Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 37-85 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 23 қарашада № 4874 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4455 тіркелген, 2018 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 21946483 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3646387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 73669 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 105334 мың теңге;
трансферттер түсімі 18121093 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 421800 мың теңге;
ағымдағы нысаналы трансферттер 6105588 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2643475 мың теңге;
субвенциялар 8950230 мың теңге;
2) шығындар 22433087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72916 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 108225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 35309 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 22 ноября 2018 года № 37-85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 ноября 2018 года № 4874
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 22-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4455, опубликован 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 21946483 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3646387 тысяч тенге;
неналоговые поступления 73669 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 105334 тысячи тенге;
поступление трансфертов 18121093 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные изьятия 421800 тысяч тенге;
целевые текущие трансферты 6105588 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 2643475 тысяч тенге;
субвенции 8950230 тысяч тенге;
2) затраты 22433087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72916 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 108225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 35309 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 559520 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 559520 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Рустамбеков
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихат хатшысы Б. Ахметов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 559520 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 559520 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата А. Рустамбеков
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-85 шешіміне қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "Еңбекшіқазақ ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 22-1 шешіміне бекітілген 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Приложение к решению Енбекшиказахского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 37-85 "О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Енбекшиказахского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-1 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2018-2020 годы"
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы