 31, 33, 37, 41, 43, 45

Мөңке би көшесі: №1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25
Жағалау көшесі: №1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15
Т.Айтұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16
Қауылжыр көшесі: №1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
Қазыбек би көшесі: №1, 1а, 2, 2а, 3,3а, 4,5, 5а, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 13, 16
Ұран Бақтыбай көшесі: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8
Әйтеке би көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 37
Қайдауыл станциясы:
Сарышоқы көшесі: № 1,2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27
Соленый көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16
Татыр көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11
Теміржолшылар көшесі: №1, 1б, 3, 4/1, 4/3, 4/5, 5, 7, 12, 13, 16
Уақбай көшесі: №1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15, 17,19, 21, 23, 25
Қайдауыл көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
ҚТЖ-100 жыл көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18
Ұлпан станциясы:
Казарма көшесі: № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5
Ұлпан көшесі: № 1,2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
№66 разъезді:
Көкпек көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6
Татыр көшесі: №1, 6
№67 разъезді:
Бүйректөбе көшесі: № 1,2, 3, 6/1, 6/2, 6/3
№ 507 сайлау учаскесі
Мөңке би ауылы, Еңбек көшесі №2, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Тәжин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 78-2-39.
Жағалау көшесі: №1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Теміржолшылар көшесі: №1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2
Вокзал маңы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2
Қайыр көшесі: №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27
Еңбек көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
Тәуелсіздік көшесі: №1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12
Мөңке би көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13а, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40
Ардагерлер көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27
Желтоқсан көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35
Шалқар көшесі: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2

улица Монке би: №1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25
улица Жагалау: №1, 1а, 2, 2а, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 9, 11, 13, 15
улица Т.Айтулы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16
улица Кауылжыр: №1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17
улица Казыбек би: №1, 1а, 2, 2а, 3,3а, 4,5, 5а, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 13, 16
улица Уран Бақтыбая: №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8
улица Айтеке би: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 37
станция Кайдауыл:
улица Сарышокы: № 1,2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27
улица Соленая: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16
улица Татыр: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11
улица Темиржолшылар: №1, 1б, 3, 4/1, 4/3, 4/5, 5, 7, 12, 13, 16
улица Уакбай: №1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15, 17,19, 21, 23, 25
улица Кайдауыл: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
улица КТЖ-100 лет: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2,7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 14, 16/1, 16/2, 18
станция Улпан:
улица Казарма: № 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5
улица Улпан: № 1,2, 3,4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Разъезд №66:
улица Кокпек: №1, 2, 3, 4, 5, 6
улица Татыр: №1, 6
Разъезд №67:
улица Буйректобе: № 1,2, 3, 6/1, 6/2, 6/3
Избирательный участок № 507
село Монке би, улица Енбек №2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени М. Тажина" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 78-2-39.
улица Жагалау: №1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
улица Темиржолшылар: №1, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2, 19, 21, 23/1, 23/2
улица Вокзал маны: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2
улица Кайыр: №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27
улица Енбек: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19
улица Тауелсиздик: №1а, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12
улица Монке би: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13а, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22/1, 22/2, 23, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40
улица Ардагерлер: №1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27
улица Желтоксан: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15а, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35
улица Шалкар: №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2

Бейбітшілік көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
Талдықұдық қыстағы: №1/1, 1/2, 2
Құдайқұл қыстағы: №2
№ 508 сайлау учаскесі
Қотыртас станциясы, Мектеп көшесі №6/1, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтоғай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 79-6-25.
Қотыртас станциясы:
Бейбітшілік көшесі: №2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
Желтоқсан көшесі: №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42
Казарма көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14,
Мектеп көшесі: №1, 3, 5, 7
Наурыз көшесі: №1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30,
Саябақ көшесі: №3, 4, 6, 7, 8
Теміржолшылар көшесі: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 16, 16а, 17, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2,
Қорғанжар ауылы:
Достық көшесі: №1, 3, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2,
Ақтан батыр ауылы:
Ақжар көшесі: №1, 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 20, 22, 28/1, 28/2, 30, 32, 34.
№ 509 сайлау учаскесі
Сарысай ауылы, Желтоқсан көшесі №10, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарысай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 79-1-34.
Сарысай ауылы:
Желтоқсан көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Конституция көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Республика көшесі: №2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36
Тауелсіздік көшесі: №3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2
Қарабұлақ қонысы.
Қарабұлақ көшесі: №1, 2, 3, 5, 6, 7/1, 7/2, 9, 10
№ 510 сайлау учаскесі
Алабас ауылы, Қазақстан көшесі №2, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алабас негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 79-1-32.
Алабас ауылы:
Бейбітшілік көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20;
Бірлік көшесі: №1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 25, 30

улица Бейбитшилик: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
зимовка Талдыкудык: №1/1, 1/2, 2
зимовка Кудайкул: №2
Избирательный участок № 508
станция Котыртас, улица Мектеп №6/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Актогай" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 79-6-25.
станция Котыртас:
улица Бейбитшилик: №2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 15, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Желтоксан: №2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28/1, 28/2, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42
улица Казарма: №1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14,
улица Мектеп: №1, 3, 5, 7
улица Наурыз: №1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30,
улица Саябак: №3, 4, 6, 7, 8
улица Темиржолшылар: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 16, 16а, 17, 19, 20, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 25/1, 25/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2,
село Қорганжар:
улица Достык: №1, 3, 4/2, 4/3, 4/5, 4/6, 5, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2,
село Актан батыр:
улица Акжар: №1, 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 20, 22, 28/1, 28/2, 30, 32, 34.
Избирательный участок № 509
село Сарысай, улица Желтоксан №10, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Сарысай" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 79-1-34,
село Сарысай:
улица Желтоксан: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
улица Конституция: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
улица Республика: №2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36
улица Тауелсиздик: №3/1, 3/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2
поселение Карабулак:
улица Карабулак: №1, 2, 3, 5, 6, 7/1, 7/2, 9, 10
Избирательный участок № 510
село Алабас, улица Казахстан №2, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Алабас" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 79-1-32.
село Алабас
улица Бейбитшилик: №1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20;
улица Бирлик: №1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 25, 30

Казақстан көшесі: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14
Тотан ата көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12
№ 511 сайлау учаскесі
Біршоғыр станциясы, Тихонов көшесі №3, "Сары Батақұлы атындағы Шалқар аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Біршоғыр ауылдық клубы, телефон: 28-1-04.
№1 көше: №1, 1а, 5, 7, 8, 16,
А.Тихонов көшесі: №1/1, 1/2, 1/4, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29а, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 40.
Актан Баба көшесі: №1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35/1, 35/2, 33а
Боқтыбай көшесі: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20,.
Бершүгір көшесі: №2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15,.
Ынтымақ көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Шығыс көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11а, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 21, 23,.
Т.Қаленкызы көшесі: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Н.Табулдинов көшесі: №1, 3, 4, 5, 5а, 6.
Самал көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17.
Ө.Отарбаев көшесі: №1/1, 1/2, 2а/1, 2а/2, 2в, 2е, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9а, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30, 31, 31б, 33, 35, 39.
З.Машанова көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32.
І.Жетпісбаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23.
Достық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
№ 512 сайлау учаскесі
Талдықұм ауылы, Теректі көшесі №8, медициналық пункті ғимараты, телефон: 77-9-52
Теректі көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18
Мектеп көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14
Қазым қыстағы: №1
Қаңбақты қыстағы: №1, 2
Мешіт қыстағы: №1
№ 513 сайлау учаскесі
Жылтыр ауылы, Дамбар көшесі №12, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Т.Шанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 77-1-23.
Ардагер көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

улица Казакстан: №1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14
улица Тотан ата: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 511
станция Биршогыр, улица Тихонова №3, Биршогырский сельский клуб государственного коммунального казенного предприятия "Шалкарский районный дом культуры имени Сары Батакулы", телефон: 28-1-04.
улица №1: №1, 1а, 5, 7, 8, 16,
улица А.Тихонова: №1/1, 1/2, 1/4, 5/1, 5/2, 5/3, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/5, 7/6, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29а, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 40.
улица Актан Баба: №1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35/1, 35/2, 33а
улица Боктыбай: №1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20,.
улица Бершугир: №2, 3, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15,.
улица Ынтымак: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
улица Шыгыс: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11а, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 21, 23,.
улица Т.Каленкызы: №1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
улица Н.Табулдинова: №1, 3, 4, 5, 5а, 6.
улица Самал: №1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17.
улица О.Отарбаева: №1/1, 1/2, 2а/1, 2а/2, 2в, 2е, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9а, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30, 31, 31б, 33, 35, 39.
улица З.Машановой: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32.
улица И.Жетписбаева: №1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 21, 23.
улица Достык: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21
Избирательный участок № 512
село Талдыкум, улица Теректи №8, здание медицинского пункта, телефон: 77-9-52.
улица Теректи: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18
улица Мектеп: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14
зимовка Казым: №1
зимовка Канбакты: №1, 2
зимовка Мешит: №1
Избирательный участок № 513
село Жылтыр, улица Дамбар №12, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Т. Шанова" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 77-1-23.
улица Ардагер: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19

Жастар көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9/2, 10/1 10/2
Самал көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
Қайнар көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Дамбар көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7
Балғасын көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Бадырақ көшесі: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2
Бұлақ көшесі: №1
Бірлік көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6
Ебес қыстағы: №1
Ақойма қыстағы: №1
Қаражиде қыстағы: №1
Мойынқұм қыстағы: №1
Тұз қыстағы: №1
Маяқұм қыстағы: №1
Ережеп қыстағы: №1, 2
№ 514 сайлау учаскесі
Тұмалыкөл ауылы, Желтоқсан көшесі №3, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М.Орынбасаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон. 77-9-67.
Мектеп көшесі: №1, 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 9/1, 10, 16, 18, 22
Желтоқсан көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18
Тәуелсіздік көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Достық көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 8
№ 515 сайлау учаскесі
Қаратоғай ауылы, М.Айтасов көшесі №24, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаратоғай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі і, телефон: 8(713-47) 25-3-71.
С.Маманов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43
8 Март көшесі: №1, 3, 5.
Т.Бәсенов көшесі: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 19, 21, 23.
М.Айтасов көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 26/1, 26/2, 28.
І.Үргенішбаев көшесі: №1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15.
Мектеп көшесі: №2, 4, 5, 6, 11.
Жұбанияз қыстағы: №1
Томан қыстағы: №1
№ 516 сайлау учаскесі
Көпмола станциясы, Теміржолшылар көшесі №4, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№36 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 77-2-17.
Көпмола станциясы:
Көпмола көшесі: №2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9,10, 11, 13, 15, 15а.
Теміржолшылар көшесі: №1, 5, 6, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38.
Қопатай разъезді:
Қопатай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15.
Қаратал разъезді:
Қаратал көшесі: №1, 2, 3, 4.
Үшқурай разъезді:
Үшкурай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 7.
№ 517 сайлау учаскесі
Жылан станциясы, Жылан көшесі №21, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 33 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (71359) 41-0-10.
Жылан станциясы:
Жылан көшесі: №1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9,10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 33,35, 36, 36а, 36б, 37, 45, 47.

улица Жастар: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9/2, 10/1 10/2
улица Самал: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26
улица Кайнар: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
улица Дамбар: №1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7
улица Балгасын: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
улица Бадырак: №1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2
улица Булак: №1
улица Бирлик: №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6
зимовка Ебес: №1
зимовка Акойма: №1
зимовка Каражиде: №1
зимовка Мойынкум: №1
зимовка Туз: №1
зимовка Маякум: №1
зимовка Ережеп: №1, 2
Избирательный участок № 514
село Тумалыкол, улица Желтоксан №3, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени М. Орынбасарова" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 77-9-67.
улица Мектеп: №1, 2, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 9/1, 10, 16, 18, 22
улица Желтоксан: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18
улица Тауелсиздик: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
улица Достык: №2, 3, 4, 5, 6, 8
Избирательный участок № 515
село Каратогай, улица М.Айтасова, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Каратогай" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8 (713-47) 25-3-71.
улица С.Маманова: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33а, 35, 37, 39, 41, 43
улица 8 Март: №1, 3, 5.
улица Т.Басенова: №1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 10а, 12, 13, 14, 19, 21, 23.
улица М.Айтасова: №1, 2, 3, 4, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 22, 26/1, 26/2, 28.
улица И.Ургенишбаева: №1, 2, 3, 5/1, 5/2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15.
улица Мектеп: №2, 4, 5, 6, 11.
зимовка Жубанияз: №1
зимовка Томан: №1
Избирательный участок № 516
станция Копмола, улица Темиржолшылар №4, Коммунальное государственное учреждение "№36 начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 77-2-17.
Станция Копмола:
улица Копмола: №2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9,10, 11, 13, 15, 15а.
улица Темиржолшылар: №1, 5, 6, 11, 12, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38.
Разъезд Копатай:
улица Копатай: №1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15.
Разъезд Каратал:
улица Каратал: №1, 2, 3, 4.
Разъезд Ушкурай:
улица Ушкурай: №1, 2, 3, 4, 5, 7.
Избирательный участок № 517
станция Жылан, улица Жылан, Коммунальное государственное учреждение "№33 начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8(713-59) 41-0-10.
Станция Жылан:
улица Жылан: №1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9,10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 21,22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 33,35, 36, 36а, 36б, 37, 45, 47.

Көктымақты көшесі: №1, 3, 4, 5, 8,9, 11, 11а, 13, 15,16, 17, 31, 42, 49.
Кеңдала разъезді:
Кеңдала көшесі: №2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 15а, 15б, 16, 19, 20, 21, 24.
Ханжалы көшесі: №1, 4, 5, 6, 8.
№ 518 сайлау учаскесі
Тоғыз станциясы, Толағай көшесі №6, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№7 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 78-9-42.
Тоғыз станциясы:
Тәуелсіздік көшесі: №1, 2, 3, 6, 7, 9,11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 39, 41,45, 49.
Теміржолшылар көшесі: №1, 2, 3,4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 29, 33, 37, 39, 41, 48, 50, 51, 52, 57.
Толағай көшесі: №1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 12,14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47,49, 51, 51а, 52, 53, 55, 57, 61, 69.
Төсбұлақ разъезді:
Теміржолшылар көшесі: №1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18,
№ 519 сайлау учаскесі
Қарашоқат станциясы, Теміржолшылар көшесі №13, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарашоқат жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекттік мекемесі, телефон: 78-7-06.
Қарашоқат станциясы:
Теміржолшылар көшесі: №1, 14, 17/1, 17/2.
Достық көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 33, 39, 40.
Жеңіс көшесі: №1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 7а, 9а, 9, 11, 11а, 13а, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45.
Кішіқұм көшесі: №1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17а, 19, 21, 23, 24, 25,27, 29, 31.
Ақеспе разъезді:
Отан көшесі: №1/1, 1/2, 3, 3а, 4, 5, 7а, 8, 9.
№ 520 сайлау учаскесі
Шоқысу станциясы, Теміржолшылар көшесі №5, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шоқысу негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 8 (713-59) 44-2-10.
Шоқысу станциясы:
Толағай көшесі: №1,2,3,4,5,7,9,11,13,15.
Теміржолшылар көшесі: №2, 4, 6, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
Сарбұлақ көшесі: №1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жастар көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 13, 14, 15.
Сардүлек разъезді:
Теміржолшылар көшесі: №8, 9, 12.
№ 521 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Сартепсен көшесі №2, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоғыз жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 78-7-09.
Шілікті ауылы:
Бейбітшілік көшесі: №1, 2, 3, 5, 6, 9, 13, 15, 17, 18, 19.

улица Коктымакты: №1, 3, 4, 5, 8,9, 11, 11а, 13, 15,16, 17, 31, 42, 49.
Разъезд Кендала:
улица Кендала: №2, 3, 4, 7, 8,9, 10, 11, 13,13а, 15, 15а, 15б, 16, 19, 20, 21, 24.
улица Ханжалы: №1, 4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 518
станция Тогыз, улица Толагай №6, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №7" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 78-9-42.
Станция Тогыз:
улица Тауелсиздик: №1, 2, 3, 6, 7, 9,11, 13,14, 15, 17, 18, 19, 21,22, 23, 24,25, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 39, 41,45, 49.
улица Темиржолшылар: №1, 2, 3,4, 5, 7, 8, 11,12, 13, 14,15, 16, 17,18, 19, 20,21, 23, 25, 29, 33, 37, 39,41, 48, 50, 51, 52, 57.
улица Толагай: №1, 2, 3, 4, 8, 9,10, 12,14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 23а, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47,49, 51, 51а, 52, 53, 55, 57, 61, 69.
Разъезд Тосбулак:
улица Темиржолшылар: №1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 519
станция Карашокат, улица Темиржолшылар № 13, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Карашокат" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 78-7-06.
Станция Карашокат:
улица Темиржолшылар: №1, 14, 17/1, 17/2.
улица Достык: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 31, 33, 39, 40.
улица Женис: №1, 2, 3, 5, 5а, 5б, 7, 7а, 9а, 9, 11, 11а, 13а, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 27а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 45.
улица Кишикум: №1,3,5,7,11,13,15,17,17а,19,21,23,24,25,27,29,31.
Разъезд Акеспе:
улица Отан: №1/1, 1/2, 3, 3а, 4, 5, 7а, 8, 9.
Избирательный участок № 520
станция Шокысу, улица Темиржолшылар №5, Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Шокысу" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 8 (713-59) 44-2-10
Станция Шокысу:
улица Толагай: №1,2,3,4,5,7,9,11,13,15.
улица Темиржолшылар: №2, 4, 6, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60.
улица Сарбулақ: №1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица Жастар: №1, 3, 5, 7, 9, 13, 14, 15.
Разъезд Сардулек:
улица Темиржолшылар: №8, 9, 12.
Избирательный участок № 521
село Шиликти, улица Сартепсен №2, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа Тогуз" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 78-7-09.
Село Шиликти:
улица Бейбитшилик: №1, 2, 3, 5, 6, 9, 13, 15, 17, 18, 19.

Теміржолшылар көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38.
Теректі көшесі: №1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26.
Жалаулы көшесі: №1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 15, 19, 21.
Достық көшесі: №1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27.
Сартепсең көшесі: №1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11.
Сарыөзек көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7.
Толағай көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33.
Меңдікөл көшесі: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 13/1, 13/2.
Мұрынқұм көшесі: №1, 2, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19.
Сарбұлақ көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2.
Қоңыртөбе көшесі: №3, 5, 9, 11, 13/1, 13/2.
Шағыр разъезді:
Теміржолшылар көшесі: №1, 3, 5, 10.
№ 547 сайлау учаскесі
Шалқар қаласы, Аяққұм көшесі, №1, "Шалқар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон: 31-0-54.
А.Жұбанов көшесі: №17, 19а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54;
Т.Жамашұлы көшесі: №2, 2а, 4, 8а, 26;
Жеңіске 40 жыл көшесі: №1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 60/1;
Гвардейская көшесі: №1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Еңбек көшесі: №1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19, 21.
С.Боранбайұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;
Д.Қалағанов көшесі: №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11, 13, 15, 22, 27, 27а, 31а, 58.
Бостандық көшесі: №1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16;
Байланыс көшесі: №1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25 , 27;
Ү.Әділшинов көшесі: №1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32;
Сарқамыс көшесі: №1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
Ақирек көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11;
Наурыз көшесі: №1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 12;
Ынтымақ көшесі: №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
Аяққұм көшесі: №1/2, 2/2, 7, 8а, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14а, 14/1; 14/2, 15, 16, 17, 24, 51, 52, 53, 54, 68, 68а, 70, 72, 76, 77, 78, 80.
Ы.Абдуллин көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 21, 42, 45, 49, 51, 53, 74, 78;

улица Темиржолшылар: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 32, 34, 36, 38.
улица Теректи: №1/1, 1/2, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26.
улица Жалаулы: №1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 15, 19, 21.
улица Достык: №1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27.
улица Сартепсен: №1, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11.
улица Сарыозек: №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7.
улица Толагай: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33.
улица Мендикол: №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 11, 13/1, 13/2.
улица Мурынқум: №1, 2, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19.
улица Сарбулау: №1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2.
улица Коныртобе: №3, 5, 9, 11, 13/1, 13/2.
Разъезд Шагыр:
улица Темиржолшылар: №1, 3, 5, 10.
Избирательный участок № 547
город Шалкар, улица Аяккум, №1 Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа №8" государственного учреждения "Отдел образования Шалкарского района", телефон: 31-0-54.
улица А.Жубанова: №17, 19а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
улица Т.Жамашулы: №2, 2а, 4, 8а, 26;
улица Жениске 40 жыл №1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 60/1;
улица Гвардейская №1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Еңбек №1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17, 19, 21.
улица С.Боранбайулы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 10а, 11, 12а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 25, 29, 33;
улица Д.Калаганова №1, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 7, 9, 11, 13, 15, 22, 27, 27а, 31а, 58.
улица Бостандык №1, 1а, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16;
улица Байланыс №1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25 , 27;
улица У.Адилшинова №1, 2, 2а, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19, 22, 28, 28а, 30, 32;
улица Саркамыс №1, 4, 6, 7, 9, 18, 19, 24, 26;
улица Акирек №1, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Наурыз №1, 3, 5, 5а, 6, 7, 8, 12;
улица Ынтымак №1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
улица Аяккум №1/2, 2/2, 7, 8а, 10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14а, 14/1; 14/2, 15, 16, 17, 24, 51, 52, 53, 54, 68, 68а, 70, 72, 76, 77, 78, 80;
улица Ы.Абдуллина №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/2, 8, 9, 9/2, 10, 11, 12, 14, 21, 42, 45, 49, 51, 53, 74, 78;

Мәдениет тұйық көшесі: №2/1;
Т.Жұмағалиев көшесі: №2а, 5, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 18, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 32а, 33, 36, 39, 50, 55, 56, 59, 64;
Қазақай Ахун көшесі: №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52.
Ерназар Бекет көшесі: №1, 3, 4, 5, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 44;
И.Тұңғатаров көшесі: №13, 16, 17, 18, 21, 22, 38б, 147, 148, 153, 154.
Ә.Жанаманов көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51,
Ағайынды Қалжановтар көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52
Қ.Салпенов көшесі: №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53
Ж.Қабақбаев көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
1 көше: №179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264;
4 көше: 382/1, 382/2, 383/1, 383/2, 384/1, 384/2, 385/1, 385/2, 386, 387, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412;
М.Қыдыров көшесі: №390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420/1, 420/2, 421/1, 421/2, 422/1, 422/2, 423/1, 423/2;
Е.Жоламанов көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
Қ.Қаратайұлы көшесі: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37

переулок Мадениет №2/1;
улица Т.Жумагалиева №2а, 5, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 18, 22, 23, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29а, 31, 31а, 32а, 33, 36, 39, 50, 55, 56, 59, 64;
улица Казакай Ахун №1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 52.
улица Ерназар Бекет №1, 3, 4, 5, 8, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 29, 44;
улица И.Тунгатарова №13, 16, 17, 18, 21, 22, 38б, 147, 148, 153, 154.
улица А.Жанаманова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51,
улица Братьев Калжановых №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52
улица К.Салпенова №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53
улица Ж.Кабакбаева №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40
улица 1: №179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264;
улица 4: 382/1, 382/2, 383/1, 383/2, 384/1, 384/2, 385/1, 385/2, 386, 387, 400, 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412;
улица М.Кыдырова №390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420/1, 420/2, 421/1, 421/2, 422/1, 422/2, 423/1, 423/2;
улица Е.Жоламанова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61
улица К.Каратайулы: №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37