Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі № 34-173 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 2 тамызда № 4776 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 26-128 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 339 491 212 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсiмдер 39 024 999 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 647 259 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 10 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері 297 808 954 мың теңге;
2) шығындар 336 107 723 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 9 083 139 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 12 306 488 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3 223 349 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 6 766 707 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 6 766 707 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 12 466 357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану 12 466 357 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша түсімдер Қарасай ауданы бойынша 50%, Қапшағай қаласы бойынша 65% және Талдықорған қаласы бойынша 100% мөлшерінде аудандық және қалалық бюджетке түсетіні, басқа аудандар мен қалалар бойынша 100% мөлшерінде облыстық бюджетке түсетіні белгіленсін.";
5- тармақтағы:
"77 700 397" саны "85 200 397" санына ауыстырылсын;
7- тармақтағы:
"13 515 161" саны "26 176 579" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года № 34-173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 августа 2018 года № 4776
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы" от 15 декабря 2017 года № 26-128 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4452, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 339 491 212 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 39 024 999 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 647 259 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 10 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 297 808 954 тысячи тенге;
2) затраты 336 107 723 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 9 083 139 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 12 306 488 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 223 349 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 6 766 707 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 6 766 707 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 12 466 357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 12 466 357 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить, что поступления по коду классификации доходов единой бюджетной классификации "Индивидуальный подоходный налог, удерживаемый у источника выплаты" зачисляются в размере по Карасайскому району 50%, городу Капшагай 65%, городу Талдыкорган 100% в районный и городской бюджет, по другим районам и городам в размере 100% зачисляются в областной бюджет.";
в пункте 5:
цифры "77 700 397" заменить на цифры "85 200 397";
в пункте 7:
цифры "13 515 161" заменить на цифры "26 176 579";

"708 135" саны "733 135" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы облыстық мәслихатының "Бюджет, тарифтік саясат және заңдылықтың сақталуын қамтамасыз ету мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының
сессия төрағасы Т. Сарпеков
Алматы облыстық
мәслихатының хатшысы С. Дүйсембінов

цифры "708 135" заменить на цифры "733 135".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алматинского областного маслихата "По вопросам бюджета, тарифной политики и обеспечения соблюдения законности".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Алматинского областного маслихата Т. Сарпеков
Секретарь Алматинского
областного маслихата С. Дюсембинов

Алматы облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-173 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Алматы облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-128 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2018 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I. Кірістер

Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 25 июля 2018 года №34-173 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2017 года № 26-128 "Об областном бюджете Алматинской области на 2018-2020 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 302 897
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 686 435
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 489 725
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
96 792
024
Дағдарыстық жағдай қаупі төнген және туындаған кезде іс-қимылдар бойынша оқу-жаттығу жүргізу
24 945
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 795 301
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
3 392 226
067
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 403 075
04
Бiлiм беру
66 141 361
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
22 357 810
261
Облыстың білім басқармасы
13 226 380
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 365 632
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 686 430
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 000
055
Балаларға қосымша білім беру
17 793
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
234 060
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 094 537
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
759 928
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 878 818
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
6 842 418
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
12 302 897
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
8 686 435
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5 000
006
Капитальные расходы государственного органа
3 489 725
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
96 792
024
Проведение учений по действиям при угрозе и возникновении кризисной ситуации
24 945
271
Управление строительства области
4 795 301
003
Развитие объектов органов внутренних дел
3 392 226
067
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство объектов общественного порядка и безопасности
1 403 075
04
Образование
66 141 361
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
22 357 810
261
Управление образования области
13 226 380
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 365 632
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 686 430
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
68 000
055
Дополнительное образование для детей
17 793
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
234 060
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
9 094 537
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
759 928
271
Управление строительства области
6 878 818
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 842 418
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

293 187
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
520
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 481 800
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
695 136
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 786 664
3
Мамандандырылған медициналық көмек
3 932 776
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 932 776
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
3 932 776
4
Емханалар
345 798
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
345 798
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
345 798
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
40 746
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
40 746
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40 746
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 244 901
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 244 901
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 733
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
172 203
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 671
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
285 234
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 538
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 687 522
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
13 730 195
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6 006 054
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 348 735
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
624 077
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 485 927
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
251 947
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

293 187
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
520
271
Управление строительства области
4 481 800
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
695 136
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 786 664
3
Специализированная медицинская помощь
3 932 776
253
Управление здравоохранения области
3 932 776
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
3 932 776
4
Поликлиники
345 798
253
Управление здравоохранения области
345 798
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
345 798
5
Другие виды медицинской помощи
40 746
253
Управление здравоохранения области
40 746
029
Областные базы спецмедснабжения
40 746
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 244 901
253
Управление здравоохранения области
5 244 901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
91 733
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
172 203
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 671
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
285 234
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 538
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 687 522
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
13 730 195
1
Социальное обеспечение
6 006 054
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 348 735
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
624 077
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 485 927
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
251 947
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

443 167
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 388 171
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
155 446
261
Облыстың білім басқармасы
627 601
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
549 389
037
Әлеуметтік сауықтандыру
78 212
271
Облыстың құрылыс басқармасы
29 718
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
29 718
2
Әлеуметтiк көмек
787 642
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
787 642
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
787 642
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 936 499
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 835 091
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 043
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 505
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 041
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
42 575
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
5 337
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 477 178
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 950
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
514 729
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
658 338
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 961 195
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780

443 167
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
2 388 171
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
155 446
261
Управление образования области
627 601
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
549 389
037
Социальная реабилитация
78 212
271
Управление строительства области
29 718
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
29 718
2
Социальная помощь
787 642
256
Управление координации занятости и социальных программ области
787 642
003
Социальная поддержка инвалидов
787 642
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 936 499
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 835 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 043
007
Капитальные расходы государственного органа
2 505
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
20 041
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
42 575
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 337
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 477 178
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 950
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
514 729
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
658 338
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 961 195
263
Управление внутренней политики области
26 780

077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 000
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 000
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 628
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 628
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 038 048
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 832 059
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
607 925
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
607 925
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 211 009
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 541 116
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
7 669 893
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 125
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
2
Коммуналдық шаруашылық
11 205 989
271
Облыстың құрылыс басқармасы
601 530
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
601 530
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 604 459
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 137
004
Елдi мекендердi газдандыру
438 040
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 123
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 108 600
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 639 364
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
25 195
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 000
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 000
270
Управление по инспекции труда области
69 628
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 628
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 038 048
1
Жилищное хозяйство
11 832 059
251
Управление земельных отношений области
607 925
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
607 925
271
Управление строительства области
11 211 009
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 541 116
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 669 893
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 125
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
2
Коммунальное хозяйство
11 205 989
271
Управление строительства области
601 530
030
Развитие коммунального хозяйства
601 530
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 604 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
188 137
004
Газификация населенных пунктов
438 040
005
Капитальные расходы государственного органа
5 123
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 108 600
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 639 364
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
25 195
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

60 163
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
440 290
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
592 881
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
36 192
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
472 629
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
84 060
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
13 925 352
1
Отын және энергетика
3 784 077
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 784 077
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 418 382
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
769 905
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
595 790
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
10 141 275
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 141 275
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 141 275
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 330 645
1
Ауыл шаруашылығы
29 470 106
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
25 523 284
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 554
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 085 406
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
8 824
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
485 000
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
135 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 000 000
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
12 784
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
197 904
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

60 163
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
440 290
283
Управление по вопросам молодежной политики области
592 881
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
36 192
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
472 629
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
84 060
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
13 925 352
1
Топливо и энергетика
3 784 077
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 784 077
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
2 418 382
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
769 905
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
595 790
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
10 141 275
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 141 275
071
Развитие газотранспортной системы
10 141 275
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 330 645
1
Сельское хозяйство
29 470 106
255
Управление сельского хозяйства области
25 523 284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
139 554
002
Поддержка семеноводства
1 085 406
003
Капитальные расходы государственных органов
8 824
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
485 000
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
135 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 000 000
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
12 784
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
197 904
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

345 500
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
51 160
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
7 806
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 223 597
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 361 546
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
12 899 386
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
9 258
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
13 709
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 484 604
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
176 172
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
18 579
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374 126
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
95 951
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
163 338
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
80 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
154 080
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 257 793
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 257 793
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 689 029
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 032
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
14 559
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

345 500
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
51 160
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
7 806
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 223 597
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 361 546
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
12 899 386
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
9 258
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
13 709
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 484 604
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
176 172
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
18 579
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374 126
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 951
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
163 338
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
80 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
154 080
271
Управление строительства области
1 257 793
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 257 793
719
Управление ветеринарии области
2 689 029
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 032
003
Капитальные расходы государственного органа
270
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
14 559
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)