Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 тамыздағы № 34-164 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 14 қыркүйекте № 4827 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 3, 5, 6, 7–тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Балқаш ауданы Ақдала ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 17 553 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 12 245 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 12 245 мың теңге;
2) шығындар 17 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
"3. Балқаш ауданы Бақбақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 63 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 55 437 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 55 437 мың теңге;
2) шығындар 63 079 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14 августа 2018 года № 34-164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 сентября 2018 года № 4827
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 26-119 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4474, опубликован 20 января 2018 года в Эталлонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акдалинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 17 553 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 12 245 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 12 245 тысяч тенге;
2) затраты 17 553 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
"3. Утвердить бюджет Бакбактинского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 63 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 642 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 55 437 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 55 437 тысяч тенге;
2) затраты 63 079 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 7, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.".
2. Приложение 1, 7, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Нұрханов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "14" тамыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-164 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Нурханов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от "14" августа 2018 года № 34-164"О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Акдалинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "14" тамыздағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 34-164 шешіміне 2-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 7-қосымша
2018 жылға арналған Бақбақты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 2 к решению Балхашского районного маслихата от "14" августа 2018 года № 34-164 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Приложение 7 к решению Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Бакбактинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы