Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 421 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 қарашада № 4866 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 қаңтардағы № 17 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 20.01.2022 № 17 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении государственного образовательного заказа надошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 20 сентября 2018 года № 421. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2018 года № 4866. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 20 января 2022 года № 17
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 20.01.2022 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2017 жылғы 5 маусымдағы № 177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4274 тіркелген, 2017 жылдың 14 тамызында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Жамбылскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Жамбылского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Жамбылскому району" от 5 июня 2017 года № 177 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4274, опубликован 14 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Далабаев Адилбек Камбаровичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Алиев
Жамбыл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "20" қыркүйек № 421 қаулысымен бекітілген қосымша
Жамбыл ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы ата-аналардың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
3 жасқа дейін
3 жастан –
7 жасқа дейін
1
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Беріктас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балбөбекбөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Далабаева Адилбека Камбаровича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Алиев
Приложение утвержденное постановлением акимата Жамбылского района от "20" сентября 2018 года № 421
Государственный образовательный заказна дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жамбылскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в организациях дошкольного воспитания и обучения в месяц (тенге)
до 3 лет
от 3 лет-до 7 лет
1
Коммунальное государственное казенное предприятия "ясли-сад Балбобек" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Бериктасского сельского округа" акимата Жамбылского района

140
8 500
9 500
2
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Шолаққарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің"Күншуақ" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
150
9 000
11 000
3
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Аққайың"бөбекжайы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
350
9 000
11 000
4
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Таран ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жазирабөбекжайы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
140
9 000
11 000
5
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Шиен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Қарлығаш бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
9000
9000
6
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ақсеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақбота бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
8 500
9 500
7
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балауса бөбекжайы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
75
8 500
9 500
8
Жамбыл ауданы әкімдігінің"Аққайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Балдырған бөбекжайы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
50
9000
9000
9
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Қарақастек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бәйтерекбөбекжайы"коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
80
9 000
11 000
10
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің"Айгөлек" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
280
9 000
11 000
11
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Үңгіртас ауылдық округі әкімінің аппараты"коммуналдықмемлекеттік мекемесінің "Құлыншақ бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
50
8 500
9 500
12
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Дегерес ауылдық округіәкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Бөбек бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
70
8 500
9 500
13
Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Бұрған ауылындағы "Мектеп-бөбекжай" кешені мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
50
8 500
9 500
14
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Айсұлтан-2015 бөбекжайы" коммуналдықмемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
50
8 500
9 500
15
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Батыр-2016 бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

140
8 500
9 500
2
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Күншуақ" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шолаккаргалинского сельского округа" акимата Жамбылского района
150
9 000
11 000
3
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли-сад "Аққайың" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынагашского сельского округа" акимата Жамбылского района
350
9 000
11 000
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Жазира" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Таранского сельского округа" акимата Жамбылского района
140
9 000
11 000
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-садҚарлығаш" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Шиенского сельского округа" акимата Жамбылского района
75
9 000
9 000
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Ақбота" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аксенгирского сельского округа" акимата Жамбылского района
75
8 500
9 500
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Балауса" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Темиржолского сельского округа" акимата Жамбылского района
75
8 500
9 500
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Балдырган" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аккайнарского сельского округа" акимата Жамбылского района
50
9 000
9000
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Байтерек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Каракастекского сельского округа" акимата Жамбылского района
80
9 000
11 000
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Айгөлек" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынагашского сельского округа" акимата Жамбылского района
280
9 000
11 000
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Кулыншак" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Унгуртасского сельского округа" акимата Жамбылского района
50
8 500
9 500
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Бөбек" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Дегересского сельского округа" акимата Жамбылского района
70
8 500
9 500
13
Государственное коммунальное казенное предприятие комплекс "Школа-ясли- сад" села Бурган Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
8 500
9 500
14
Коммунальное государственное казенное предприятие"Ясли-сад Айсұлтан-2015" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима Карасуского сельского округа" акимата Жамбылского района
50
8 500
9 500
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "ясли-сад Батыр-2016" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Темиржолского сельского округа" акимата Жамбылского района

100
8 500
9 500
16
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Ұзынағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ұлан" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
120
11 000
17
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай атындағы гимназия мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
9 500
18
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мыңбаев ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
9 500
19
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тарғап ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6500
20
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Таңбалытас ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
21
Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
9 500
22
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәтібұлақ ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6500
23
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұраншыбатыр ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6500
24
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
9500
25
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оспанхан Әубәкіров атындағы орта мектеп Бұлақ бастауыш мектебімен мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6500
26
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарыбастау ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6500
27
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасай негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
28
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Телтай Сәрсенбеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6 500
29
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қастек орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6500
30
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жайсан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
31
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
32
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бозой негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6500
33
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сұңқар орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
34
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарасу орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
6 500
35
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үлкен ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
11000
36
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқаш Бокин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
37
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтерек ауылындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығы және Жаманты бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
38
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әсет Бейсеуов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
9 500
39
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үмбетәлі Кәрібаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
9 500
40
"Алматы облысы Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шилібастау бекетіндегі орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
6 500
41
"Өркениет Балабақшасы" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
90

100
8 500
9 500
16
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ұлан" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Узынагашского сельского округа" акимата Жамбылского района
120
11 000
17
Коммунальное государственное учреждение "Школа гимназия имени Абая с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
9 500
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Мынбаева с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
9 500
19
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Таргап с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
6 500
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Танбалытас с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини -центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
9 500
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Матибулак с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
23
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села "Сураншы батыр с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения
"Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени С. Бердыкулова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области
75
9500
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Оспанхана Аубакирова с начальной школой Булак с дошкольным мини- центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
6 500
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарыбастау с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
6 500
27
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Карасай с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Телтая Сарсенбекова с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
6 500
29
Коммунальное государственное учреждение "Кастекская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6500
30
Коммунальное государственное учреждение "Жайсанская средняя школас дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
31
Коммунальное государственное учреждение "Айдарлинская средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
32
Коммунальное государственное учреждение "Бозойская основная средняя школа с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6500
33
Коммунальное государственное учреждение "Сункарская средняя школа с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
34
Коммунальное государственное учреждение "Карасуйская средняя школа с дошкольным мини центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
6 500
35
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Улькен с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
11 000
36
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Токаш Бокина с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
37
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Актерек с дошкольным мини-центром и Жамантинской начальной школой" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
38
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Асета Бейсеуова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
50
9 500
39
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Умбеталы Карибаева с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
9 500
40
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа станции Шилибастау с дошкольным мини-центром" Государственного учреждения "Отдела образования Жамбылского района Алматинской области"
25
6 500
41
Товарищество с ограниченной ответственностью "Өркениет Балабақшасы"
90