Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 тамыздағы № 209 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 20 тамызда № 4791 болып тіркелді
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 149 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4470 тіркелген, 2018 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 120804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 19487 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 549 мың теңге;
трансферттер түсімі 100768 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 37406 мың теңге;
субвенциялар 63362 мың теңге;
2) шығындар 120804 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 100695 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15084 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 4167 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 81444 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 37310 мың теңге;
субвенциялар 44134 мың теңге;
2) шығындар 100695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 149 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 2 августа 2018 года № 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 августа 2018 года № 4791
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 149 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4470, опубликован 16 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 120804 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 19487 тысяч тенге;
неналоговые поступления 549 тысяч тенге;
поступления трансфертов 100768 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 37406 тысяч тенге;
субвенции 63362 тысячи тенге;
2) затраты 120804 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100695 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15084 тысячи тенге;
неналоговые поступления 4167 тысяч тенге;
поступления трансфертов 81444 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 37310 тысяч тенге;
субвенции 44134 тысячи тенге;
2) затраты 100695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Досқалиев
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Қ. Бұлдыбаев

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Талдыкорганского городского маслихата М. Доскалиев
Секретарь Талдыкорганского городского маслихата К. Булдыбаев

Талдықорған қалалық мәслихатының 2018 жылғы "2" тамыздағы "Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 149 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 209 шешіміне 1-қосымша
Талдықорған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 149 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от "2" августа 2018 года № 209 "О внесении изменений в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 149 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 149 "О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2018-2020 годы"
Бюджет Еркинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
I. Доходы