Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 20 ақпандағы № 27-136 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 7 наурызда № 4540 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-128 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
1) "1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
2) кірістер 302 327 269 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 35 831 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 137 105 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 266 348 400 мың теңге;
3) шығындар 301 849 085 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу 7 132 396 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 9 186 239 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 053 843 мың теңге;
5) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 4 018 302 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 4 018 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 672 514 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 10 672 514 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша түсімдер Қарасай ауданының аудандық бюджетіне 30% мөлшерінде түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
5-тармақтағы:
"68 200 397" саны "77 700 397" санына ауыстырылсын;
"10-1. Алматы облысы бойынша 2018 жылға 1 727 247 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын.";
14-тармақтағы:
"776 196" саны "694 937" санына ауыстырылсын;
15-тармақтағы:

О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 20 февраля 2018 года № 27-136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 7 марта 2018 года № 4540
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы" от 15 декабря 2017 года № 26-128 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4452, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 302 327 269 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 35 831 764 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 137 105 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 266 348 400 тысяч тенге;
2) затраты 301 849 085 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7 132 396 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 9 186 239 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 053 843 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4 018 302 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 4 018 302 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 672 514 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 672 514 тысяч тенге.";
пункте 3 изложить в новой редакции:
"3. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Социальный налог" зачисляются Карасайскому району в размере 30% в районный бюджет, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 5:
цифры "68 200 397" заменить на цифры "77 700 397";
в пункте 14:
цифры "776 196" заменить на цифры "694 937";
в пункте 15:

"10 108 787" саны "13 815 328" санына ауыстырылсын;
16-тармақтағы:
"593 914" саны "708 135" санына ауыстырылсын;
10-1-тармағымен толықтырылсын:
"10-1. Алматы облысы бойынша 2018 жылға 1 727 247 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "10 108 787" заменить на цифры "13 815 328";
в пункте 16:
цифры "593 914" заменить на цифры "708 135";
дополнить пунктом 10-1:
"10-1. Одобрить выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг по Алматинской области на 2018 год в сумме 1 727 247 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының сессия төрағасы Ә. Қыдырманов
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы "20" ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 27-136 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алматинского
областного маслихата А. Кыдырманов
Секретарь Алматинского областного маслихата С. Дюсембинов
Приложение к решению маслихата Алматинской области от "20" февраля 2018 года № 27-136 "О внесении изменений и дополнения в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"

5 142 009
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
93 005
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 671
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
285 234
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 538
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 583 358
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 982 637
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 744 518
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 107 366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
620 667
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 522 970
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
244 621
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
436 461
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 126 083
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
156 564
261
Облыстың білім басқармасы
607 232
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
529 066
037
Әлеуметтік сауықтандыру
78 166
271
Облыстың құрылыс басқармасы
29 920
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
29 920
2
Әлеуметтiк көмек
769 642
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
769 642
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
769 642
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 468 477
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

5 142 009
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
93 005
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 671
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
285 234
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 538
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 583 358
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 982 637
1
Социальное обеспечение
6 744 518
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 107 366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
620 667
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 522 970
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
244 621
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
436 461
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
3 126 083
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
156 564
261
Управление образования области
607 232
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
529 066
037
Социальная реабилитация
78 166
271
Управление строительства области
29 920
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
29 920
2
Социальная помощь
769 642
256
Управление координации занятости и социальных программ области
769 642
003
Социальная поддержка инвалидов
769 642
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 468 477
256
Управление координации занятости и социальных программ области

6 367 465
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 288
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 041
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 049
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 337
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 150 302
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 950
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
515 269
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 168
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
483 570
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 953 386
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 000
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 232
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 232
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 717 291
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 245 178
271
Облыстың құрылыс басқармасы

6 367 465
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 288
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 049
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 337
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 150 302
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
515 269
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 168
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
483 570
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 953 386
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 000
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 000
270
Управление по инспекции труда области
69 232
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 232
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 717 291
1
Жилищное хозяйство
9 245 178
271
Управление строительства области

9 343 074
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9 343 074
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 226 795
1
Ауыл шаруашылығы
29 481 337
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 566 483
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 389
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
800 000
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
422
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
485 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
135 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 489 745
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 784
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
209 504
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
345 500
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 360
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 806
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
923 597
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
161 150
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 361 546
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
12 899 386
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
212 735
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

9 343 074
071
Развитие газотранспортной системы
9 343 074
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 226 795
1
Сельское хозяйство
29 481 337
255
Управление сельского хозяйства области
25 566 483
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
135 389
002
Поддержка семеноводства
800 000
003
Капитальные расходы государственных органов
422
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
485 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
135 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 489 745
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 784
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
209 504
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
345 500
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 360
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 806
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
923 597
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
161 150
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 361 546
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
12 899 386
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
212 735
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

46 200
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
263 267
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
263 267
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 267
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
113 500
13
Басқалар
5 515 390
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 187 738
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 187 738
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 326 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
67 228
028
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
37 653
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
480 216
9
Басқалар
2 327 652
120
Облыс әкімінің аппараты
490 022
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
490 022
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
596 638
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
596 638
257
Облыстың қаржы басқармасы
708 135
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
708 135
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
223 120
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
223 120
261
Облыстың білім басқармасы
144 056
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
144 056
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы

46 200
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
263 267
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
263 267
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
63 267
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
1 500
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113 500
13
Прочие
5 515 390
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 187 738
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 187 738
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 326 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
67 228
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
37 653
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
480 216
9
Прочие
2 327 652
120
Аппарат акима области
490 022
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
490 022
253
Управление здравоохранения области
596 638
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
596 638
257
Управление финансов области
708 135
012
Резерв местного исполнительного органа области
708 135
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
223 120
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
223 120
261
Управление образования области
144 056
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
144 056
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области