Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 30-156 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 2 мамырда № 4667 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-128 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 307 269 423 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 38 263 764 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 647 259 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 266 348 400 мың теңге;
2) шығындар 304 759 865 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 5 380 764 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 8 604 113 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 223 349 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 6 631 802 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 6 631 802 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 503 008 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 9 503 008 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 17 апреля 2018 года № 30-156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 мая 2018 года № 4667
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы" от 15 декабря 2017 года № 26-128 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4452, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 307 269 423 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 38 263 764 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям 2 647 259 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 266 348 400 тысяч тенге;
2) затраты 304 759 865 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 5 380 764 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 8 604 113 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 223 349 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6 631 802 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 6 631 802 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 503 008 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 503 008 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Б. Байтаев
Алматы облыстық мәслихатының
хатшысының міндетін атқарушы Қ. Дөнсебаев

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Б. Байтаев
Исполняющий объязанности секретаря
Алматинского областного маслихата К. Донсебаев

Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы "17" сәуірдегі Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 30-156 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Алматы облысының 2018 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению маслихата Алматинской области от "17" апреля 2018 года № 30-156 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года№ 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

345 798
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
41 226
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
41 226
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
41 226
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 220 014
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 220 014
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 733
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 671
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
285 234
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 538
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 662 635
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 961 180
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 389 589
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 752 437
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
620 667
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 522 170
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
244 621
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 461
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 772 954
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
156 564
261
Облыстың білім басқармасы
607 232
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
529 066
037
Әлеуметтік сауықтандыру
78 166
271
Облыстың құрылыс басқармасы
29 920
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
29 920
2
Әлеуметтiк көмек

345 798
5
Другие виды медицинской помощи
41 226
253
Управление здравоохранения области
41 226
029
Областные базы спецмедснабжения
41 226
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 220 014
253
Управление здравоохранения области
5 220 014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
91 733
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 671
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
285 234
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 538
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 662 635
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 961 180
1
Социальное обеспечение
6 389 589
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 752 437
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
620 667
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 522 170
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
244 621
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
435 461
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2 772 954
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
156 564
261
Управление образования области
607 232
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
529 066
037
Социальная реабилитация
78 166
271
Управление строительства области
29 920
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
29 920
2
Социальная помощь

787 642
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
787 642
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
787 642
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 783 949
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 682 937
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 043
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 041
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
37 049
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 337
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 344 790
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 950
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
515 269
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 168
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
596 843
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 962 342
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 000
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

787 642
256
Управление координации занятости и социальных программ области
787 642
003
Социальная поддержка инвалидов
787 642
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 783 949
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 682 937
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 043
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
37 049
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 337
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 344 790
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
515 269
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 168
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
596 843
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 962 342
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 000
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

595 790
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
9 343 074
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9 343 074
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
9 343 074
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 152 031
1
Ауыл шаруашылығы
29 462 673
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 570 254
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 160
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
800 000
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
422
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
485 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
135 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 489 745
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 784
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
209 504
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
345 500
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
58 360
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 806
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
923 597
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
161 150
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 361 546
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
12 899 386
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
212 735

595 790
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
9 343 074
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9 343 074
071
Развитие газотранспортной системы
9 343 074
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 152 031
1
Сельское хозяйство
29 462 673
255
Управление сельского хозяйства области
25 570 254
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
139 160
002
Поддержка семеноводства
800 000
003
Капитальные расходы государственных органов
422
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
485 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
135 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 489 745
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 784
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
209 504
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
345 500
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
58 360
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 806
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
923 597
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
161 150
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 361 546
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
12 899 386
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
212 735

055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
13 709
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 332 604
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
176 172
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 579
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374 126
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
95 951
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
163 338
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
154 080
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 203 390
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 203 390
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 689 029
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 032
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
14 559
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
85 855
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 537 313
2
Су шаруашылығы
1 646 505
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
30 000
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
30 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 616 505
069
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
1 616 505
3
Орман шаруашылығы
1 200 220
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 200 220
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 172 908
006
Жануарлар дүниесін қорғау
27 312
4
Балық шаруашылығы
63 853
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
63 853
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
13 709
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 332 604
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
176 172
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 579
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374 126
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 951
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
163 338
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
154 080
271
Управление строительства области
1 203 390
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 203 390
719
Управление ветеринарии области
2 689 029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 032
003
Капитальные расходы государственного органа
270
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
14 559
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
85 855
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 537 313
2
Водное хозяйство
1 646 505
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
30 000
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
30 000
255
Управление сельского хозяйства области
1 616 505
069
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
1 616 505
3
Лесное хозяйство
1 200 220
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 200 220
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 172 908
006
Охрана животного мира
27 312
4
Рыбное хозяйство
63 853
255
Управление сельского хозяйства области
63 853
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства

46 200
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
46 200
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
46 200
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
151 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
151 117
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 617
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
85 000
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
13
Басқалар
5 475 302
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 157 650
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
3 157 650
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 326 641
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
204 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
20 000
028
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
37 653
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
497 356
9
Басқалар
2 317 652
120
Облыс әкімінің аппараты
490 022
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
490 022
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
596 638
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
596 638
257
Облыстың қаржы басқармасы
683 135
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
683 135
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
238 120
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
238 120
261
Облыстың білім басқармасы
144 056
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

46 200
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
46 200
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
46 200
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
151 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
151 117
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
64 617
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
85 000
011
Капитальные расходы государственного органа
1 500
13
Прочие
5 475 302
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 157 650
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
3 157 650
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
72 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 326 641
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
204 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
37 653
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
497 356
9
Прочие
2 317 652
120
Аппарат акима области
490 022
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
490 022
253
Управление здравоохранения области
596 638
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
596 638
257
Управление финансов области
683 135
012
Резерв местного исполнительного органа области
683 135
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
238 120
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
238 120
261
Управление образования области
144 056
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства