Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 31-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 16 сәуірде № 4643 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының аппарат басшысы Ахметқалиев Олжас Өмірбекұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ө. Ахметов
Алакөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2018 жылғы "27" наурыздағы №31-3 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Алакөл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2014 жылғы 27 ақпандағы № 27-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2626 тіркелген, 2014 жылғы 05 сәуірде "Алакөл" газетінде жарияланған);
2. "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы "Алакөл аудаңдық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" № 27-1 шешіміне толықтырулар енгізу туралы 2014 жылғы 05 мамырдағы № 31-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2701 тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 59-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3648 тіркелген, 2016 жылдың 12 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
4. "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 61-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3711 тіркелген, 2016 жылғы 25 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 1-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3760 тіркелген, 2016 жылғы 13 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Алакольского районного маслихата
Решение Алакольсокго районного маслихата Алматинской области от 27 марта 2018 года № 31-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2018 года № 4643
В соответсвии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Алакольского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Алакольского районного маслихата Ахметқалиева Олжаса Өмірбекұлы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата О. Ахметов
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата "О признании утратившими силу некоторых решений Алакольского районного маслихата" от "27" марта 2018 года № 31-3
Перечень некоторых решений Алакольского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "Об утверждении Регламента маслихата" от 27 февраля 2014 года № 27-1 (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2626, опубликован от 05 апреля 2014 года в газете "Алакол");
2. "О внесении дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 27-1 "Об утверждении Регламента Алакольского районного маслихата" от 05 мая 2014 года № 31-6 (зарегистрирован Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2701, опубликован от 29 мая 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 59-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3648, опубликован от 12 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 4 февраля 2016 года № 61-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3711, опубликован от 25 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 24 марта 2016 года № 1-5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3760, опубликован от 13 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

6. "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 4-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3857 тіркелген, 2016 жылғы 28 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
7. "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3912 тіркелген, 2016 жылғы 12 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
8. "Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 59-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 9-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3997 тіркелген, 2016 жылғы 24 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
9. "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4055 тіркелген, 2017 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
10. "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4138 тіркелген, 2017 жылғы 17 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
11. "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 17-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4236 тіркелген, 2017 жылғы 05 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
12. "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 19-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4301 тіркелген, 2017 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
13. "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4372 тіркелген, 2017 жылғы 05 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);

6. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 4-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3857, опубликован от 28 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
7. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 20 июня 2016 года № 6-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3912, опубликован от 12 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
8. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 59-1 "О бюджете Алакольского района на 2016-2018 годы" от 27 октября 2016 года № 9-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3997, опубликован от 24 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
9. "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 23 декабря 2016 года № 11-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4055, опубликован от 16 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан);
10. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 1 марта 2017 года № 13-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4138, опубликован от 17 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан);
11. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 9 июня 2017 года № 17-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4236, опубликован от 05 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан);
12. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 16 августа 2017 года № 19-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4301, опубликован от 13 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан);
13. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 11 ноября 2017 года № 22-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4372, опубликован от 05 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан);

14. "Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсанда "Алакөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 тіркелген, 2017 жылғы 05 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

14. "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 11-1 "О бюджете Алакольского района на 2017-2019 годы" от 8 декабря 2017 года № 23-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4413, опубликован от 05 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативних правовых актов Республики Казахстан).