Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 29-135 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 сәуірде № 4649 болып тіркелді
"Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Агроөнеркәсіп, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, тұрғын үй, жол құрылысы істері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихаты сессиясының төрайымы Б. Қамзина
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 1-қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында жайылымдардың орналасу схемасын (картасы)
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 2-қосымша
Жайылым айналымдарының қолайлы схемалары
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 3-қосымша
Жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картасы
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 5-қосымша
Жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасы
Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі шешіміне 6-қосымша
Ауыл, ауылдық округ маңында орналасқан жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасы

Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 2 апреля 2018 года № 29-135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 апреля 2018 года № 4649
В соответствии с подпунктом 1) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить План по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По развитию агропромышленности, малого и среднего бизнеса, по делам строительства жилых домов и дорог".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Б. Камзина
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Схема (карта) расположения пастбищ в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Приложение 2 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Приемлемые схемы пастбищеоборотов
Приложение 3 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Карта с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры
Приложение 4 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды
Приложение 5 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Схема перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища
Приложение 6 к решению по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы
Схема размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, расположенными при сельском округе

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 сәуірдегі "Балқаш ауданы бойынша 2018-2019 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 29-135 шешіміне 7 қосымша
Ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графигі
Жылдар
Жайылымдардарға малдарды айдап шығару және жайылымдардан қайтару мерзімдері
Көктем
Жаз
Күз
Қыс
2018
Наурыз
айының I-ші
он күндігі
Мамыр
айының II –ші
он күндігі
Мамыр
айының II-ші
он күндігі
Қазан
айының II-ші
он күндігі
Қазан
айының II-ші
он күндігі
Қараша
айының III-ші
он күндігі
Қараша
айының III-ші
он күндігі
Наурыз
айының II-ші
он күндігі
2019
Наурыз
айының I-ші
он күндігі
Мамыр
айының II-ші
он күндігі
Мамыр
айының II-ші
он күндігі
Қазан
айының II-ші
он күндігі
Қазан
айының II-ші
он күндігі
Қараша
айының III –ші
он күндігі
Қараша
айының III-ші
он күндігі
Наурыз
айының II-ші
он күндігі

Приложение 7 к решению маслихата Балхашского района № 29-135 от 2 апреля 2018 года "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Балхашскому району на 2018-2019 годы"
Календарный график по использованию пастбища, устанавливающий сезоные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных:
Годы
Сроки перегона скота на пастбища и возврата скота из
пастбищ
Весна
Лето
Осень
Зима
2018
I-декада
марта
II-декада
мая
II-декада
мая
II-декада
октября
II-декада
октября
II-декада
ноября
III-декада
ноября
I-декада
марта
II-декада
марта
II-декада
мая
II-декада
мая
II-декада
октября
II-декада
октября
II-декада
ноября
III-декада
ноября
I-декада
марта