Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 35-171 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 қарашада № 4902 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4491 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40682 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36489 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 22317 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14172 мың теңге;
2) шығындар 40682 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Есеболатов ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 45728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41953 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6463 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 35490 мың теңге;
2) шығындар 45728 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2018 года № 35-171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 ноября 2018 года № 4902
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4491, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 40682 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36489 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 22317 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14172 тысячи тенге;
2) затраты 40682 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Есеболатовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 45728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3775 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41953 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6463 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 35490 тысяч тенге;
2) затраты 45728 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соотвественно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".

4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Сейсебаев
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сүлейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы "Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 24-117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 35-171 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии маслихата Аксуского района Г. Сейсебаев
Секретарь маслихата Аксуского района Б. Сулейменов
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 35-171 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-117 "О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2018-2020 годы"