Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 27-125 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 15 наурызда № 4560 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 163 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 12 245 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12 245 мың теңге;
2) шығындар 17 163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"2. Балқаш ауданы Бақанас ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 139 332 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 157 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 119 175 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 119 175 мың теңге;
2) шығындар 139 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 28 февраля 2018 года № 27-125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2018 года № 4560
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 26-119 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4474, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 918 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 12 245 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12 245 тысяч тенге;
2) затраты 17 163 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Баканасского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 139 332 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 157 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 119 175 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 119 175 тысяч тенге;
2) затраты 139 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 62 689 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 55 437 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 55 437 мың теңге;
2) шығындар 62 689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 028 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 564 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 16 464 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 464 мың теңге;
2) шығындар 19 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"5. Балқаш ауданы Береке ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 805 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 350 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 350 мың теңге;
2) шығындар 17 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 62 689 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 252 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 437 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 55 437 тысяч тенге;
2) затраты 62 689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 028 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 564 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 464 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 464 тысячи тенге;
2) затраты 19 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Берекенского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 805 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 14 350 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 350 тысячи тенге;
2) затраты 17 805 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"6. Балқаш ауданы Бірлік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 15 193 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 193 мың теңге;
2) шығындар 19 806 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"7. Балқаш ауданы Қарой ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 29 329 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 23 589 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 23 589 мың теңге;
2) шығындар 29 329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Қамзина
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 613 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 15 193 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 193 тысячи тенге;
2) затраты 19 806 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Каройского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 29 329 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 740 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 23 589 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 23 589 тысяч тенге;
2) затраты 29 329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Б. Камзина
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-125 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Өмірбаев Алпысбай Жандосұлы
Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-125 шешіміне 1-қосымша

Согласование к решению Балхашского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 27-125 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района" Умирбаев Алпысбай Жандосович
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 27-125 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "28" ақпандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-125 шешіміне 2-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 4-қосымша
2018 жылға арналған Бақанас ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от "28" февраля 2018 года № 27-125 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Приложение 4 к решению Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Баканасского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы