Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 тамыздағы № 43-203 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 18 қыркүйекте № 4834 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-144 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4493 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 876 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 8 052 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 303 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 521 мың теңге;
2) шығындар 38 876 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"2. 2018-2020 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 20 985 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 4 575 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 93 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 16 317 мың теңге;
2) шығындар 20 985 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 16 августа 2018 года № 43-203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 сентября 2018 года № 4834
В соответствии c пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года" от 22 декабря 2017 года № 27-144 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4493, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 38 876 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 303 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 521 тысяча тенге;
2) затраты 38 876 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"2. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 575 тысяч тенге;
неналоговые поступления 93 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 317 тысяч тенге;
2) затраты 20 985 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 45 563 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 39 019 мың теңге;
2) шығындар 45 563 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 58 495 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 695 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 451 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 54 349 мың теңге;
2) шығындар 58 495 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Дегерес ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 54 398 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 6 934 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 47 451 мың теңге;
2) шығындар 54 398 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"6. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 30 658 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 11 928 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 153 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 18 577 мың теңге;
2) шығындар 30 658 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Қарақастек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 45 563 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 39 019 тысяч тенге;
2) затраты 45 563 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58 495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 695 тысяч тенге;
неналоговые поступления 451 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 54 349 тысяч тенге;
2) затраты 58 495 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"5. Утвердить бюджет Дегересского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 54 398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 934 тысячи тенге;
неналоговые поступления 13 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 47 451 тысяча тенге;
2) затраты 54 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"6. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30 658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 11 928 тысяч тенге;
неналоговые поступления 153 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 18 577 тысяч тенге;
2) затраты 30 658 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"7. Утвердить бюджет Каракастекского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кiрiстер 65 274 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 7 347 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 57 927 мың теңге;
2) шығындар 65 274 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 37 690 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 18 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 76 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 19 157 мың теңге;
2) шығындар 37 690 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"9. 2018-2020 жылдарға арналған Қарғалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 100 589 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 98 376 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 213 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 0 теңге;
2) шығындар 100 589 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Мынбаев ауылдық округінің бюджеті
тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 27 433 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 12 265 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 1 177 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 13 991 мың теңге;
2) шығындар 27 433 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 0 теңге.";
"11. 2018-2020 жылдарға арналған Мәтібұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 65 274 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 347 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 57 927 тысяч тенге;
2) затраты 65 274 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2018-2020 годы
согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 37 690 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 18 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 157 тысяч тенге;
2) затраты 37 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каргалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 100 589 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 98 376 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 0 тенге;
2) затраты 100 589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мынбаевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 27 433 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 12 265 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 177 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 13 991 тысяча тенге;
2) затраты 27 433 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"11. Утвердить бюджет Матыбулакского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Мустахметов
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "16" тамыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-203 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата Б. Мустахметов
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от "16" августа 2018 года № 43-203 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "16" тамыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-203 шешіміне 2-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне 4-қосымша
Ақтерек ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Жамбылского районного маслихата от "16" августа 2018 года № 43-203 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Приложение 4 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Актерекского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "16" тамыздағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 43-203 шешіміне 8-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 27-144 шешіміне
22-қосымша
Қарасу ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетi
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 8 к решению Жамбылского районного маслихата от "16" августа 2018 года № 43-203 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-144 "О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Приложение 22 к решению Жамбылского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 27-144 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 года"
Бюджет Карасуского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы