Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 40-170 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 тамызда № 4797 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 29-131 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 тіркелген, 2018 жылдың 27 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7725749 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2468805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 80000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5153279 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1816508 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 565371 мың теңге;
субвенциялар 2771400 мың теңге;
2) шығындар 8386986 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 4443 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 4443 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 656794 мың теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 20 августа 2018 года № 40-170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 августа 2018 года № 4797
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 29-131 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4468, опубликован 27 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7725749 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2468805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 80000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5153279 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1816508 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 565371 тысяча тенге;
субвенции 2771400 тысяч тенге;
2) затраты 8386986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 4443 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 4443 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 656794 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 656794 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Г. Жилкибаев
Қапшағай қалалық мәслихатының
хатшысы К. Ахметтаев

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 656794 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Капшагайского городского
маслихата Г. Жилкибаев
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы "20" тамыздағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-170 шешіміне қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 29-131 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Капшагайского городского маслихата от "20" августа 2018 года № 40-170 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 29-131 "О бюджете города Капшагай на 2018-2020 годы"
Бюджет города на 2018 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы