Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы № 33-67 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 19 қыркүйекте № 4837 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № VIII-8-41 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 13.10.2023 № VIII-8-41 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4495 тіркелген, 2018 жылдың 6 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 21, 22, 23, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 69588 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 44150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 25438 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 25438 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 69588 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 20 августа 2018 года № 33-67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2018 года № 4837
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018- 2020 годы" от 27 декабря 2017 года № 23-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4495, опубликован 6 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 21, 22, 23, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 69588 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 44150 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 25438 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 25438 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 69588 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"8. Утвердить бюджет Бартогайского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 13, 22, 25, 31, 37, 40, 43, 52, 61, 64, 67, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
2. Приложения 13, 22, 25, 31, 37, 40, 43, 52, 61, 64, 67, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".

4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы Н. Надыров
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-67 шешіміне 1-қосымша

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата Н. Надыров
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 33-67 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских на 2018-2020 годы"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-67 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 22-қосымша
2018 жылға арналған Бартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 33-67 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 22 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Бартогайского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 тамыздағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 33-67 шешіміне 4-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-1 шешіміне 31-қосымша
2018 жылға арналған Қаратұрық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 20 августа 2018 года № 33-67 "О внесенииизменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 31 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-1 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Каратурукского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы