Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 25-122 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4562 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4491 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 18365 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14172 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14172 мың теңге;
2) шығындар 18365 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 50918 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 47143 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11653 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35490 мың теңге;
2) шығындар 50918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 25-122. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4562
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4491, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18365 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14172 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14172 тысячи тенге;
2) затраты 18365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 50918 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 47143 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11653 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35490 тысяч тенге;
2) затраты 50918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Қызылағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 43038 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 26905 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16133 мың теңге;
2) шығындар 49973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Матай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76393 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 12436 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 63957 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 56385 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 7572 мың теңге;
2) шығындар 76393 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Кызылагашского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 49973 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6935 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 43038 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 26905 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16133 тысячи тенге;
2) затраты 49973 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Матайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 76393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12436 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 63957 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 56385 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 7572 тысячи тенге;
2) затраты 76393 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соотвественно.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы,
сессия төрағасы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылдың 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-122 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Жандосова Гульнара Жандосовна
2018 жылғы 26 ақпан Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 25-122 шешіміне 1-қосымша

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь маслихата Аксуского района,
председатель сессии Б. Сулейменов
Согласование к решению Аксуского районного маслихата от 26 февраля 2018 года № 25-122 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетахсельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Аксуский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования" Жандосова Гульнара Жандосовна
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 26 февраля 2018 года № 25-122 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018- 2020 годы"