Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 27-172 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 тамызда № 4796 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-136 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4453 тіркелген, 2018 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3410131 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 269854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 39000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 3091478 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 956091 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 548397 мың теңге;
субвенциялар 1586990 мың теңге;
2) шығындар 3454766 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-) 15000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 29635 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 29635 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 7 августа 2018 года № 27-172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 августа 2018 года № 4796
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы" от 21 декабря 2017 года № 21-136 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4453, опубликован 30 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 3410131 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 269854 тысячи тенге;
неналоговые поступления 9799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 39000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3091478 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 956091 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 548397 тысяч тенге;
субвенции 1586990 тысяч тенге;
2) затраты 3454766 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-) 15000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 15000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 29635 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 29635 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Қожабек
Текелі қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Т. Жұмаділов
Текелі қалалық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 21-136 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-172 шешіміне қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата А. Кожабек
Исполняющий обязанности секретаря
Текелийского городского маслихата Т. Жумадилов
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 7августа 2018 года № 27-172 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-136 "О бюджете города Текели на 2018-2020 годы"

45 193
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
245
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31 885
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
281 155
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
23 851
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 625
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 625
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 226
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 226
2
Әлеуметтік көмек
221 101
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218 775
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
95 206
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
619
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
17 674
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10 657
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 981
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 948
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37 620
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21 070
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 326
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 326
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 203
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 243
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 436
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
470
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

45 193
012
Капитальные расходы государственного органа
245
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31 885
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
281 155
1
Социальное обеспечение
23 851
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 625
005
Государственная адресная социальная помощь
20 625
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 226
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 226
2
Социальная помощь
221 101
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218 775
002
Программа занятости
95 206
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
619
006
Оказание жилищной помощи
17 674
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 657
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 981
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 948
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37 620
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21 070
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 326
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 326
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 243
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и
других социальных выплат
1 436
021
Капитальные расходы государственного органа
470
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы