Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 сәуірдегі № 28-36 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 5 мамырда № 4683 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4455 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19444041 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3890638 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 99434 мың теңге;
трансферттер түсімі 15429651 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 421800 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 3353269 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2704352 мың теңге;
субвенциялар 8950230 мың теңге;
2) шығындар 19930645 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35309 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 559520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 559520 мың теңге.";
"2. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтардың бюджеттерінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 421800 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Ават ауылдық округінен
Бәйдібек би ауылдық округінен
Бәйтерек ауылдық округінен
Есік қалалық округінен
Жанашар ауылдық округінен
Қаракемер ауылдық округінен
Қазақстан ауылдық округінен
Рахат ауылдық округінен
Саймасай ауылдық округінен
Түрген ауылдық округінен
Шелек ауылдық округінен
9312 мың теңге;
26713 мың теңге;
7479 мың теңге;
168128 мың теңге;
20713 мың теңге;
24230 мың теңге;
10096 мың теңге;
23090 мың теңге;
12063 мың теңге;
29923 мың теңге;
90053 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2018 года № 28-36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 5 мая 2018 года № 4683
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4455, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 19444041 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 3890638 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24318 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 99434 тысячи тенге;
поступление трансфертов 15429651 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные изьятия 421800 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 3353269 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2704352 тысячи тенге;
субвенции 8950230 тысяч тенге;
2) затраты 19930645 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 108225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35309 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 559520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 559520 тысяч тенге.";
"2. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных изьятий из бюджетов города районного значения, сельских округов в районный бюджет в сумме 421800 тысяч тенге, в том числе:
Аватского сельского округа
Сельского округа Байдибек бия
Байтерекского сельского округа
Есикского городского округа
Жанашарского сельского округа
Каракемерского сельского округа
Казахстанского сельского округа
Рахатского сельского округа
Саймасайского сельского округа
Тургенского сельского округа
Шелекского сельского округа
9312 тысяч тенге;
26713 тысяч тенге;
7479 тысяч тенге;
168128 тысяч тенге;
20713 тысяч тенге;
24230 тысяч тенге;
10096 тысяч тенге;
23090 тысяч тенге;
12063 тысячи тенге;
29923 тысячи тенге;
90053 тысячи тенге.";

"3. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 283126 мың теңге сомасында көзделген, оның ішінде:
Ассы ауылдық округіне
Ақши ауылдық округіне
Балтабай ауылдық округіне
Бөлек ауылдық округіне
Бартоғай ауылдық округіне
Қаратұрық ауылдық округіне
Қаражота ауылдық округіне
Қырбалтабай ауылдық округіне
Қорам ауылдық округіне
Көктөбе ауылдық округіне
Малыбай ауылдық округіне
Масақ ауылдық округіне
Сөгеты ауылдық округіне
Ташкенсаз ауылдық округіне
Тескенсу ауылдық округіне
38827 мың теңге;
21749 мың теңге;
14379 мың теңге;
13015 мың теңге;
36584 мың теңге;
3822 мың теңге;
32748 мың теңге;
12435 мың теңге;
10130 мың теңге;
22529 мың теңге;
17926 мың теңге;
28298 мың теңге;
6657 мың теңге;
9736 мың теңге;
14291 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қ. Жұмақожа
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "24" сәуірдегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-36 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Еңбекшіқазақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы Ермек Ильянович Жакеев
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы "24" сәуірдегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-36 шешіміне қосымша

"3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 283126 тысяч тенге, в том числе:
Ассинскому сельскому округу
Акшийскому сельскому округу
Балтабайскому сельскому округу
Болекскому сельскому округу
Бартогайскому сельскому округу
Каратурукскому сельскому округу
Каражотинскому сельскому округу
Кырбалтабайскому сельскому округу
Корамскому сельскому округу
Коктобинскому сельскому округу
Малыбайскому сельскому округу
Масакскому сельскому округу
Согетинскому сельскому округу
Ташкенсазскому сельскому округу
Тескенсуйскому сельскому округу
38827 тысяч тенге;
21749 тысяч тенге;
14379 тысяч тенге;
13015 тысяч тенге;
36584 тысячи тенге;
3822 тысячи тенге;
32748 тысяч тенге;
12435 тысяч тенге;
10130 тысяч тенге;
22529 тысяч тенге;
17926 тысяч тенге;
28298 тысяч тенге;
6657 тысяч тенге;
9736 тысяч тенге;
14291 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского
районного маслихата Қ. Жұмақожа
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Согласование к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "24" апреля 2018 года № 28-36 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района" Жакеев Ермек Ильянович
Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "24" апреля 2018 года № 28-36 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"