Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 11 желтоқсанда № 4948 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы әкімінің 01.06.2020 № 18 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Алакөл ауданының әкімінің "Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 14 тамыздағы № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3422 тіркелген, 2015 жылдың 3 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Чалкенов Айдын Болатханұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Жақанбаев
"Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" Алакөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 17 шешіміне қосымша
Алакөл ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 44 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 83, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал қаласының № 2 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Жамбыл, Құрманғазы, Б. Майлин, Шәкәрім, Ғ. Мүсірепов, Төле би № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Б. Момышұлы № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Б. Ыдырышұлы № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), Абылайхан № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), В. Тощенко № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 37-ге дейін (тақ жағы), Абай № 9-дан 21-ге дейін (тақ жағы), Жеңіс № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), №1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), В. Кашлаков № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы) көшелері.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району
Решение акима Алакольского района Алматинской области от 5 декабря 2018 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2018 года № 4948. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 1 июня 2020 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Алакольского района Алматинской области от 01.06.2020 № 18 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Алакольскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решения акима Алакольского района "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району" от 14 августа 2015 года № 12 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3422, опубликован 3 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Чалкенова Айдына Болатхановича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жаканбаев
Приложение к решению акима Алакольского района от 5 декабря 2018 года № 17 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Алакольскому району"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Алакольском районе
1. Избирательный участок № 44
Центр: город Ушарал, улица Женис № 83, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №2 города Ушарал с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: город Ушарал, улицы Жамбыл, Курмангазы, Б. Майлина, Шакарима, Г. Мусирепова, Толе би с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 87 (нечетная сторона), Б. Момышулы с № 2 по 82 (четная сторона) Б. Ыдырышулы с № 2 по 28 (четная сторона), с № 1 по 59 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 2 по 44 (четная сторона), с № 1 по 51 (нечетная сторона), Абылайхана с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 39 (нечетная сторона), В. Тощенко с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 2 по 30 (четная сторона), с № 3 по 37 (нечетная сторона), Абая с № 9 по 21 (нечетная сторона), Женис с № 2 по 146 (четная сторона), с № 1 по 129 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 2 по 90 (четная сторона), с № 1 по 93 (нечетная сторона), В. Кашлакова с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона).

2. № 45 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 183, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал қаласындағы педагог Мұхаметбай Мыңбайұлы атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, А. Жұбанов, В. Стебляков, С. Сейфуллин, Қ. Жексембаев, Б. Момышұлы № 84-тен 186-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 92-ден 216-ға дейін (жұп жағы), № 95-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Жеңіс № 131-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 232-ге дейін (жұп жағы), Төле би № 89-дан 189-ға дейін (тақ жағы), № 148-ден 238-ге дейін (жұп жағы), В. Кашлаков № 72-ден 242-ге дейін (жұп жағы), № 93-тен 227-ға дейін (тақ жағы), Абай № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Г. Безродных № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 3-тен 27-ге дейін (тақ жағы), № 4-тен 36-ға дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Ә. Тиірменов № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), М. Дулепов № 1-ден 23-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
3. № 46 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жеңіс көшесі № 125, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, 8-март, Амангелді, Ә. Әлімжанов, Б. Момышұлы № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), С. Құсайын № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 7-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Қажымұқан № 1-ден 10-ға дейін, Ы. Әлібаев № 8-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 13-тен 81-ге дейін (тақ жағы), Жастар № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Абылайхан № 42-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 41-ден 113-ке дейін (тақ жағы), В. Тощенко № 42-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 39-дан 107-ге дейін (тақ жағы), Бексұлтан төре № 32-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 39-дан 87-ге дейін (тақ жағы), Абай № 23-тен 61-ге дейін (тақ жағы), Т. Қарайғанов № 46-дан 60-қа дейін (жұп жағы), № 51-ден 95-ке дейін (тақ жағы) көшелері.
4. № 47 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, С. Құсайын көшесі № 79, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшарал қаласының №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Ы. Алтынсарин, Қ. Сәтпаев, Ы. Әлібаев № 82-ден 128-ге дейін (жұп және тақ жағы), С. Құсайын № 60-тан 116-ға дейін (жұп жағы) № 61-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 55-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 156-ға дейін (жұп жағы), Д. Қонаев № 29-дан 99-ға дейін (жұп және тақ жағы), Панфилов № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), Г. Безродных № 21-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Ә. Тиірменов № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), М. Дулепов № 25-тен 29-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 38-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 39-дан 47-ге дейін (тақ жағы), Абай № 18-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы № 93-тен 207-ге дейін (тақ жағы), Ш. Қалдаяқов № 5-тен 13-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 18-ге дейін (жұп жағы) көшелері.

2. Избирательный участок № 45
Центр: город Ушарал, улица Женис № 183, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Мухаметбая Мынбайулы педагога города Ушарал" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: город Ушарал, улицы А. Жубанова, В. Стеблякова, С. Сейфуллина, К. Жексембаева, Б. Момышулы с № 84 по 186 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 92 по 216 (четная сторона), с № 95 по 195 (нечетная сторона), Женис с № 131 по 213 (нечетная сторона), с № 148 по 232 (четная сторона), Толе би с № 89 по 189 (нечетная сторона), с № 148 по 238 (четная сторона), В. Кашлакова с № 72 по 242 (четная сторона), с № 93 по 227 (нечетная сторона), Абая с № 2 по 16 (четная сторона), Г. Безродных с № 2 по 12 (четная сторона), Д. Конаева с № 3 по 27 (нечетная сторона), с № 4 по 36 (четная сторона), И. Жансугурова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), А. Тирменова с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 27 (нечетная сторона), М. Дулепова с № 1 по 23 (нечетная сторона).
3. Избирательный участок № 46
Центр: город Ушарал, улица Женис № 125, Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа имени Абая с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: город Ушарал, улицы 8-марта, Амангельды, А. Алимжанова, Б. Момышулы с № 1 по 91 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 53 (нечетная сторона), С. Кусайына с № 2 по 58 (четная сторона), с № 7 по 59 (нечетная сторона), Кажымукана с № 1 по 10, Ы. Алибаева с № 8 по 74 (четная сторона), с № 13 по 81 (нечетная сторона), Жастар с № 1 по 21 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 2 по 8 (четная сторона), с № 1 по 3 (нечетная сторона), Абылайхана с № 42 по 94 (четная сторона), с № 41 по 113 (нечетная сторона), В. Тощенко с № 42 по 100 (четная сторона), с № 39 по 107 (нечетная сторона), Бексултан торе с № 32 по 94 (четная сторона), с № 39 по 87 (нечетная сторона), Абая с № 23 по 61 (нечетная сторона), Т. Карайганова с № 46 по 60 (четная сторона), с № 51 по 95 (нечетная сторона).
4. Избирательный участок № 47
Центр: город Ушарал, улица С.Кусайын № 79, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №1 города Ушарал" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: город Ушарал, улицы Ы.Алтынсарина, К.Сатпаева, Ы. Алибаева с № 82 по 128 (четная и нечетная сторона), С.Кусайына с № 60 по 116 (четная сторона), с № 61 по 97 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 55 по 153 (нечетная сторона), с № 60 по 156 (четная сторона), Д. Конаева с № 29 по 99 (четная и нечетная сторона), Панфилова с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), Г. Безродных с № 21 по 61 (нечетная сторона), А. Тирменова с № 22 по 30, М. Дулепова с № 25 по 29 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 38 по 56 (четная сторона), с № 39 по 47 (нечетная сторона), Абая с № 18 по 50 (четная сторона), Б. Момышулы с № 93 по 207 (нечетная сторона), Ш. Калдаякова с № 5 по 13 (нечетная сторона), с № 10 по 18 (четная сторона).

5. № 48 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Жалбы би көшесі № 23 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талапкер орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Жалбы би, А. Исмаилов, Қ. Шуақов, Ю. Гагарин, Достық, М. Мәметова, Д. Нұрпейісова, А. Иванов, Ш. Уәлиханов, В. Рязанов, М. Әуезов, М. Болысбайұлы, М. Дулатов, Қазақстан, Ә. Нұрмұхамбетов, Самал көшелері, Үшарал қаласының солтүстік-шығыс бөлігі Үшарал-Достық автотрассасына дейін, № 3 сүт-тауар фермасы.
6. № 49 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, М. Дулепов көшесі № 18, "Алматы облыстық білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алакөл гуманитарлық-техникалық колледжі" мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Үшарал қаласы, С. Мұқанов, Р. Омарұлы, Әл-Фараби, К. Қасымжанов, Желтоқсан, Р. Омаров, Ш. Айманов, Т. Рысқұлов, Сыпатай батыр, А. Байтұрсынов, Х. Бектұров, О. Жандосов, Ғ. Орманов, М. Дулепов № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 225-тен 281-ге дейін (тақ жағы), № 218-ден 274-ке дейін (жұп жағы), Жеңіс № 238-ден 298-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 283-ке дейін (тақ жағы), Панфилов № 68-ден 114-ке дейін (жұп жағы), № 55-тен 119-ға дейін (тақ жағы), Бөгенбай батыр № 158-ден 210-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
7. № 50 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, Д.Қонаев көшесі № 76, "Алакөл аудан әкімінің Зейнеп Қойшыбаева атындағы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік комуналдық қазынашылық кәсіпорны.
Шекарасы: Үшарал қаласы, Үшарал гарнизоны № 1 және № 2 әскери қалашықтар аумағы.
8. № 51 сайлау учаскесі
Орталығы: Бесағаш ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 2, Ш. Ашимованың тұрғын үйі.
Шекарасы: Бесағаш ауылының аумағы.
9. № 52 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Алматы көшесі № 22, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ынталы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ынталы ауылының аумағы.
10. № 53 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, М.Мәметова көшесі № 17 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылының аумағы.
11. № 54 сайлау учаскесі
Орталығы: Жанама ауылы, Қ.Ақпаев көшесі № 7, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жанама қазақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жанама, Ескі Жанама ауылдарының аумағы.

5. Избирательный участок № 48
Центр: город Ушарал, улица Жалбы би № 23 "А", Коммунальное государственное учреждение "Талапкерская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: город Ушарал, улицы Жалбы би, А. Исмаилова, К. Шуакова, Ю. Гагарина, Достык, М. Маметова, Д. Нурпеисова, А. Иванова, Ш. Уалиханова, В. Рязанова, М. Ауэзова, М. Болысбайулы, М. Дулатова, Казахстан, А. Нурмухамбетова, Самал, северо-восточная часть города Ушарал до автотрассы Ушарал-Достык, молочно-товарная ферма № 3.
6. Избирательный участок № 49
Центр: город Ушарал, улица М. Дулепов № 18, Государственное Учреждение "Управление образования Алматинской области" государственное коммунальное казенное предприятие "Алакольский гуманитарно-технический колледж".
В границах: город Ушарал, улицы С. Муканова, Р.Омарулы, Аль-Фараби, К. Касымжанова, Желтоксан, Р. Омарова, Ш. Айманова, Т. Рыскулова, Сыпатай батыра, А. Байтурсынова, Х. Бектурова, О. Жандосова, Г. Орманова, М. Дулепова № 2 по 18 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 225 по 281 (нечетная сторона), с № 218 по 274 (четная сторона), Женис с № 238 по 298 (четная сторона), с № 213 по 283 (нечетная сторона), Панфилова с № 68 по 114 (четная сторона), с № 55 по 119 (нечетная сторона), Богенбай батыра с № 158 по № 210 (четная сторона).
7. Избирательный участок № 50
Центр: город Ушарал, улица Д. Конаев № 76, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Зейнеп Койшыбаевой акима Алакольского района".
В границах: город Ушарал, территории военных городков № 1 и № 2 Ушаральского гарнизона.
8. Избирательный участок № 51
Центр: село Бесагаш, улица Т. Рыскулов № 2, жилой дом Ш. Ашимовой.
В границах: территория села Бесагаш.
9. Избирательный участок № 52
Центр: село Ынталы, улица Алматы № 22, Коммунальное государственное учреждение "Ынталинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Ынталы.
10. Избирательный участок № 53
Центр: село Карабулак, улица М.Маметова № 17 "А", Коммунальное государственное учреждение "Карабулакская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Карабулак.
11. Избирательный участок № 54
Центр: село Жанама, улица К. Акпаев № 7, Коммунальное государственное учреждение "Жанаминская казахская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории сел Жанама, Старая Жанама.

12. № 55 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбекші ауылы, М.Әуезов көшесі № 38, Еңбекші ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Еңбекші ауылының аумағы.
13. № 56 сайлау учаскесі
Орталығы: Ж.Балапанов ауылы, С.Оразбеков көшесі № 1 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылащы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ж. Балапанов ауылының аумағы.
14. № 57 сайлау учаскесі
Орталығы: Арқарлы ауылы, Б. Рахимов көшесі № 9, Арқарлы ауылдық клубы.
Шекарасы: Арқарлы ауылының аумағы.
15. № 58 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан ауылы, І. Жансүгіров көшесі № 12, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қабанбай батыр атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазақстан ауылының аумағы.
16. № 59 сайлау учаскесі
Орталығы: Бұлақты ауылы, Жамбыл көшесі № 1 "Б", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бұлақты ауылының аумағы.
17. № 60 сайлау учаскесі
Орталығы: Бескөл бекеті, Ә. Бейсеуов көшесі № 3, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қант зауыты орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бескөл бекеті, Ә. Тәжібаев, Ә. Бейсеуов, Д. Қонаев, Т. Тоқтаров, Р. Маманова, М. Дулепов, Ә. Молдағұлова, М. Мәметова көшелері.
18. № 61 сайлау учаскесі
Орталығы: Бескөл бекеті, М. Шоқай көшесі № 1, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бескөл станциясындағы № 14 орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бескөл бекеті, Ақан сері, Ақын Сара, Қорқыт Ата, Е. Сыпатаев, М. Шоқай, Қобыланды батыр, Н. Тілендиев, Райымбек батыр, Ә. Қастеев, Әл-Фараби, Бейбітшілік, М. Тынышбаев, Достық, Д. Нұрпейісова, Ә. Қабанбаев, Абай, Пушкин, Жібек жолы көшелері.
19. № 62 сайлау учаскесі
Орталығы: Бескөл бекеті, Б. Момышұлы № 92, Алматы обылысы әкімдігінің "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқұғындағы "Алакөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны Бұлақты дәрігерлік амбулаториясы.
Шекарасы: Бескөл бекеті, М. Өзтүрік, Қ. Сәтпаев, Н. Әбдіров, Б. Саттарханов, Т. Жүргенов, Құрманғазы, Р. Қошқарбаев, М. Баекенов, А. Нұрмұхамбетов, Жамбыл, Амангелді, Ш. Айманов көшелері.
20. № 63 сайлау учаскесі
Орталығы: Қамысқала ауылы, И. Қилыбаев көшесі № 20, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алакөл орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қамысқала, Алакөл ауылдарының аумағы.

12. Избирательный участок № 55
Центр: село Енбекши, улица М. Ауезова № 38, дом культуры села Енбекши.
В границах: территория села Енбекши.
13. Избирательный участок № 56
Центр: село Ж. Балапанова, улица С. Оразбеков № 1 "А", Коммунальное государственное учреждение "Кызылащинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Ж. Балапанова.
14. Избирательный участок № 57
Центр: село Аркарлы, улица Ж.Рахимова № 9, сельский клуб Аркарлы.
В границах: территория села Аркарлы.
15. Избирательный участок № 58
Центр: село Казахстан, улица И. Жансугуров № 12, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Кабанбай батыра с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Казахстан.
16. Избирательный участок № 59
Центр: село Булакты, улица Жамбыл № 1 "Б", Коммунальное государственное учреждение "Булактинская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории села Булакты.
17. Избирательный участок № 60
Центр: станция Бесколь, улица А.Бейсеуов № 3, Коммунальное государственное учреждение "Сахзаводская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: станция Бесколь, улицы А. Тажибаева, А. Бейсеуова, Д. Конаева, Т. Токтарова, Р. Мамановой, М. Дулепова, А. Молдагуловой, М. Маметовой.
18. Избирательный участок № 61
Центр: станция Бесколь, улица М. Шокай № 1, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 станции Бесколь с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: станция Бесколь, улицы Акан сери, Акын Сара, Коркыт Ата, Е. Сыпатаева, М. Шокая, Кобыланды батыра, Н. Тлендиева, Райымбек батыра, А. Кастеева, Аль-Фараби, Бейбитшилик, М. Тынышбаева, Достык, Д. Нурпейсовой, А. Кабанбаева, Абая, Пушкина, Жибек жолы.
19. Избирательный участок № 62
Центр: станция Бесколь, улица Б. Момышулы № 92, "Управление здравоохранения акима Алматинской области" Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Алакольского района" врачебная амбулатория Булакты.
В границах: станция Бесколь, улицы М. Озтюрк, К. Сатпаева, Н. Абдирова, Б. Саттарханова, Т. Жургенова, Курмангазы, Р. Кошкарбаева, М. Баекенова, А. Нурмухамбетова, Жамбыл, Амангелди, Ш. Айманова.
20. Избирательный участок № 63
Центр: село Камыскала, улица И.Килыбаев № 20, Коммунальное государственное учреждение "Алакольская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории сел Камыскала, Алаколь.

21. № 64 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақтүбек ауылы, Т. Ысқақов көшесі № 41, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтүбек орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтүбек ауылының аумағы.
22. № 65 сайлау учаскесі
Орталығы: Қайнар ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 3, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайнар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайнар ауылының аумағы.
23. № 66 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайпақ ауылы, Ы. Әлібаев көшесі № 37, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Төлебаев атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жайпақ ауылының аумағы.
24. № 67 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктұма ауылы, Х. Бектұров көшесі № 32 "А", Көктұма ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктұма, Тоқты ауылдарының аумағы.
25. № 68 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақши ауылы, С. Сейфуллин көшесі № 40 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сакен Сейфуллин атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақши ауылының аумағы.
26. № 69 сайлау учаскесі
Орталығы: Достық ауылы, Т. Рысқұлов көшесі № 11, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Достық орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Достық ауылы, Жалаңашкөл, Көктұма бекеттерінің аумағы.
27. № 70 сайлау учаскесі
Орталығы: Қоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі № 79 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қоңыр орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қоңыр ауылының аумағы.
28. № 71 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақжар ауылы, Ш. Қалдаяқов көшесі № 80, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақжар орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақжар, Майлышат ауылдарының аумағы.
29. № 72 сайлау учаскесі
Орталығы: Екпінді ауылы, Қазақстан көшесі № 55, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәлгеждар Әубәкіров атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Екпінді ауылының аумағы.
30. № 73 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшқайың ауылы, Т. Абдолдинов көшесі № 6, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әнуар Әлімжанов атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үшқайың ауылының аумағы.

21. Избирательный участок № 64
Центр: село Актубек, улица Т.Ыскаков № 41, Коммунальное государственное учреждение "Актубекская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Актубек.
22. Избирательный участок № 65
Центр: село Кайнар, улица Кабанбай батыр № 3, Коммунальное государственное учреждение "Кайнарская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Кайнар.
23. Избирательный участок № 66
Центр: село Жайпак, улица Ы.Алибаев № 37, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Толебаева с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Жайпак.
24. Избирательный участок № 67
Центр: село Коктума, улица Х. Бектуров № 32 "А", дом культуры села Коктума.
В границах: территории сел Коктума, Токты.
25. Избирательный участок № 68
Центр: село Акши, улица С.Сейфуллин № 40 "А", Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сакена Сейфуллина с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Акши.
26. Избирательный участок № 69
Центр: село Достык, улица Т.Рыскулов № 11, Коммунальное государственное учреждение "Достыкская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории села Достык, станции Жаланашколь, Коктума.
27. Избирательный участок № 70
Центр: село Коныр, улица Бейбитшилик № 79 "А", Коммунальное государственное учреждение "Конырская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Коныр.
28. Избирательный участок № 71
Центр: село Акжар, улица Ш. Калдаяков № 80, Коммунальное государственное учреждение "Акжарская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории сел Акжар, Майлышат.
29. Избирательный участок № 72
Центр: село Екпенды, улица Казахстан № 55, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Малгеждара Аубакирова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Екпенди.
30. Избирательный участок № 73
Центр: село Ушкайын, улица Т.Абдолдинов № 6, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ануара Алимжанова с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Ушкайын.

31. № 74 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, Абылайхан көшесі № 294, Қабанбай ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Қабанбай ауылының оңтүстік-батыс бөлігі, "Восточный" және "Арман" шағын аудандары, В. Дегтярев, С. Мұқанов көшелері.
32. № 75 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, М. Мұратбаев көшесі № 1 "Б", "Алакөл аудандық білім" бөлімі мемлекеттік мекемесінің "№ 1 Қабанбай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қабанбай ауылының орталық бөлігінің барлық көшелері Шынжылы өзеніне дейін, Наурызбай батыр көшесі № 5-тен 41-ге дейін (тақ жағы).
33. № 76 сайлау учаскесі
Орталығы: Қабанбай ауылы, Ғ. Хусаинов № 98, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Омар Молдағожин атындағы орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қабанбай ауылының солтүстік бөлігі, Иванченко, Наурызбай батыр № 6-дан 18-ге дейін (жұп жағы), Бөгенбай батыр № 1-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 6-дан 158-ге дейін (жұп жағы), "Борша" шағын ауданы, Жамбыл ауылының аумағы.
34. № 77 сайлау учаскесі
Орталығы: Жыланды ауылы, Н. Қазанғапов көшесі № 60, Жыланды ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Жыланды, Майқан ауылдарының аумағы.
35. № 78 сайлау учаскесі
Орталығы: Әшім ауылы, Н.Муқанов көшесі № 7 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Төңкеріс негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әшім ауылының аумағы.
36. № 79 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжар ауылы, Бейбітшілік көшесі № 17 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көкжар негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкжар ауылының аумағы.
37. № 80 сайлау учаскесі
Орталығы: Лепсі ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 14, Лепсі ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Лепсі, Шымбұлақ, Жүнжүрек ауылдарының аумағы.
38. № 81 сайлау учаскесі
Орталығы: Көлбай ауылы, Н. Құрманов көшесі № 38, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлбай орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көлбай, Әлемді ауылдарының аумағы.
39. № 82 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылқайың ауылы, Ы. Алтынсарин № 29, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылқайың орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қызылқайың ауылының аумағы.
40. № 83 сайлау учаскесі
Орталығы: Теректі ауылы, Ы. Нарынбаев көшесі № 42 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Теректі орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Теректі ауылының аумағы.

31. Избирательный участок № 74
Центр: село Кабанбай, улица Аблайхана № 294, дом культуры села Кабанбай.
В границах: юго-западная часть села Кабанбай, микрорайоны "Восточный" и "Арман", улицы В.Дегтярева, С. Муканова.
32. Избирательный участок № 75
Центр: село Кабанбай, улица М.Муратбаев № 1 "Б", Коммунальное государственное учреждение "Кабанбайская средняя школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: все улицы центральной части села Кабанбай до реки Шынжылы, улица Наурызбай батыра с № 5 по 41 (нечетная сторона).
33. Избирательный участок № 76
Центр: село Кабанбай, улица Г. Хусаинов № 98, Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Омара Молдагожина с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: северная часть села Кабанбай, улицы Иванченко, Наурызбай батыра с № 6 по 18 (четная сторона), Богенбай батыра с № 1 по 111, (нечетная сторона), с № 6 по 158 (четная сторона), микрорайон "Борша", территория села Жамбыл.
34. Избирательный участок № 77
Центр: село Жыланды, улица Н. Казангапов № 60, дом культуры села Жыланды.
В границах: территории сел Жыланды, Майкан.
35. Избирательный участок № 78
Центр: село Ашим, улица Н. Муканов № 7 "А", Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Тонкерис" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Ашим.
36. Избирательный участок № 79
Центр: село Кокжар, улица Бейбитштлик № 17 "А", Коммунальное государственное учреждение "Кокжарская неполная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Кокжар.
37. Избирательный участок № 80
Центр: село Лепсинск, улица Ш. Уалиханов № 14, дом культуры села Лепсинск.
В границах: территория сел Лепсинск, Шымбулак, Жунжурек.
38. Избирательный участок № 81
Центр: село Кольбай, улица Н.Курманов № 38, Коммунальное государственное учреждение "Колбайская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории сел Кольбай, Алемды.
39. Избирательный участок № 82
Центр: село Кызылкайын, улица Ы. Алтынсарин № 29, Коммунальное государственное учреждение "Кызылкайынская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Кызылкайын.
40. Избирательный участок № 83
Центр: село Теректы, улица Ы. Нарынбаев № 42 "А", Коммунальное государственное учреждение "Теректинская средняя школа с дошкольным миницентро" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Теректы.

41. № 84 сайлау учаскесі
Орталығы: Сапақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 1, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сапақ орта мектебі мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сапақ ауылының аумағы.
42. № 85 сайлау учаскесі
Орталығы: Бибақан ауылы, Желтоқсан көшесі № 17 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бибақан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бибақан ауылының аумағы.
43. № 86 сайлау учаскесі
Орталығы: Тоқжайлау ауылы, Бөгенбай батыр көшесі № 140 "А", Тоқжайлау ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Тоқжайлау ауылының аумағы.
44. № 87 сайлау учаскесі
Орталығы: Айпара ауылы, Ынтымақ көшесі № 28, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айпара бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Айпара ауылының аумағы.
45. № 88 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшбұлақ ауылы, Б. Жансеитов көшесі № 4, Үшбұлақ ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшбұлақ, Кеңес ауылдарының аумағы.
46. № 89 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Үшарал қаласы, № 40398 әскери бөлім аумағы.
47. № 90 сайлау учаскесі
Орталығы: Үшарал қаласы, сарбаздар клубының ғимараты.
Шекарасы: Үшарал қаласы, № 2484 әскери бөлім аумағы.
48. № 91 сайлау учаскесі
Орталығы: Шындалы шекара заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Шындалы шекара заставасының аумағы.
49. № 92 сайлау учаскесі
Орталығы: Ырғайты заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Ырғайты заставасының аумағы.
50. № 93 сайлау учаскесі
Орталығы: Үйгентас заставасы, сарбаздар казармасының ғимараты.
Шекарасы: Үйгентас заставасының аумағы.
51. № 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Ә. Әлімжанов көшесі № 19, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарлығаш ауылының аумағы.
52. № 95 сайлау учаскесі
Орталығы: Шынжылы ауылы, Есім Төре көшесі № 38 "А", "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынжылы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шынжылы ауылының аумағы.
53. № 96 сайлау учаскесі
Орталығы: Байзерек ауылы, Ж. Жабаев көшесі № 20, "Алакөл аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байзерек негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Байзерек ауылының аумағы.

41. Избирательный участок № 84
Центр: село Сапак, улица Тауелсиздик № 1, Коммунальное государственное учреждение "Сапакская средняя школа с дошкольным миницентром" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Сапак.
42. Избирательный участок № 85
Центр: село Бибакан, улица Желтоксан № 17 "А", Коммунальное государственное учреждение "Бибаканская неполная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Бибакан.
43. Избирательный участок № 86
Центр: село Токжайлау, улица Богенбай батыр № 140 "А", дом культуры села Токжайлау.
В границах: территория села Токжайлау.
44. Избирательный участок № 87
Центр: село Айпара, улица Ынтымак № 28, Коммунальное государственное учреждение "Айпаринская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Айпара.
45. Избирательный участок № 88
Центр: село Ушбулак, улица Б. Жансеитов № 4, дом культуры села Ушбулак.
В границах: территория сел Ушбулак, Кенес.
46. Избирательный участок № 89
Центр: город Ушарал, здание солдатской казармы.
В границах: город Ушарал, территория войсковой части № 40398.
47. Избирательный участок № 90
Центр: город Ушарал, здание солдатского клуба.
В границах: город Ушарал, территория войсковой части № 2484.
48. Избирательный участок № 91
Центр: пограничная застава Чиндалы, здание солдатской казармы.
В границах: территория пограничной заставы Чиндалы.
49. Избирательный участок № 92
Центр: застава Ыргайты, здание солдатской казармы.
В границах: территория заставы Ыргайты.
50. Избирательный участок № 93
Центр: застава Уйгентас, здание солдатской казармы.
В границах: территория заставы Уйгентас.
51. Избирательный участок № 94
Центр: село Карлыгаш, улица А. Алимжанов № 19, Коммунальное государственное учреждение "Карлыгашская неполная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территории села Карлыгаш.
52. Избирательный участок № 95
Центр: село Шынжылы, Есим Торе № 38 "А", Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Шынжылы" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Шынжылы.
53. Избирательный участок № 96
Центр: село Байзерек, улица Ж. Жабаев № 20, Коммунальное государственное учреждение "Байзерекская неполная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алакольского района".
В границах: территория села Байзерек.