Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 45-212 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 27 қарашада № 4891 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 26-141 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4457 тіркелген, 2018 жылдың 29 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 19 839 798 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 2 741 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 28 603 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 25 500 мың теңге;
трансферттер түсiмі 17 043 738 мың теңге;
2) шығындар 19 892 231 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 35 605 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 73 689 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 38 084 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 2 027 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 26-141 "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2018 года № 45-212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 ноября 2018 года № 4891
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года" от 20 декабря 2017 года № 26-141 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4457, опубликован 29 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19 839 798 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 741 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления 28 603 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 17 043 738 тысяч тенге;
2) затраты 19 892 231 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 35 605 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 73 689 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 38 084 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 2 027 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 90 065 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 90 065 мың теңге.";
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 6 538 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 90 065 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 90 065 тысяч тенге.";
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 6 538 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4. Осы шешiм 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Қалыбаев
Жамбыл аудандық мәслихатының хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы "13" қарашадағы "Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 26-141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-212 шешіміне қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата М. Калыбаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Журын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от "13" ноября 2018 года № 45-212 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 26-141 "О бюджете Жамбылского района на 2018-2020 года"