Алматы облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурыздағы № 113 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 наурызда № 4604 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 528 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 26.11.2019 № 528 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағының 26-2) тармақшасына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін) осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары Л. Тұрлашовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі А. Баталов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Алматы облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы С. Құрманәлиев
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігінің
Алматы облысының Ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы М. Ұрұмханов

Об утверждении перечня объектов Алматинской области, уязвимых в террористическом отношении
Постановление акимата Алматинской области от 13 марта 2018 года № 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 марта 2018 года № 4604. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 26 ноября 2019 года № 528
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 26.11.2019 № 528 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 26-2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов Алматинской области, уязвимых в террористическом отношении (для служебного пользования) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Л. Турлашова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области А. Баталов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного учреждения
"Департамент Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
по Алматинской области" С. Курманалиев
Начальник Государственного учреждения
"Департамент внутренних дел Алматинской
области Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" М. Урумханов