Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 39-178 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 28 қарашада № 4892 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4474 тіркелген, 2018 жылдың 20 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 528 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 16 464 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 0 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 16 464 мың теңге;
2) шығындар 19 528 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 26 ноября 2018 года № 39-178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 ноября 2018 года № 4892
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы" от 26 декабря 2017 года № 26-119 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4474, опубликован 20 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 528 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 064 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 464 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 0 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 16 464 тысячи тенге;
2) затраты 19 528 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Ербаев
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата К. Ербаев
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы "26" қарашадағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-178 шешіміне 1-қосымша
Балқаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 26-119 шешіміне 10-қосымша
2018 жылға арналған Балатопар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кiрiстер

Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от "26" ноября 2018 года № 39-178 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Приложение 10 к решению Балхашского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 26-119 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Балатопарского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы