Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 28-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 наурызда № 4551 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 тіркелген, 2018 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8942365 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1578116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5924 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 24000 мың теңге;
трансферттер түсімі 7334325 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1367499 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1375926 мың теңге;
субвенциялар 4590900 мың теңге;
2) шығындар 9196171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 18841 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 32468 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 13627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 272647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 272647 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала бюджетінен аудандықбюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 41613 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ушарал қалалық округінен 41613 мың теңге.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері 239499 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бескөл ауылдық округіне 34166 мың теңге;
Достық ауылдық округіне 6751 мың теңге;
Ырғайты ауылдық округіне 35432 мың теңге;
Жағатал ауылдық округіне 14152 мың теңге;
Жанама ауылдық округіне 15200 мың теңге;
Көлбай ауылдық округіне 17919 мың теңге;
Жыланды ауылдық округіне 15489 мың теңге;
Екпінді ауылдық округіне 16432 мың теңге;
Теректі ауылдық округіне 15056 мың теңге;
Тоқжайлау ауылдық округіне 17395 мың теңге;
Ақжар ауылдық округіне 15703 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округіне 35804 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2018 года № 28-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 марта 2018 года № 4551
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2018-2020 годы" от 25 декабря 2017 года № 24-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативних правовых актов № 4494, опубликован 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативно правових актов Республики Казахстана) следующие изменения:
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год следующих объемах:
1) доходы 8942365 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1578116 тысяч тенге;
неналоговые поступления 5924 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 24000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7334325 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1367499 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1375926 тысяч тенге;
субвенции 4590900 тысяч тенге;
2) затраты 9196171 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 18841 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 32468 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 13627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 272647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 272647 тысяч тенге."
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изъятий из бюджета города районного значения в районный бюджет в сумме 41613 тысяч тенге, в том числе:
Ушаральский городской округ 41613 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, села, сельских округов, в сумме 239499 тысяч тенге, в том числе:
Бескольский сельский округ 34166 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ 6751 тысяч тенге;
Ыргайтинский сельский округ 35432 тысяч тенге;
Жагатальский сельский округ 14152 тысячи тенге;
Жанаминский сельский округ 15200 тысяч тенге;
Кольбайский сельский округ 17919 тысяч тенге;
Жыландинский сельский округ 15489 тысяч тенге;
Екпиндинский сельский округ 16432 тысячи тенге;
Теректинский сельский округ 15056 тысячи тенге;
Токжайлауский сельский округ 17395 тысяч тенге;
Акжарский сельский округ 15703 тысяч тенге;
Кабанбайский сельский округ 35804 тысячи тенге;

4. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихаттың хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "26" ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 24-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-1 шешіміне қосымша

4. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь сессии Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение К решению Алакольского районного Маслихата от "26" февраля 2018 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата От 25 декабря 2017 года № 24-1 "О бюджете Алакольского Района на 2018-2020 годы"