Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 22-141 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 наурызда № 4544 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4453 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3216404 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 271654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 7999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 39000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 2897751 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 764240 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 546521 мың теңге;
субвенциялар 1586990 мың теңге;
2) шығындар 3261039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 44635 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 2 марта 2018 года № 22-141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2018 года № 4544
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 21-136 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4453, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 3216404 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 271654 тысячи тенге;
неналоговые поступления 7999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 39000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2897751 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 764240 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 546521 тысяча тенге;
субвенции 1586990 тысяч тенге;
2) затраты 3261039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 44635 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 44635 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты сессиясының төрағасы Н. Сибирякова
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 44635 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата Н. Сибирякова
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22-141 шешіміне қосымша
Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешімімен бекітілген 1 қосымша
2018 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 2 марта 2018 года № 22-141 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"
Бюджет города на 2018 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование