Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 23-111 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 34-163 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 қарашада № 4888 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 23-111 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4463 тіркелген, 2018 жылдың 8 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7831569 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 176822 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 5383 мың теңге;
трансферттер түсімі 7643565 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1767517 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1834948 мың теңге;
субвенциялар 4041100 мың теңге;
2) шығындар 7865530 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 68854 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 84878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16024 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 102815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 102815 мың теңге.";
"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 163766 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ақсу ауылдық округіне 14172 мың теңге;
Есеболатов ауылдық округіне 35490 мың теңге;
Жансүгіров ауылдық округіне 11954 мың теңге;
Қапал ауылдық округіне 13111 мың теңге;
Қарашілік ауылдық округіне 66284 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округіне 15333 мың теңге;
Матай ауылдық округіне 7422 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 23-111 "О бюджете Аксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 34-163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2018 года № 4888
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 23-111 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4463, опубликован 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 7831569 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 176822 тысячи тенге;
неналоговые поступления 5799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 5383 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7643565 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1767517 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1834948 тысяч тенге;
субвенции 4041100 тысяч тенге;
2) затраты 7865530 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 68854 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 84878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 16024 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 102815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 102815 тысяч тенге.";
"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 163766 тысяч тенге, в том числе:
Аксускому сельскому округу 14172 тысячи тенге;
Есеболатовскому сельскому округу 35490 тысяч тенге;
Жансугуровскому сельскому округу 11954 тысячи тенге;
Капальскому сельскому округу 13111 тысяч тенге;
Карачиликскому сельскому округу 66284 тысячи тенге;
Кызылагашскому сельскому округу 15333 тысячи тенге;
Матайскому сельскому округу 7422 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Сейсебаев
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата Аксуского района Г. Сейсебаев
Секретарь маслихата Аксуского района Б. Сулейменов