Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 29-157 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 29 наурызда № 4612 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихат аппаратының басшысы Бейсембаев Талғат Муратовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Батырбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "05" наурыздағы № 29-157 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-53 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 тіркелген, 2017 жылдың 06 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 03 наурыздағы № 13-71 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4145 тіркелген, 2017 жылдың 29 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 14 маусымдағы № 16-101 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4247 тіркелген, 2017 жылдың 12 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 22 тамыздағы № 20-117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4313 тіркелген, 2017 жылдың 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 5 марта 2018 года № 29-157. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2018 года № 4612
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жамбылского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата маслихата Жамбылского района Бейсембаева Талгата Муратовича.
3. Настоящее решение вступает в силу содня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Жамбылского
районного маслихата Т. Батырбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "05" марта 2018 года № 29-157
Перечень некоторых решений Жамбылского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 10-53 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликован 06 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 3 марта 2017 года № 13-71 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4145, опубликован 29 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 14 июня 2017 года № 16-101 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4247, опубликован 12 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
4. "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 22 августа 2017 года № 20-117 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4313, опубликован 13 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

5. "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы № 23-130 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4376 тіркелген, 2017 жылдың 08 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
6. "Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 25-137 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4433 тіркелген, 2017 жылдың 19 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

5. "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 31 октября 2017 года № 23-130 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4376, опубликован 08 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
6. "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 10-53 "О бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" от 13 декабря 2017 года № 25-137 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4433, опубликован 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).